Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19631964196519661967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün geçtikçe sabırsızlık katsayım artıyor. Yılbaşından sonra düzenleme getiricekleri belli ancak fiyatlara gelicek roket etkisini görmek istemiyorum.
  • hocam şu konuya da değinseniz ilk mesajda çok iyi olur;https://eksisozluk.com/neti-yavaslatip-sorun-yokmus-gibi-davranan-firma--5251157

kotayı bırak parasıyla aldığı hizmeti de kullanamıyor artık millet
  • BTK son 3 aylık Pazar verilerini yayınlamış.Henüz incelemedim, tüketici şikayetleri, aylık GB kullanımı gibi değerler bizi ilgilendiriyor.İsteyenler buradan incelesinler.

http://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT/1/Documents/Sayfalar/Pazar_Verileri/BTK-2016_Q3_15_12_16.pdf
  • ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ROKET dedinde bir hüzün çöktü içime, eskiden Roket ile 1 günlüğüne ucuyorduk ben 98 mbit görüyordum tıpkı bir rüya gibi, ama artık yok, 3 aydir teknik geliştirme adı altında oyalıyorlar. Sanki bir daha gelmeyecek gibi sessizce veda etti bize ROKET.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trezeguet17

hocam şu konuya da değinseniz ilk mesajda çok iyi olur;https://eksisozluk.com/neti-yavaslatip-sorun-yokmus-gibi-davranan-firma--5251157

Az önce aynı konuyu tartışıyorduk. Kota konusunda olduğu gibi bu konuda da kullanıcıyı düşünmüyorlar.
  • vodafone ve superonline yükselişte. turknetin gerilemesi şaşırttı beni.
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

aylık ortalama data kullanım miktarı 67gb olmuş hala 35gb , 50gb saçma kotalar koyuyorlar

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 15 Aralık 2016; 23:21:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

hocam şu konuya da değinseniz ilk mesajda çok iyi olur;https://eksisozluk.com/neti-yavaslatip-sorun-yokmus-gibi-davranan-firma--5251157

Az önce aynı konuyu tartışıyorduk. Kota konusunda olduğu gibi bu konuda da kullanıcıyı düşünmüyorlar.

hocam sizde hız ne durumda şu an? harbiden bu dolandırıcılığa giriyor, böyle rezalet hangi ülkede görülmüş?

• İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • quote:

quote:

quote:

hocam sizde hız ne durumda şu an? harbiden bu dolandırıcılığa giriyor, böyle rezalet hangi ülkede görülmüş?

Hız göstergesinde sorun yok ama 3 Mbit kullanırken sitelere özel yavaşlatma da yapılınca kullanılmaz bir hale geliyor. İSS'ler sözleşmelerinde '''x'e kadar'' diye sattıkları için o maddeler değişmediği sürece bu konuda itiraz hakkımız olmuyor. Tüketici taahhütlerindeki bu aldatmacanın kaldırılması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 15 Aralık 2016; 23:44:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hız göstergesinde sorun yok ama 3 Mbit kullanırken sitelere özel yavaşlatma da yapılınca kullanılmaz bir hale geliyor. İSS'ler sözleşmelerinde '''x'e kadar'' diye sattıkları için o maddeler değişmediği sürece bu konuda itiraz hakkımız olmuyor. Tüketici taahhütlerindeki bu aldatmacanın kaldırılması gerekiyor.

hocam şimdi düzelmiş ben de baktım şimdi normale dönmüş. 1 saat önceye kadar yavaşlatılmıştı, fotoğraflar bile 20 saniyede açılıyordu üstelik kotanda dolmamışken. bu konuya da değinmeliyiz bence çünkü çok sık olmaya başladı ve kanunen böyle bir hakları da var mı belirsiz? parasıyla aldığın hizmeti kullanamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 15 Aralık 2016; 23:53:17 >

• tt ve onun sorunları bir müşteriyi ne duruma getirir

yeter yeter yeter artık tt belasından kurtulmak istiyorum sorunum 3 gündür int hattım da kopmalar oluyor 1 gündür int kesildi kullanamadım arıza kaydı açıyoruz ama nafile hız düşüyor yada kopma oluyor
    bildiğin elektrik su gibi internet nasıl kesilir tabi ki başınızda türkiyedeki tt ve diğer ki ıssleri varsa olabilecek şeyler arıza kaydı 3 gündür açık yaklaşık 48 saat süre veriyorlar ama 3 gün geçti bir düzeliyor sonra yavaşlıyor yada kopma oluyor

bu nasıl hizmet ayın faturası gelince kopma yaşanmadan ödeme yapıyoruz yani 66 tl almasını biliyorlar ama bir kopma sıkıntısını çözemiyorlar o zaman bende eksik eksik faturamı ödeyim bakalım buna razı geliyorlar mı bizi 2 gün bekletiyorlar

ama ay sonu faturanın ödeme zamanı geçince beklemiyorlar her şey kendileri için yapılmış resmen internet adamların para makinası olmuş istediği zaman elektirk su gibi kesiyorlar artık onlar mı yapıyor orasını bilemem de ama teknik ekibi olsun tt nin de her çalışan eleman internet hakkında bildikleri hiç bir şey yok

tek bildikleri şey para para müşteri bunların kölesi olmuş durumda ne yapabiliriz ki turkcel vodafone türknet adsl bunlardan herhangi birine geçsen değişen tek şey marka ismi ama altyapı tt ye ait türkiyede bence fiber kullanıcıları şanşlı durumda adsl le göre neden soracaksanız en azından orada diğer ki şirketlerinde altyapısı var ama adsl de her şey tt nin elinde şimdi ben türknete geçmek istiyorum ama 3 ayyım var şansımı deneyeceğim bakalım ne olacak tt engel koyabilir mi

acaba bunu merak ediyorum türknette en azından 150 gb kota ve istediğin zaman çıkma var bu tt belasında her türlü rezil oluyorsunuz birde sürekli aradığım için müşteri hizmetlerindeki şahıs bir havalı konuşmasın mı bende şaştım kaldım hem suçlu ve güçlü dedikleri durum işte ben istediğim kadar ararım sen yeter ki benim sorunumu çöz sonra bunlar sık sık rahatsız edeceksiniz ki işleminizi hemen halletsinler yoksa yavaş çalışıyorlar ve yavaş hareket ediyorlar

artık şu 3 ay bitsede başlasalar paket sunmaya o zamanda yalaka kesilirler int kısmında müşterinin tek mutlu olduğu gün tahahüt bitip acaba nasıl paketler sunacaklar diye beklememiz bizi bu duruma düşürenler utansın diyecemde eh işte en sonunda 5 yıllık müşterileri kaybetmiş olurlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şimdi düzelmiş ben de baktım şimdi normale dönmüş. 1 saat önceye kadar yavaşlatılmıştı, fotoğraflar bile 20 saniyede açılıyordu üstelik kotanda dolmamışken. bu konuya da değinmeliyiz bence çünkü çok sık olmaya başladı ve kanunen böyle bir hakları da var mı belirsiz? parasıyla aldığın hizmeti kullanamıyorsun.

Müşteri ile yapılan sözleşmede hızı tam olarak veremeyeceklerini söyleyip imzalatıyorlar.

• 12 den sonra düzelen interneti kim ne yapsın.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Bende ttnet kullanıyorum malesef aynen internet ile sorun çıktı kimse ilgilenmiyor sürekli oyalama taktığı herkese aynı şeyi yapıyor
    1 hafta full aradım ancak geliyorlar
    Bugün 2 yıllık sürem bitti bu gece 12 de kestiler hemen İnterneti Sabahı beklemeden
    Hem para veriyorsun sorun oluncada kimsenin geldiği yok ama biz parayı yatirmadigin anda hemen kesmesini biliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu gece sözleşmem bitti ttnet ile ben bunlardan kurtulmak istiyorum bizim mahalle başka hangi internet destekliyor bunu öğrenmek için

Süper online

Uydunet

Türknet gibi bunları tek tek aramak mi lazım

Şehir mahalle adres filan yazarak destekliyor mu desteklemiyor mu bunu öğrenecek bir yer var mı

Vdsl destekliyor bunu öğrenmenin bir yolu var mı

Şuan biten sözleşme de adsl olarak kullanıyordum

Bildiğim kadarıyla adsl olarak diğer şirketler ttnet verdiği alt yapıyı kullanıyorlar sanırım

bu konuda bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

12 den sonra düzelen interneti kim ne yapsın.

akşam vakitleri bilerek yavaşlatıyorlar bence.
    son zamanlarda çıktı bu olay.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İnternet siyelerinden adrese dayalı sorgu yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bende ttnet kullanıyorum malesef aynen internet ile sorun çıktı kimse ilgilenmiyor sürekli oyalama taktığı herkese aynı şeyi yapıyor
    1 hafta full aradım ancak geliyorlar
    Bugün 2 yıllık sürem bitti bu gece 12 de kestiler hemen İnterneti Sabahı beklemeden
    Hem para veriyorsun sorun oluncada kimsenin geldiği yok ama biz parayı yatirmadigin anda hemen kesmesini biliyorlar

aynen alıştılar rahata bir şey yapmadan para kazanmak kolay geldi asıl suçlu belli bunları denetlemeyenlerde denetim olsaydı şu anda bunlar konuşulmayacaktı görevlerini kendileri yapacağına biz mağdur olan bilinçli müşteriler uğraşıyor bunlar yüzünden ama ben türknete geçmenizi öneririm
    1 ay bedava deneyin baktınız beğenmedin çıkarsınız nede olsa tahahüt yok türknette

• 3 Megabit
  • 3 Megabit internet istemiyorum/z.
  • 
Sayfa: önceki 19631964196519661967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.