Şimdi Ara

İNTERNETE İLK DEFA KAC YILINDA GİRDİNİZ ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
3.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1995-1996 yıllarıydı. 33.6K modem ile ixir, superonline, ihlasnet vs kullanarak giriyorduk.

PC 166 MMX HP Vectra idi. Hey gidi günler hey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

2001 babam orduevinde çay içiyordu dedi asker abiler sana bişi göstercek

mala bağladım bune falan mağara adamı gibiyim age of açtım çözmeye çalışıyorum sonra bağımlısı oldum

bundan dahada kötüsü gta vice city kısayolunu flash'a atıp pcde açmaya çalıştım

o yine iyi internet cafedeki abiye disketi brakip buna office programlarini atin demiştim :(

• 98 yılıydı..cevirmeli ağ ile bağlanırdık..146 diye bir numara vardı ondan dalardık internete..bir yandan mırc/icq bir yandan emilia big big world...hey gidi günler heyy..bi şarkı alalım derdik 3 mb dosyayı 15 16 dakikada alırdık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fati32 -- 1 Kasım 2013; 10:18:45 >
  • ayrıca comandos adlı oyunu silicem ayagına, bilgisayardaki denk geldiğim command dosyalarını da temizlerdim..sonra al başına belayı..çözüm içinde kasayı acar butun parçaları cıkartıp yeniden takardım..diskete dosya sığdırmaya caıstıgımız zamanlardı..
  • 90 ların sonlarında.Çevirmeli bağlantı ile amma telefon parası geliyordu.O zamanın parasıyla aylık 400tl ödediğimi bilirim.
  • 1999 - superonline
  • 2004
  • 1997
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

97-98 modem
    99 kablo tv
    Sonra adsl
    Simi vdsl

vdsl ?
  • 2001
  • Sene 98di, arkadaşlan yeni açılan internet kafeye gittik, ben oyun oynayacaz diye beklerken arkadaş MIRCa falan girdi, hi asl falan yazmaya başladı kız niklilere, dedim bu ne vallah aklıma gelmişti bak yapmışlar sonunda sdf
  • 2004
  • Hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partis Temporus

1997 superonline internet pakediyle girmiştim

97 yilinda pcyle birlikte 1 aylik superonline internet paketi almistik. O 1 aydan sonra bikac yil pcde internetim olmadi :D

• 2000

• sektorun içersinde çalıştıgımdan dolayı internetle tanışmam ilk zamanalrından beridir var.eğer hafızam beni yanıltmıyorsa 94 yılında ilk duyduk Tr ye geldigini ama oda odtu gibi universitelrde denemeler yapılılıyordu.95 gibide açılışı falan yapıldı.sanırım bende ilk olarak 95 sonunda gordum ama aktif olarak 96 dan itibaren kullanmaya başladım.evime pc alışımda 98 in başında oldu ve sürekli kullanmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 1 Kasım 2013; 11:05:21 >
  • 1453

• :D şunlara bak 5 6 yaşında internet başındaymış hepsi :D Milenyum cafe açılmıştı bizim orda 99 da filan gidiyoduk herhalde ....
  • 2005

• 89
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.