Şimdi Ara

İNTERNETE İLK DEFA KAC YILINDA GİRDİNİZ ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
3.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

2001 babam orduevinde çay içiyordu dedi asker abiler sana bişi göstercek

mala bağladım bune falan mağara adamı gibiyim age of açtım çözmeye çalışıyorum sonra bağımlısı oldum

bundan dahada kötüsü gta vice city kısayolunu flash'a atıp pcde açmaya çalıştım

nicki görünce tutamadım kendimi
  • 2006 yılında yeni alınan bilgisayar ile ve dial-up model ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLockhiT^

2003 falandi keske olmasaydi dandik ogrenci olmamda payi buyuktur

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1997 de ilk defa internet ile tanıştım. Aktif olarak kullanmam 2000li yıllar... Telekom Dial-up vardı. 145'i arıyorduk. 146 da vardı ama o daha pahalıydı. Showtv.net adresinde harrypotter chat vardı. Sürekli oraya girmek için uğraşırdım. 5/kb hız ile internet kafede chat sayfasının yüklenmesi yarım saati buluyordu. Bazen hiç bağlanmıyordu. Güzel günlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LNavigator -- 1 Kasım 2013; 0:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

1997 de ilk defa internet ile tanıştım. Aktif olarak kullanmam 2000li yıllar... Telekom Dial-up vardı. 144'ü arıyorduk. 145 de vardı ama o daha pahalıydı. Showtv.net adresinde harrypotter chat vardı. Sürekli oraya girmek için uğraşırdım. 5/kb hız ile internet kafede chat sayfasının yüklenmesi yarım saati buluyordu. Bazen hiç bağlanmıyordu. Güzel günlerdi.

145 i ariyorduk. Pahali olan 146 idi. Sanki

• 2006
  • 94
  • Benzer numaralar olduğu için yanlış hatırlamış olabilirim. O kadar zaman geçti ne de olsa. Düzelttim.
  • 2003 olması lazım, fifa 2002 oynamıştım kendi kaleme falan atıyodum

• 2003 yılında 145 mi ne vardı onla 15 20 dk internete girmiştim. Ay sonu 120 lira küsür para gelmişti. O zaman harbiden iyi paraydı ne zoruma gitmişti be.
  • 2003 hoppala.com a girmiştim ilk

• 2005

• 94 diyenler sacmalamasin bir kere cunku tr'ye internet deneme amacli odtu'ye 94'te geldi.halka 95'te acildi fakat o 95 diyenler ya 95 sonu ya 96 basi ben de tam hatirlamiyorum bunu kastediyorlar cunku servis saglayici yoktu ya da pahaliydi.dedigim tarihlerde ihlasnet 6 ay bedava yapti anca oyle millet girmeye kasa toplamaya basladi benim gibi ki 18 yasinda olmam lazim o tarihte.2-3 yasinda internet ekrani gordunuz mu diye sormuyor.google olmayinca ne oluyor ki yahoo vardi altavista vardi salladiginiz oradan belli zaten.
  • 97 veya 98 di orta2 de idim.
  • 98 yılında bilgisayar kursuna gidiyordum, mIRC ile o zaman tanıştık :) sonrasında da kişisel bilgisayar ile evden 146 ile giriyordum. Hey gidi günler internete girince ev telefonu meşgul çalıyor diye evdekiler ile kavga ediyordum
  • 97 olması lazım ortaokuldaydım çünkü :) ortaokul arkadaşımın evinde vardı onlara gittiğimizde babasının bilgisayarından göstermişti :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 97-98 arası biseydi sanirsam

• kendimi bildim bileli bilgisayar var ve kullanıyorum zaten, daha bir kaç sene öncesine kadar 1mb ekran kartımı sökmüştüm çatıda eski bilgisayarımdan, okula gitmeden önce giriyordum 4-5 yaşında olsam 95 96 yılında falandır daha google yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 1 Kasım 2013; 3:54:17 >
  • 2004

edit:Bonuss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaI -- 1 Kasım 2013; 4:00:26 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.