Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
341
Favori
2.736.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22672268226922702271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlığına, yarından sonra "İnternette Kotaya Hayır! Düzenlemeye Son 3 Gün" yazarak ilgi çekebilir ve eğer günü geldiğinde ISS'ler kararları uygulamazlarsa bu yoğun toplulukla şikayet yağmuruna tutabiliriz.

@Hümiyettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naneli Larry -- 25 Nisan 2017; 21:2:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanbe

1 mbps ile 16 mbps li kaçırıyoruz selam sizlere 24 mbps kullanan arkadaşlar &#128519;

Çıldırmamak elde değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Sadece 5 gün kaldı fakat internet servis sağlayıcılar hâlâ sessiz.

valla insan bir son dakika bokluğu bekliyor.Keşke bir açıklama vs yapılsa iss'ler tarafından

Ben de dahil çoğu kişi aynı kararsızlıktayız sanırım. Bekleyip görmekten başka pek de yapacak birşey yok...
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Dediğinizde kısmen haklısınız.

Fakat BTK, kararnamenin tüketiciye (yani bizlere) yayınlanmasından sonra bu kararnameyi tüm ISP'lere de gönderir ve ISP'ler bu karar kendilerine resmi belgeyle ulaştıktan sonra eğer kararnamede kararın hemen uygulanması isteniyorsa kararname eline geçtiği gibi uygulamaya koyar, eğer karar belirli bir tarihte uygulanacaksa o tarihi bekler, eğer kararın net bir uygulanma zamanı yok fakat net bir son uygulamaya geçme tarihi varsa (AKN kararı gibi) ya son uygulama tarihine kadar bekler ya da istediği bir zamanda uygulamaya başlar.

Ki zaten karar ISP'lere Ocak ayında ulaşmıştı (teknoloji basınında da "karar ISP'lere ulaştı" diye haber olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün akk nedense kalktı böyle bi durum yaşayan yok mu?
  • Bir tarafim bekle 1 mayistan sonra internet baglat diyor. Diger tarafim. Fiyatlarida arttiracaklar diyor.

• internette kotaya hayır

• Bu arada bende neden bilmiyorum 5 gundur akk yok ne ballı biriyim değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: daldan_dala

iki şey sormak istiyorum. bilgisi olan lütfen cevap versin.

1. kotaya hayır ile başlayan bir kampanya nasıl olurda kotaya devam ama 3 olan hız 5e çıktıya döndü? tamamen kalkma kampanyası değilmiydi sadece kota aşımı sonrası hıza sadaka gibi biraz daha hız mı eklendi? buna razımı olunacak yoksa bu başlangıç mı?

2. şu resimdeki tablo çok korkunç görünüyor. arasında dağlar kadar fark var. lakin kazakistanın kendi parasina bakınca bizden daha pahalıya geliyor gibi. bu konuda bilgisi olan?

''Kotaya devam'' diye bir tavrımız hiç olmadı. Hala tamamen kaldırılmasını istiyoruz.

Kazakistan'daki ortalama gelire göre pahalı olmuyor.

• Akk de kaça düşeceğim.

http://www.speedtest.net/my-result/6247429570

• Sonunda satin mi aldin turkneti

• hocam birde ülkedeki bu internetle ilgili duruma zamanında kim göz yumdu bunuda bulmak lağzım biri bu sağlayıcılara zamanında bu kısıtlama için göz yummuş bunuda düşünmek lağzım.
  • Hocam siz zaten bununla uzayın bilinmeyenlerini keşfetmişsinizdir AKK diye birşey varmıydı uzayda hala soruyorsunuz birde
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Şirketçe hocam Eve de çektirdim hazır fırsat varken. Şirket in kararıyla 2 saatte gerçek fiberi çektiler . Bende kurulumunu firewall a yapın bana hazır vereceksiniz dedim 3-4 saatte iş bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Akk de kaça düşeceğim.

http://www.speedtest.net/my-result/6247429570

Bende kaca düsecegim cok merak ediyorum..

http://www.speedtest.net/result/6247514191

• KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Photoshop mu hocam benimki gerçek de Kurulumu bizzat izledim

• Hocam şirket ne üzerine çalışıyor acaba ?

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Yazılım .

• Su ping laneti olmasa turknette bende baglatacagim 50 mbps ama cok kafama kurcaliyor. Turk telekom fiyatlari cok ucuk 35 mbps/100 gb kota/telefon icin 75 tl istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Photoshop mu hocam benimki gerçek de Kurulumu bizzat izledim

Photoshop olsa speedtest sitesinde olmaz :D :D Türknet ne zamandan beri 500 mbit veriyo :D
  • 
Sayfa: önceki 22672268226922702271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.