Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WassupMan

Videonun başında, Recep Kulan'ın silgiyi yayarken çalan müziği SoundHound ile arattım fakat bulamadı.
    DonanımHaber özel sfx'leri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel video tesekkürler..
  • GÜZEL. öNERİM: CPU üstüne başlık gibi kaplayan bir kapak . Kapak üst taban altı ve kenarlar ısı ve elektrik yalıtımlı olmalı, tepe 4 kenar ve yan 4 kenardan işkence aleti benzeri sıkıştırıcılar ile cpu kılıfına iliştirilebilir. Kapak içinde çok ince ve kapak içi kılıfı dolduracak sıvı azot uçmadan kalıyorsa sürekli cpu -180-190 derecede kalır gibime geliyor. Saygılarımla FDELİKTAŞ

• valla emek isteyen zaman isteyen şeyler. Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim.

• Güzel sonuçlar alınmış Tebrikler..
  • cok güzel ve eğlenceliydi elinize saglık :)

• eğer i7 de bu değer var ise resmen rezilliktir amd phenom 2 x4 955 be de bile 7 k nın üzerine çıktılar bu resmen las vegasta 6 çılgın genç resmen şov yaptılar o zaman AMD derim başka birşey demem
  • Windows XP :)
    Efsaneler ölmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaseren1907

Windows XP :)
    Efsaneler ölmez

Bende tam onu diyecektim, herşey iyi güzel video muhabbet on numara :)
    Windows XP gördüm şok oldum :)

edit: ulan 1 yıllık konuyu hortlattım iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 14 Mayıs 2013; 13:01:01 >
  • sıkıyorsa FX 8150 rekorunuda kırın 8.49GHZ... o imkansız...

XP ama Çince olanı... TÜRKÇE değil... Linux ile test etseler ne kullanırlardı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 14 Mayıs 2013; 15:49:02 >
  • Sonuna kadar bi solukta izledim...Çok güzel bi çalışma olmuş emeği geçenlerin emeğine sağlık...
  • sırf şu silgi kaplaması yüzünden üşenirim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

sırf şu silgi kaplaması yüzünden üşenirim ben...

silgisizde yapılır ama garantili olmaz ( sıvı temasınıa karşı... ) sıcak ve soğuk hava karşılaşınca ne olur unutmayın... zaten gündelik kullanıma değil sadece rekor kırmak için... intel ile ne kadar rekor kırılırsa...
  • süper bir video
  • bunları gördükce benim işlemci ezik büzük oluyor millet yüksek hızda çalıştırır ben 2.13ghz.lik c2d işlemciyi bile 1.8de çalıştıyorum bios sürümü degiştirmeye üşendigim içim:)))
  • Büyük Usta Recep
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Hocam ben i5 3570k işlemcimi 1.259 v ile 4.2 ye çktım.Daha çıkamıyorum ne yapmalıyım.İşlemcim takozmu çıktı?
  • Tek kelimeyle harika .
  • bunu görünce işlemcimden utandım ya :D harika olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.