Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akk lar yukselsin.Akk sonrasi Hızlarda artirilsin.
    Up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 yılını teknoloji yılı ilan ettiklerinden akk kararını 2017 yılında yapacaklar bence. Ama utanmazliga bakınki teknoloji yılında Alin size 4.5mbit diyecekler. Resmen daş devrini yaşayacağız.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Yeni düzenlemede 70 GB yaparlar artık :D

• Hızım 50mbit 200gb hiper bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egejang

Hızım 50mbit 200gb hiper bu arada.

25 dir o 50 olsa duramazsın

• LEOjener L kullanıcısına yanıt
    sürekli arıyorum bu konu için kayıt alıyorlar ama çözüm yok.. ne yapsam ki
  • egejang kullanıcısına yanıt
    Valla birde btk yi dene. Merakımdan soruyorum akk sonrası hızınız kaç mbit

• güncel
  • egejang kullanıcısına yanıt
    benimde aynı paket bana 3 mbit veriolar 5 gundur akk asmadıgım halde 10 kere aradım btk ya yazdım bir cozum olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 16 Aralık 2016; 14:28:7 >
  • quote:

hocam benim 24 mpbs hızım benimde hızımı 9 a çekmişlerdi bende neden diyerek aradım gelen cevap şu oldu sizin için en uygun olanı seçtik dediler bende kabul etmeyeceğimi çünkü hizmeti 24 olarak aldığımı hat bağlantılarımın sorun teşkil etmediğini çünkü yeni çekmiştim cat5 kablo ile kaldıki modemde bile gelen hızın 80 üzeri göründüğünü gereken hizmeti alamaz isem gerekli hakkımı arayacağımı belirttim sabaha kalmadan olması gereken hızı verdiler sizede sizin yerinize hız belirlemiş olabilirler dünyada eşi benzeri olmayan bu açıklamayı unutmam artık neyin ne olduğunu araştırmasak ilk okul talebesi gibi ders verecek utanmazlar sizde hakkınızı arayın neden 50 mpbs için ödediğiniz para ile yarısı olan paketin hizmetini alasınız umarım sorunu çözersiniz

bu da onlarda,sanki min hız 45mbit olmuş gibi şok etkisi yaratacak ve hınçlarını zam yaparak alacaklar

ulan topu topu 1,5 mbit arttırıyorlar bide haklarını zam yaparak almaya calistıklarını sanıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocakta neler yapacaklar ne edecekler çok merak ediyorum. Bu kadar millet birşeyler olacak diye sessiz. Bekleyip göreceğiz.
    3
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

hocam benim 24 mpbs hızım benimde hızımı 9 a çekmişlerdi bende neden diyerek aradım gelen cevap şu oldu sizin için en uygun olanı seçtik dediler bende kabul etmeyeceğimi çünkü hizmeti 24 olarak aldığımı hat bağlantılarımın sorun teşkil etmediğini çünkü yeni çekmiştim cat5 kablo ile kaldıki modemde bile gelen hızın 80 üzeri göründüğünü gereken hizmeti alamaz isem gerekli hakkımı arayacağımı belirttim sabaha kalmadan olması gereken hızı verdiler sizede sizin yerinize hız belirlemiş olabilirler dünyada eşi benzeri olmayan bu açıklamayı unutmam artık neyin ne olduğunu araştırmasak ilk okul talebesi gibi ders verecek utanmazlar sizde hakkınızı arayın neden 50 mpbs için ödediğiniz para ile yarısı olan paketin hizmetini alasınız umarım sorunu çözersiniz

aradım az önce santral teknik ekipleri yapacakmış da mışmış... sinir oldum iyice

• Uyduneti 5-6 aydır kullanıyorum

25 down
    2 up
    250 gb akk

72 lira falan olması lazım docsis 3.0 destekli modemle beraber 27 ay taahhutlu paket

http://beta.speedtest.net/result/5884968127
  • şok şok şok ttnetin yeni rezilliği 5 gundur akk geçmediğim halde hızım 3 mbit idi arıza kayırtları actım btk ya yazdım ıse yaramadı, şikayet kaydı actım cevap vermedıler en sonunda 10 dk once araddım sıkayet durmumun ne oldugunu sordum bana sıstem uzerınden ekıplerın baktıgında kullanılan kotamın 206 gb oldugunu bu yuzden hızımın 3 mbit e dusuruldugu soyledı kontorolun ne zaman gerkcelestıgı soylenmedı bende dedım suajn bakıyorum kotam 170 gb gorunuyor dedım sıstemsel arıza dedıler , kotayı ne zaman astıgımın net tarihini vermediler bile. dolandırıcı şirketin son numarası ben sinirden telefonda argo konusmamak ıcın kendımı zor tuttum yarın ttnet i iptal ettırıyorum bır daha kullanmamak uzere

• ulan siz yine iyisiniz en kötü 100 lira verip superonline akksiz paketi alabilir millet işler çözülene kadar

bulundugum yerde superonline , uydunet , hiçbirinin fiberi yok , mal gibi 16mbps kullanıyorum o kota da ilk günde doluyor zaten. nasıl doluyor derseniz , ben ağır arşivciyim 20tb civarı arşivim var , pc her saniye download yapıyor. paradan falan da geçtim, istesem bile indiremiyorum , 1gb için 1 saat ne anasını satayım kanser olucam yeter ulan allah hepinizin belasını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

ulan siz yine iyisiniz en kötü 100 lira verip superonline akksiz paketi alabilir millet işler çözülene kadar

bulundugum yerde superonline , uydunet , hiçbirinin fiberi yok , mal gibi 16mbps kullanıyorum o kota da ilk günde doluyor zaten. nasıl doluyor derseniz , ben ağır arşivciyim 20tb civarı arşivim var , pc her saniye download yapıyor. paradan falan da geçtim, istesem bile indiremiyorum , 1gb için 1 saat ne anasını satayım kanser olucam yeter ulan allah hepinizin belasını versin.

Mahalle vdsl desteklesede alsak.

Du bakalım olay nerde patlak verecek, hissediyorum yakında biri ya okkalı bir dayak atacak birilerine yada cinayet işleyecek bu internetin akıl hastası etmesi yüzünden

• quote:

ulan siz yine iyisiniz en kötü 100 lira verip superonline akksiz paketi alabilir millet işler çözülene kadar

https://www.goknet.com.tr/servisler.html

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

https://www.goknet.com.tr/servisler.html

BU firma sadece Ankarada hizmet vermiyor muydu?

• 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.