Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.735.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Tv hizmetini düşünce 50 TL olarak hesapladım internet ücretini.

Buyrun hocam.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Hesapta bir hata oluşmuş galiba sizin. Niye öyle oldu anlamıyorum

Androidlerde sıkıntı çıkıyor olabilir. Safari'de denemiştim çalışıyordu. Artık bunuda amatörlüğüme yazın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 25 Nisan 2017; 18:52:13 >

• Buda benden gençler.

Düzenleme Öncesi:

Düzenleme Sonrası:

• hayır onu demek istemedim adsl2+ modem maximum ne kadar hız destekler?
  • Ben 19 nisanda TT ile olan sözleşmemi 2 yıl daha uzattım. İknadan 35mbit 100gb 66 tl'ye aldım tel dahil. Bir macera yapıp taahhüt iptal edip turknete geçmek mantıklı olur mu ? Turknete güvenemiyorum pek abncak bildiğim kadarı ile 120 liraya kadar olan cezaları karşılıyorlarmış
  • Hosting lazim olursa reselim mevcut hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet şimdi farkettim önemli değil daha iyisini yapabilirsin hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Hosting lazim olursa reselim mevcut hocam.

Teşekkür ederim hocam ama şimdilik şart değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

hayır onu demek istemedim adsl2+ modem maximum ne kadar hız destekler?

ADSL2+ için maksimum hız 24 mbps.

Muhtemelen modem desteği de bu şekildedir.
    Modem bridge modda çok daha yüksek hızlarda çalışabilir yalnız.

• brightlord kullanıcısına yanıt
    Sorundaki "adsl2+ modemler max ne kadar hız destekler?" kısmını alıp Google'a yazıyorsun ve karşına ilk sırada yine DH geliyor

https://forum.donanimhaber.com/adsl2-max-hiz-tablosu-line-attenuation--45650895
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    oraya baktım da emin olamadım,modemin altında 150mbit wireless adsl2+ modem yazıyor sanırım o bağlantı hızı max,internet hızı değil,ondan sordum buraya.
  • İnternetimiz o kadar rezil haldeki 25 mbit, 16'ya düşecek diye seviniyoruz. Ödediğimiz fiyatlar ayrı bir rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F_U_R_Y

Ben 19 nisanda TT ile olan sözleşmemi 2 yıl daha uzattım. İknadan 35mbit 100gb 66 tl'ye aldım tel dahil. Bir macera yapıp taahhüt iptal edip turknete geçmek mantıklı olur mu ? Turknete güvenemiyorum pek abncak bildiğim kadarı ile 120 liraya kadar olan cezaları karşılıyorlarmış

Yeni başlamışsın benim 1 yıl kalmıştı dedim iptal edersek ne kadar vermemiz lazım diye sordum 900 TL civarı bir para çıkardı

• quote:

oraya baktım da emin olamadım,modemin altında 150mbit wireless adsl2+ modem yazıyor sanırım o bağlantı hızı max,internet hızı değil,ondan sordum buraya.

Wi-Fi desteği farklı bir olay hocam.
    Bridge modda 150 mbps dağılabilirsiniz bu modemle.

• tarifeniz güzel bende ttnetdeyim adsl 16mb 75gb 58tl ödüyorum temmuzda bitiyor kontratım
    lanet ttnet tüm mahallede hipernet var ama bizim sokakta yok 2 sene önce kablo çektiler baglantı yapılmadı izmir bornovada 2 yıl bekledik gelmedi. evim caddeye bakıyor hiper yok arkamdaki ev de var saçmalık sadece.
  • O zaman oradaki hız,başka pclere veri aktarımdaki hız oluyor,bridge modu bilmiyorum ben,ama sanırım dediğim doğru değil mi?
  • quote:

O zaman oradaki hız,başka pclere veri aktarımdaki hız oluyor,bridge modu bilmiyorum ben,ama sanırım dediğim doğru değil mi?

Evet tam olarak öyle de denilebilir.
    Bridge, köprü modu.
    Başka bir modemden kablo ile internet alıp o İnterneti Wi-Fi üzerinden dağıtmaya yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: F_U_R_Y

Ben 19 nisanda TT ile olan sözleşmemi 2 yıl daha uzattım. İknadan 35mbit 100gb 66 tl'ye aldım tel dahil. Bir macera yapıp taahhüt iptal edip turknete geçmek mantıklı olur mu ? Turknete güvenemiyorum pek abncak bildiğim kadarı ile 120 liraya kadar olan cezaları karşılıyorlarmış

Çok aşırı bir ihtiyacın yoksa gereksiz macera olur ama yine de bir sorgula Turknet kotasız çok daha yüksek hız veriyorsa geç bence.

• Arkadaşlar son durum nedir? Pek takip edemiyorum da. En son işte 1 mayısta akk yi geçtikten sonraki hızlar 1/4 üne düşecekti ve 02:00-08:00 arası akk sayılmayacaktı.
  • Butun altyapının çökecegine delildir. Adamlar altyapı yok diyorsa yoktur. Zaten sahit olmuyor musunuz arladaslar akşam saatlerindeki yavaslamalara ve baglantı kopmalarına? Herkes neye abanacak, olan diğerlerine olacak. Çok ciddi bir iş yapılıyor, sonuclarını çekecegiz

• 1 Mayıs'tan itibaren;

-02:00-08:00 saatleri arasında AKN kalkacak. AKN'yi aşmış olsanız bile bu saatler arasında hızınız AKN'yi aşmadan önceki hızınıza yükselecek.

-AKN hızınız direkt olarak 1/4'üne düşmeyecek. Sözleşmenizde yazan hıza bağlı olarak AKN sonrası hızınız da değişecek.

AKN sonrası olacak hızlar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 25 Nisan 2017; 19:39:54 >

• 
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.