Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22632264226522662267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1 mayısda şükür namazlarımızı kılmayı unutmayalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harddiskler hazir atarsa 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geri sayim başladı

• şu an ki mevcut sistem de kotayı geçtiğimiz an hız otomatik düşüyor ama kotanın sıfırlandığı tarihte hızın geri gelmesi 1-2 saati buluyor en azından ben de böyle. Şimdi gece 2-8 arası kotanın dahil edilmediği zaman dilimine aylık kotayı doldurmuş olarak gireceksek hızın normale dönmesi pratik mi olacak yoksa modem reset mi gerekecek veya gecikmeli mi geçilecek normal hıza gibi aklımda sorular var. Test edeceğiz bakalım, bunu düşünen oldu mu daha önceden bilgisi olan varsa paylaşsın

• msdos34 M kullanıcısına yanıt
    Donanımhaberi ve donanımhaberden etkilenenleri (okuyan, okuyan arkadaşı vs) 100 kişi olarak gördüğünüz için sizinle tartışmaya devam etmiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukayaz -- 25 Nisan 2017; 17:38:20 >
  • Hadi bakalım. Yine 1 mayista birsey cikar kesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Me too.
  • Kablonet'e şimdi mi geçsem yoksa düzenlemeyi tarifelere yansıtmalarını mı beklesem? Bence bu gidişle 1 Mayıs'ta olmaz bu iş daha. Bugün başvurdum ama şimdi sözleşmeyi imzalasak sözleşmede akk aşıldıktan sonra 3mbit'e düşer ifadesine imza atmış oluyoruz. Ne yapsam bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 25 Nisan 2017; 18:9:45 >
  • senin dediğin gibi olsa bunca insan burda bosuna seviniyor demektir, düzenleme herkez için geçerli olucak adı üstünde düzenleme. istediğin zaman al farkeden bişey yok ama belki paketler ucuzlayabilir veya ters teper pahalabilir etkileneceğin kısım o olur sadece.
  • 1 mayısın olmaması için bir neden yok şuan belirti de yok BTK aylar öncesinden olacak demiş ISS lere göndermiş uygulayın diye erteleme talep edilmiş oda reddedilmiş yeterli süre verildi denmiş daha ne olacak. ama yeni bir tarifeye de geçmeyi düşünüyorsanız acele etmenize de gerek yok hemen zam yapacak değillerdir inşallah bekleyin tüm servislerin tarifelerine kampanyalarına biraz bakın uygun olana geçin derim
  • Sırf akk kalktığı için 4 tb disk aldım. Tam fp olan 32 mbit kullanıyorum. Dün gece ve bugün 3 4 saat internet kesintisi yaşadım. Telekomun arabaları kabinlerin önünde bişeyler yapıyordı. Sanırım altyapıyı yetiştirmeye çalışıyorlar. Az kaldı az. Bunca yılın acısını çıkarmak lazım.. Hep brrip film nereye kadar değil mi birazda gerçek bluray izleyelim.

• Benim şuan 16mbps vodafone net paketim var şu son günlerde nedense internetim baya hızlandı eskiden idm ile indirme yaparken 1.2xx yada 1.1xx hızında alırdım şuan 1.7xx veya 1.9xx arasında hız alıyorum speedtest yaparken normalde 8 mbps geliyodu şuan 12-13 mbps veriyor bu son olayların etkisimi acaba ? Bide kotayı aşınca benim hızım ne kadar düşecek acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Hizimin ust limiti 25mbs oldugunu az once arayip ogrendim. Simdi bu uygulamada en dusuk hizim 8 mi olur 16 mi olur onu cozemedim?

Paketiniz 25 mbps ise 16 mbps olacak AKN sonrası hız.

• vamp kullanıcısına yanıt
    hızınızıın üst limiti 25 ama tarifeniz hangisi 25 lik paketler sırf 16 ya düşmesin diye kaldırıldı yorumları var yani 25-35-50 mbps ler 16 ya düşüyor 24 ise 8 e düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _warez_

Sırf akk kalktığı için 4 tb disk aldım. Tam fp olan 32 mbit kullanıyorum. Dün gece ve bugün 3 4 saat internet kesintisi yaşadım. Telekomun arabaları kabinlerin önünde bişeyler yapıyordı. Sanırım altyapıyı yetiştirmeye çalışıyorlar. Az kaldı az. Bunca yılın acısını çıkarmak lazım.. Hep brrip film nereye kadar değil mi birazda gerçek bluray izleyelim.

AKK daha kalkmıyor hocam. Ayrıca warez'i de az kullanmadık yani

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_3438

Benim şuan 16mbps vodafone net paketim var şu son günlerde nedense internetim baya hızlandı eskiden idm ile indirme yaparken 1.2xx yada 1.1xx hızında alırdım şuan 1.7xx veya 1.9xx arasında hız alıyorum speedtest yaparken normalde 8 mbps geliyodu şuan 12-13 mbps veriyor bu son olayların etkisimi acaba ? Bide kotayı aşınca benim hızım ne kadar düşecek acaba ?

Sunucuya göre değişebilir.
    Speedtest uygulamasından elle sunucu seç dene görürsün.
    Bazıları daha hızlı bazıları daha yavaş sonuç verebilir. En yakın sunucu için BTK hız testi uygulaması var markette ondan test edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarackimirPutina

quote:

Orijinalden alıntı: _warez_

Sırf akk kalktığı için 4 tb disk aldım. Tam fp olan 32 mbit kullanıyorum. Dün gece ve bugün 3 4 saat internet kesintisi yaşadım. Telekomun arabaları kabinlerin önünde bişeyler yapıyordı. Sanırım altyapıyı yetiştirmeye çalışıyorlar. Az kaldı az. Bunca yılın acısını çıkarmak lazım.. Hep brrip film nereye kadar değil mi birazda gerçek bluray izleyelim.

AKK daha kalkmıyor hocam. Ayrıca warez'i de az kullanmadık yani

6 saat yeter hocam bize. 6 saatte 100 GB iner bu paketle.

• Arkadaşlar Türk Telekom arayıp dalavere ile yeni paket imzalatmak istedi bana hem de 4-5 kez sakın oyunlarına gelmeyin amaçları fiyatları arttırmak,en son az önce aradılar bir de demez mi eski antlaşmanız iptal diye,ben de dedim böyle bir şey varsa ben ayrılıyorum,bunu diyince bir u dönüşü yanlış anladınız falan filan yeni paketi 69 tl ye satmak istiyorlar 24mbit internet modem hediye,benim modemim desteklemezmiş,fiber sağlayacaklarmış,bakın bakır kabloyla fiber verecekler,benim modem destekli bir de burdan yalan söylüyorlar fiber modem lazım diye,senin internet fiber değil bir kere.

Uyanık olun arkadaşlar insanları kandırmaya çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 25 Nisan 2017; 18:25:5 >
  • 
Sayfa: önceki 22632264226522662267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.