Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
8
Favori
30.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nem için pirinç yerine silika jel kullansanız daha iyi olur gibi.
  • harika bir video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

anakart yandı buzdolabına koydum,Mesut çevik referansıyla asusa postalıcam

nickin yüzünden ekranımda böcek var sandım (42" tv)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adnan008 -- 11 Mayıs 2012; 14:21:18 >
  • Anakartı yakarsam Tek suclusu Recep abi Yakarsam Asusa Recep abi yuzunden yandıgını soyliycem :D

Mesut abi bundan sonra ne zaman asus parcası yansa Recep abinin uzerine atcaktır
  • Videoyu soluksuz izledim harika iş çıkarmışsınız. Arada böyle çekin :D
  • İndirip izleyeyim ferah ferah
    Elinize sağlık
  • Öncelikle video için teşekkürler. Donanımhaberden yeni oc/donanım videoları görmek sevindirici.
    Siz ayakta dururken oturduğum yerde ben yorumdum , çok emek ve para harcanmış bir video.
    Silgi konusu uzun zamandır biliyor bende kullanıyorum aynı silgiyi kırtasiyelerde 2 TL den satılıyor ama ben amacına uygun kullanıyorum tabiki
    Ama pirinç olayını yeni görüyorum, orası gerçekten çok ilginç.

Recep hocama 1-2 sorum var cevaplarsan sevinirim.

Öncelikle eski sistemlerde oc olayı çok daha zevkliydi (bana göre) , sandy bridge ile beraber oc nin herkesin evinde bir şekilde stok soğutucu ile bile denediği basit bir olay haline geldiğini düşünüyorum. Usta bir overclock çudan yorumunu almak isterim. Mause ile bios kullanmak ve eskiye nazaran daha basit oc yapmak nasıl bir duygu ?

Asus'un Z77 anakart inceleme yarışmasında durum nedir ? Buna benzer yarışmalar olacak mı ve Asus Z77 serisi ülkemiz için çeşitlilik bakımından gecikti diyebiliriz sanırım. Daha hesaplı Z77 çipsetli Asusları ülkemizde ne zaman görebiliriz ?

Diğeri aslında soru değil bir rica , Hazır Asusla da çalışırken Pm den konuştuğumuz olayı artık yapsanız hocam hazır yaz da gelmişken , oldukça güzel olur. Mesut hocam da zaten video shov lara imza atarken , eğlenceli zaman geçirileceğinden eminim

Şimdiden teşekkürler, tekrar elinize sağlık.

• Çok güzel bir video olmuş teşekkür'ler böyle videolarınızı artırırsanız çok iyi olur :)
  • o işlemciyi istiyorum :)
  • Mesut abi LN2'yi çok sevdi :D
  • Böylesi bir konuda video haber olması güzel gelişme ama bu işe heveslenen kişilerin sayısı artacağı için, yanan anakart ve işlemci haberlerini duymaya başlarız heralde yakında.
  • tek kelimeyle mükemmeldi. ellerinize sağlık. oturup dizi izlemem 57 dk ama bu videoyu izledim :d
  • Mesut abi kimyager olmalıymışsın sen
  • Hakikatten ayrı bir emek işi buda çok güzel bir programdı.

@Sahin36
    Amd videosu bu uzun zaman önceydihttp://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/amd-phenom-ii-x4-965-black-edition-c3-revizyon-ile-dunya-rekorunu-kirdik.htm.
  • Müziğin ismini öğrenebilirmiyim

Türkiyenin grurusunuz :)
  • mesut bey ben hala anlayamıyorum neden işlemcinin sadece 1 çekirdeğini kullanıyoruz :) ulaşılabilecek en yüksek miktarı böyle bulmak mı daha stabil sonuçlar verir yoksa 4 çekirdek 4 izlek açıkken mi ?
    birde 4 çekirdek ve 4 izlek açıkken deneme şansınız varmı ? ne kadar güç tüketicek onu merak ediyorum :)
  • Sonuna kadar izledim mükemmelsiniz :d Poşet taktiği süper :d
  • acaba yalıtım için oyuncak hamur iş görürmü
  • başta gösterilen WS anakart ile deneme yapılsaymış iyimiş :))) elinize sağlık.

Not: Koray abininde şansına sağlık seçme hissi çok iyi :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.