Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Instagram'da insanlar neden biyografiye okudukları okulu yazıyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
39
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Instagram'da insanlar neden biyografiye okudukları okulu yazıyorlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    794 Mesaj
    Kime baksam Instagram biyografide okuduğu okulu, mezun olduğu okulu falan yazıyor? Nedir bu iş bilenler aydınlatabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • sizene isteyen yazsın ne yazarsa. herşeye karışıyorsunuz. kızın biri tarih yazmışsa oraya bil ki başım bağlı bulaşma bana demek istiyor. biri okudugu okulu yazıyorsa bulması kolay olsun diye yada aynı okuldakıler eklesin diye.

• Teğmen
    229 Mesaj
    Statü belirtmek için bazıları ise isim yazar sadece keza bende öyleyim reklam panosu değil orası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Police Man -- 8 Kasım 2019; 21:38:34 >

Haklısınız hocam; adam ya da kadın sevgili yapmış beraber oldukları tarih yazıyor, ingilizce öğretmeni "English Teacher" diye yazıyor

|
    |
    Police Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İnstagram kullananların üniversiteye girişi engellenmelidir
    Up

|
    |
    Mutlu hissettiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    11062 Mesaj
    İnstada biyografi de mi varmış!

Ben internet ortamına fotoğrafımı koymuyorum, yüzüm yok internette, millet her türlü fotoğrafını koymak için özel program kullanıyor

Garipsiniz lan

AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite // Honda Civic Fc5 Elegance OV _______ Mersin Tıp _______
    Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?..
  • Teğmen
    131 Mesaj
    okulumu yazıyorum ki bizim okuldan biri beni aratırsa bulması kolay olsun, bölüm yazmıyorum

|
    |
    LegendssNeverDie

sizene isteyen yazsın ne yazarsa. herşeye karışıyorsunuz. kızın biri tarih yazmışsa oraya bil ki başım bağlı bulaşma bana demek istiyor. biri okudugu okulu yazıyorsa bulması kolay olsun diye yada aynı okuldakıler eklesin diye.
    quote:

Orijinalden alıntı: .Kiwii

sizene isteyen yazsın ne yazarsa. herşeye karışıyorsunuz. kızın biri tarih yazmışsa oraya bil ki başım bağlı bulaşma bana demek istiyor. biri okudugu okulu yazıyorsa bulması kolay olsun diye yada aynı okuldakıler eklesin diye.
    +1

Hava atmak için de yazan var da oraya ne yazarsa yazsın hava atılmıyor sadece o öyle zannediyor.

Bende de İngilizce öğretmeni yazardı. Liseli üniversiteli öğrenciler ekleyip soru soruyorlardı. Kaldı ki size ne.

|
    |

|
    |

-Engineer- <3 Samsung Galaxy<3
  • Çavuş
    57 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    John D. Rockefeller

Bir nevi kendine marka belirlemek boş değilim diye göstermek. Ne yazik ki bende de yazıyor.
    |
    |
    Bölümden kişilerle irtibata geçebilmek için. 400-500 kişilik bölümler var insanlar birbirlerini tanımıyor bile. Ya da alt dönem üst dönem vb. Örneğin benim lisemin dönemleri çok yardımcı oldu bana zamanında ki onları bunun sayesinde buldum. Onlar da benim profilimde liseyi görüp yardımcı oldular. Ya da ben şu an ingilizce bölümde okuyorum, aynı bölümün Türkçesi de var ve o kişileri tanımıyorum ama profillerinden görebiliyorum.

Ha tabi bazı insanlar başka türlü yoruyor bunu ama yaşıtlarımızın büyük bir çoğunluğu lisesini okulunu bölümünü dönemini yazar. Hiçbir şey yazmayan bile tek bölümü yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 9 Kasım 2019; 0:2:48 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    Bizim teyze oğlu teknikerlik okuyo makine mühendisliği yazmış salak. Kendilerini değerli hissedebildikleri milletin kendilerini umursadığını zannettikleri için yazıyor çoğu.

|
    |

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

İnstada biyografi de mi varmış!

Ben internet ortamına fotoğrafımı koymuyorum, yüzüm yok internette, millet her türlü fotoğrafını koymak için özel program kullanıyor

Garipsiniz lan
    Koç be koç

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Okul: hayat okulu
    Meslek: illuminati'de cayci

Bundan iyidir en azindan. Neler gordu bu gozler Facebook zamaninda. Hey gidi hey.
    |
    |
    Hayattaki tek başarısı beynini testlere akıtıp günde 300 tane badem bıyıklı icadı soru çözerek, her b*kun formülünü ezberleyerek isim yapmış bir üniyi kazanması da ondan. Çoğu da o isim yapmış okulunun hakkını vermez, herhangi bir kulüpte, projede yer almaz, dersle de arasını bozmuştur son 1 hafta bütünlemelere çalışıp 2.00 ortalamayla okulu bitirir. Bu kişilere sorsan Boğaziçi üniversitesine girmiştir ya en kral, en zeki, en çalışkan, en kültürlü kişidir. Diğer okullardakiler kendisinin tırnağı bile olamaz. Diyorum ki: Yaw he he.

Reklamlar
haberler
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.