Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
341
Favori
2.736.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 mbps ile 16 mbps li kaçırıyoruz selam sizlere 24 mbps kullanan arkadaşlar 😇

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Hahaha hocam gerçekler acıdır, senin umutlar sadece filmlerde gerçek olur.

Winter is coming

Kahkalarından anlaşılıyorki çoktan karanlık tarafa geçmişsin, umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz force is with us. winter(mayıs) is coming.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SM01_VXG

Butun altyapının çökecegine delildir. Adamlar altyapı yok diyorsa yoktur. Zaten sahit olmuyor musunuz arladaslar akşam saatlerindeki yavaslamalara ve baglantı kopmalarına? Herkes neye abanacak, olan diğerlerine olacak. Çok ciddi bir iş yapılıyor, sonuclarını çekecegiz

Öncelikle sizinki çöksünde kurtulun.

Bu hatlarda çökme gibi bir durum olmaz. Teknolojiyi teknik olarak bilmiyorsanız yorum yapmayalım.

Bir borudan 100 metreküp su geçerken 1000 metreküp su ihtiyaç varken bu boruyu büyütmek için yatırım yapmaları lazım. Yapilmiyorsa o burdan akan 100 metreküp su ile yavaş yavaş idare edecek kullanıcılar.

Çökme lafını bilmeden konuşmayın. Kablomu yanacak...

• Sadece 5 gün kaldı fakat internet servis sağlayıcılar hâlâ sessiz.
  • İnşallah korktuğum gibi olmaz ama Kablonet bu düzenlemeden tamamen bihabermiş gibi duruyor. Sonuçta altına imza attığımız şey 3mbit ibaresi yani eğer orada BTK tarafından belirlenmiş minimum hız gibi bir ibare vs. varsa bilmem de mantıken düşününce biz 3mbit e imza atmış oluyoruz dolayısıyla kim ne derse desin 3'e düşürürler gibi geliyor.
  • brightlord kullanıcısına yanıt
    O modemin desteklediği max veri aktarım hızı hocam. Mesela telefondan televizyona video aktarıp oynatıyorsunuz veya iki bilgisayar arasi wifi ile dosya transferi​ yapıyorsunuz diyelim işte orada bu yüksek aktarim hızlarını gorebilirsiniz

• Bende merak edip hesaplattım 1 lira karşılığında 585 gb ı nerden hesapladı bilmiyorum galiba aylık durmadan indirmeyi baz aldı. Ama durmadan indirmek imkansız gibi birşey zaten

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Hocam merak etmeyin ya ona bakarsaniz eskiden 1 di 3 e yükseldiğinde hiç kimse itiraz edemedi şuan olan şey aynı şey farklı değil merak etmeyin artik ülkemin insanlari ne kadar tedirgin bu forumda görüyorum daha fazla yazık böyle yapanlar utansın

• BTK açıklamasını okursanız yapılan iyileştirmelerin 1 mayıstan itibaren uygulanacağı ama bu kararın zaten eski müşterilerin şikayetleri üzerine alındığını görürsünüz.
    ISS'ları dediğiniz gibi bu kararların 1 mayıstan sonra abone olacaklara uygulanması için kulis yapıyorlardır ama karar çok açık.

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fBas%C4%B1n+B%C3%BClteni%2fAKN+Du%CC%88zenleme_BASIN+AC%CC%A7IKLAMASI_son.pdf

• Ben de en başta öyle düşünmüştüm fakat kararname eğer onlara ulaşmamış olsaydı internet sitelerindeki tarifeler sayfasına "AKN Sonrası Hızlar" bölümünü eklemez, 25 Mbps'lik tarifeyi kaldırıp 24 Mbps tarifelerini getirmezlerdi.

Bence "hani olur da BTK erteleme isteğimizi kabul ederse" diye düşündükleri için son güne kadar (affedersiniz ama) salağa yatmaya çalışıyorlar.

• Atarsa son 4...........................................................
  • Bizim milleti, birleştirse birleştirse bu saat ten sonra AKN illeti birleştirir.

Herkesi perişan etti bu sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Sadece 5 gün kaldı fakat internet servis sağlayıcılar hâlâ sessiz.

valla insan bir son dakika bokluğu bekliyor.Keşke bir açıklama vs yapılsa iss'ler tarafından
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkayony

İnternetimiz o kadar rezil haldeki 25 mbit, 16'ya düşecek diye seviniyoruz. Ödediğimiz fiyatlar ayrı bir rezillik.

25'den 16ya yine iyi 16'dan 5 nedir?

• Arkadaşlar size tavsiyem bu uygulama gelince öyle aç tavuk gibi saldırmayın, herkes normal ihtiyacı neyse onu görsün. Zaten istediğiniz zaman çekebileceksiniz 3 mbit tarih olacak
  • ülkede ahlaklı çalışan bir firma bile yok

• SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    arkadaş 200 tl verince neden o zaman altyapı sorunu olmuyor?Akk siz net alıyosun ?
  • aslanbe kullanıcısına yanıt
    Çıldırmamak elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

Ben de en başta öyle düşünmüştüm fakat kararname eğer onlara ulaşmamış olsaydı internet sitelerindeki tarifeler sayfasına "AKN Sonrası Hızlar" bölümünü eklemez, 25 Mbps'lik tarifeyi kaldırıp 24 Mbps tarifelerini getirmezlerdi.

Bence "hani olur da BTK erteleme isteğimizi kabul ederse" diye düşündükleri için son güne kadar (affedersiniz ama) salağa yatmaya çalışıyorlar.

Arkadaşlar bilmediğiniz veya anlayamadığınız şey şu, bu yönetmelik veya kararname herneyse, btk nın sitesinde yayımlandığı andan itibaren iss ler sorumludur. Kimse bana ulaşmadı, bana gelmedi diyemez. İsterse gitmesine, isterse görmesinler, ki mümkün değil, orada yayımlanan şey emirdir. Ben görmedim bilmiyordum demek hiçbir sorumluyu kurtarmaz. O yüzden BTK sitesinde aksine bir kararname veya yönetmelik görene kadar bu iş uygulanmak zorundadır demektir. Bu kadar net.

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    Tabi ki haberleri var demek istediğim şey "salağa yatıyorlar" dı benim de. İnsan güvenemiyor tabi ki yine de. Bu düzenleme sonucunda paketlere zam getirirlerse şimdi geçmek mantıklı ama belli olmaz...
  • 
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.