Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim şimdi bu ayın sonunda internet paketim bitiyor buradaya[Şırnakta Oturmuyorum Üsküdardayım ] türk telekomdan başka kimse giremediği için mecbur türk telekomluyuz şimdi dediğiniz yılbaşı düzenlemesi gelirse ben 1 ayla mı kaçırıcam bi anlatır mısınız?
  • Beyler superonlineda sıkıntı mı var? Akn de olmama rağmen cayır cayır hız alıyorum İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Not: 2.4 ghz den çektim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün pingler biraz yüksek, Para Telekom
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Beyler superonlineda sıkıntı mı var? Akn de olmama rağmen cayır cayır hız alıyorum İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Not: 2.4 ghz den çektim

superonline olarak biz de bir yerde bir kaçak var diyorduk.
    senmişsin.
    birazdan hızını 2.7ye düşürüyoruz. telaşlanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blugat -- 17 Aralık 2016; 20:46:14 >

• blugat B kullanıcısına yanıt
    Turkcell den türk telekomu çıkaran biri olarak helal olsun diyerek uğurluyorum seni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up ttnet adam değildir
  • Bize katılıp herhangi bir şekilde katkı sağlamak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Kahrol ttnet
  • 4.5 mbps e geçiş ne zaman olacak 2017 yılında mı?
  • 1 ocakta mi oluyor simdi 5mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 17 Aralık 2016; 23:28:03 >
  • Şu an kesin bir şey yok.
  • Kota uygulayan İSS leri ve bunu destekleyen Btk, yi kınıyorum.
  • O konuda kesin bir karar yok. Hiçbir değişiklik olmayabilir.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • Tebrik ediyorum sizi. İnternette kota sıkıntısını komşularımıza internet vererek çözmemiz gerekiyor geçici olarak :) en azından 2 kişi ekleseniz bu sizin ve komşumuzun karına olur yeter bu kadar kazıklandığınız.
  • Ocak ayında yapılacak tek şey zam olacak. Bize müstehak. Çıkıp eylem yapsak vatan haini ilan ediliriz.
  • Ocak ayında kesin birşey yok, ama yapma ihtimalleri var gibi, yeni uygumalayi zamli olarak yapmak istedikleri biliniyor. Bir bakarsiniz; bunların sesi nasil olsa kesildi, ülke gündemi karışık biz bu uygulamaları Haziran 2017 ye birakalimda diyebilirler. Aslında o yüzden sesimizin bu aralar Gür çikmasi lazım.
  • 1 ocak yada 7 ocackta gecebilirler 5 mbite
  • Ülke gündemini bekliceksek torunlarım bile göremez akk siz interneti.
  • Ocakta bi surpriz yapsalar da 10 mbps'e cikartsalar akk snrasi hizi ne iyi olur be.Yaninda kotayi da 100 gb daha artirsalar.turknet kullaniyorum gerçi ama 150 de az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence AKK sonrası hız düzenlemesi en iyi ihtimalle ADSL kullanıcıları için 5 Mbit, VDSL ve Fiber kullanıcıları için 8 Mbit olacak. En düşük AKK ise 100 GB olacak, üst hızlar için AKK daha da artacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.