F

Binbaşı
29 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
43 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Marka ve model olarak DVR kayıt cihazı tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum.
Sağlam, kaliteli, iki gün sonra yarı yolda bırakmayacak tavsiye edilen bir model olmalı.
Yurt içi ve yurt dışı olarak bütün önerilere ve fikirlere açığım. 1 veya en fazla 3 kamera bağlantısı yapılıp kullanılacak, en az 500 GB HDD desteklemesi yeterli (tabii önceliğim 1 TB destekleyen yeni modeller).

Minimum 4 kanal desteği,
Tavsiye edilen ürün olması başlıca kriterlerim şimdiden teşekkürler.
Samsung 850 PRO 256 GB --> 170 USD
Crucial MX100 256 GB | 512 GB --> 100 USD | 200 USD

Yurt dışına hazır gitmişken bir kaç yeni modelle dönmeyi planlıyorum.
Şu an için en iyi diyebileceğim Samsung 850 PRO'nun 256 GB modeli ile hemen hemen fiyat olarak kafa dengi olan Crucial MX100 512 GB arasında kararsız kaldım.
SSD'lerle ilgili gerçekten bilgisi olan arkadaşların hem yorumlarını, hem de almayı düşünen arkadaşlara referans olmak amacıyla böyle bir konuyu açma gereği duydum.
AmazonBasics 7 Port USB 3.0 Hub with 12V/3A power adapter
Plugable 7-Port USB 3.0 SuperSpeed Hub with 20W Power Adapter
(Robust 5 volt 4 amp 20 watt power supply included)

Amazon.com'dan iki USB Hub arasında kararsız kaldım. AmazonBasics 12 Volt 3 Amper'lik adaptöre sahipken, Plugable 5 Volt 4 Amper'lik adaptöre sahip.
Bir de ekstra olarak Plugable markasında 20 Watt değeride belirtilmiş. Bu Değerlere göre hangisi daha güçlüdür?

Artısı ve eksilerini bilgili arkadaşlardan detaylı olarak açıklamasını rica ediyorum.
Aynı anda birden fazla mail hesabıma ulaşmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz -özellikle güvenli- e-posta program tavsiyelerinizi bekliyorum.
"XT1P.txt"
Bu virüsün olası yapabilecekleri nedir, ne yapabilirdi veya yapmış olabilir? Double click virüsleriyle ilgili bilgili arkadaşlardan açıklamasını rica ediyorum.

Dip Not: İşletim sisteminin kurulu olduğu sürücünün Windows\Cookies adlı klasöründe yer almaktaydı.
Xperia Z serisinden Z2, S3 serisinden S3 Neo ve S4 serisinden de S4 Active modelini belirledim. Bilgili ve özellikle bu modelleri kullanmış, en azından teknoloji forumlarında olmadı teknoloji mağazalarında biraz kurcalamış arkadaşlardan kıyaslama yapmasını istiyorum.
Temel olarak şu an için şu üç kıyaslama yeterli olur: Fiyat/Performans, Dayanıklılık, Sık yaşanan bir sorunun ve kronik sorununun olmaması.

Kıyaslama yapan, yorum yazan (boş yorum değil gerçekten yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar, Winamp Pro 5.666 Final sürümünü kullanıyorum.
Flv dosya ayarlarını da yapmama (ilişkilendirme vs) rağmen .flv uzantılı dosyaları oynatmıyor, bu sorunu aşabilen arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

Tercihlerde duraklat/devam et standart olarak sadece "C" tuşuyla yapılabiliyor. Bu tercihi özelleştirebilir miyim örneğin space tuşu olmasını istiyorum.

Edit: detaylar
TV, radyo programı, veya şu anda izlediğiniz dizi ve filmleri bu konu altından yazalım.

Dexter - s08E04
Yaklaşık 3-4 satır civarında ufak bir İngilizce çevirisi (yabancı foruma ürün yorumu) yapabilecek birisini arıyorum.
İngilizcesi çok iyi olan ben yapabilirim diyen bir arkadaş varsa özel mesaj atmasını rica ediyorum.
Merhaba arkadaşlar, yazdığım metni kesmiştim üzerine de yabancı bir kelime kopyalayınca kestiğim metin haliyle kayboldu.
Pano (clip board) RAM belleğe kaydedildiğine ve bilgisayarı yeniden başlatmadığım için RAM'de halen daha yer alma ihtimali var gibi gözüküyor. Lakin en son kaydedilen saklanıp önceki kaydedilenlerin temizlenme işlemi de yapılıyor olabilir.

Pano geçmişini görmemize yarayacak bir yol veya uygulama var mıdır?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Galaxy S4 - Zoom
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Xbox One
TV
Sony
Klima
Arçelik
Tablet
Xperia™ Tablet Z
Notebook
Asus
Notebook
MSI
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Kulaklık - Amfi
Philips
Sabit Disk
Western Digital
Sabit Disk
Corsair
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.833
İkinci El Bölümü Mesajları: 162
Konularının görüntülenme sayısı: 51.042 (Bu ay: 280)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 142 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.