Şimdi Ara

İNTERNETE İLK DEFA KAC YILINDA GİRDİNİZ ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
0
Favori
3.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 96 yılında o zaman 56 k dahi yoktu, yanlış olmasın 33.6 k modemler vardı galiba onlardan bağlanıyorduk. 99'dan itibaren cs ve sanane.com ile iyice pc müptelası olmuştuk bile...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005-6 falan herhalde tam hatırlamıyorum

• 2002 civari babamin bitane muhasebede kullandigi bilgisayari vardi onla takilirdik

• Gecen bir forum sitesindeki uyelik yilim 2004 du. 2001-2002 de girdim sanirim

• 96 - 97 olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

96 - 97 olması lazım.

Gerçek Ad
    Ferit
    Doğum Tarihi1 Ocak 1994
    Konumİzmir,Karşıyaka

alnından öpüyorum seni, 2,5 - 3 yaşında internetle tanışmışsın.
    zamane gençlik...
  • 2005 yada 2006 97liyim
    Not:Vurmayin

• 2004 , cevirmeli int vardi telefon calinca net gidiyordu simdi modem kirik servise verdim eski modemi kullaniyorum usb kablosunu cekince mavi ekran veriyo pc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003
  • 99 yılında evden e-kolay ile
  • 98-99.

• FANATİK_25 F kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Babamın işi sebebiyle doğduğumda evde bilgisayar vardı. Bilgisayar ve internetle çok erken yaşta tanıştım.

Ayrıca 2-3 yaşındayken direk surf yapmaya başlamadım tabiki. Arkadaş kaç yılında tanıştınız diye sormuş.

• 97-98 modem
    99 kablo tv
    Sonra adsl
    Simi vdsl

• 96 idi sanırım 146 ile bağlanmıştım telefon faturası 100 liraya yakın gelince peder şaftımı daıtmıştı
  • birde bağlanırken ses çıkarırdı cırrrrrrrr cırrrrrrr cırrrrrrrrrrrrrrrrrr cırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diyee ZUhahHAHAHahahhah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

2001 babam orduevinde çay içiyordu dedi asker abiler sana bişi göstercek

mala bağladım bune falan mağara adamı gibiyim age of açtım çözmeye çalışıyorum sonra bağımlısı oldum

bundan dahada kötüsü gta vice city kısayolunu flash'a atıp pcde açmaya çalıştım

nick mesaj

• Sanıyorum 96 senesiydi. Internet diye bir şey çıktığını duymuştum, okulda dönem ödevi için bu konuyu istemiştim. Sonra da (yanlış hatırlamıyorsam) öğretmenin yönlendirmesi ile Uludağ Üniversitesi'ndeki bir asistanın bilgisayarından bağlanmıştım.

Tabii ödevlik pek malzeme çıkaramadım - çok da anlamadım.

Bir de o zamanlar BBS'ler vardı.. peehhh

• 2000
  • 1997 ilk internet cafe açıldığında heyecandan ölüyordum cafe'ye girerken :)

o zamanlar kulaklık her bilgisayarda yoktu,beyaz beyaz kucuk kolonları vardı pc'lerin..düz mirc takılırdık uçana kaçana 'slm nbr asl u' çekiorduk :)) mesaja karşılık geldiğinde kırmızı yanardı nick'ler,kızların nick'lerinde kırmızı yandıgı an heyecan tavan yapardı :)

bir süre sonra fifa 98 oynamaya başlamıştık.ses hafif kısık bütün cafe spikeri dinlerdi :) hiç unutamıyorum o fifa 98'in spikerini,adamın sesi hala kulaklarımda süper anlatıyordu maçı.tabi anlamıyorduk ama ses tonlaması yetiyordu heyecan yaratmamıza :)

ne günlerdi bee...

Edt : yıllar geçmesine rağmen hala güldüğüm mevzu şudur .. bolca chat yapan arkadaslar bilirler biz Türklerin ne tip nickler kullandıklarını :)

adamın nick'e bakıyorum ^^AHMET36M^^ ulan ahmet'i anladıkta ''M'' noluyor.Yada _SuLeYMaN_28_M_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill-For-You -- 1 Kasım 2013; 9:56:58 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.