Şimdi Ara

internet baglantım kesilio yardım pls!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben smile adsl kullanıcısıyım.airties rt 102 modem kullanıyorum.baglantı hızımı 8 megabite yükselttim.
    yaklaşık 6 ay kadar oldu.ama sürekli baglantım kesiliyo.bunun için hiç kimse yardımcı olamadı.
    baglantım öyleki 10 saniyede bir baglanıp kesilebilio.bunun için smile adslin teknik servisinden
    defalarca yardım almama ragmen sonuç aynı.
    * teknik destek telekomdan kaynaklandıgını söyledi durumun düzelecegini söyledi.olmadı.
    * daha sonra 8 mb. nin adsl2 oldugunu modemin yazılımını güncellememi istedi.o da olmadı.
    * fiziksel baglantı problemi olabilecegini söylediler oda yok.
    baglantım kesildiginden modemde adsl ve internet ışıgı yok. 192.168.2.1 den takip ediyorum
    baglantı kesildiginde Internet Bağlantısı: Bağlantı yok ADSL Bağlantısı: Bağlantı yok olarak gösteriyo.
    baglantım uzun süre kesili kalınca modemi kapa-aç yapıyorum genelde baglantı gelio.
    ayrıca ag baglantılarımda yerel ag baglantısının durumuna baktıgımda gelen-giden var.bazen onar dedigimde
    baglantı gelebiliyo.

• Aynı sorunu bende son 1 aydır yaşıyorum. Benim sorunum Ege ve Marmara bölgesi yüksek yağış aldığı dönemde başladı. 3-4 kez peşpeşe arıza kaydı açtırdım. Tüm olasılıkları denememe rağmen modeme ve bina içi hatta sorun dediler. Seyyar kablo ile farklı modem ile denedim. Sorunum devam ediyor. Bende sözleşmemin bitmesinden ötürü iptal ettirdim.. Tek söyledikleri ankastreye kadar sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.