Şimdi Ara

İnsanlarımız Ülkeden Kaçıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda haberlerde çıkan "Malta Vatandaşlığı Alan Türkler" konusunu araştırdık. Sadece bu insanlar değil nitelikli bir çok insan daha ülkeden kaçıyor. Peki nitelikli insanlarımız neden ülkeyi terk ediyor? Neden Türkiye'de kalacak sebep bulamıyorlar bunları sıraladık. İyi Seyirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalan öyle mi? Türkün devleti elinden sizin gibi adamciklar yüzünden gitti hep. Yine o yokuşta aşağı inmeye başladık. Milattan öncesine kadar uzanan köklü Türk devlet teşkilatını acınacak hale getirdiniz. Memleketin değerlerini istismar ederek siz körelttiniz. Bir kültürü karlar altında bıraktınız. Mesele akp chp değil. Sen chpnin yaptığı yanlışları görüyorsun. Ama akpnin yaptığı yanlışlara neden körsün? Ülkeyi sizin parti ayağına yapmacık kavganız, kaçak dövüşünüz mahvetti. Yandaşsınız, meseleniz memleket değil. Yerin dibine batsın partileriniz. Bilgisayarların bile çift çekirdeklileri çöp oldu artık da bazıları yarım çekirdekle hayatını devam ettirmeye çalışıyor.
  • sen niye kaçamayıp tukish osmanlı tip desenli koltukta oturuyon?
  • dikkat edin sanki hepsi aynı anda harekete geçiyor.

uyduruk yalan bir haber yapılıyor sözcü/halk tv/sputnik hesaplarından.
    ardından chp mecliste bu palavra ilgili önerge veriyor, konu büyüyor.
    ardından o palavra hakkında videolar çekiliyor ve konuları ard arda sürekli burada konusu açılıyor.

fark ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.jk

dikkat edin sanki hepsi aynı anda harekete geçiyor.

ardından o palavra hakkında videolar çekiliyor ve konuları ard arda sürekli burada konusu açılıyor.

fark ettiniz mi?
    İnkar evresinden çıkamadık demek.
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Vallahi Rabb'im sizlere nasil bir azap verecek, tarih kitaplari sizleri nasil anacak cok merak ediyorum. Gercekten bu kadar komplo teoriciligine ne diyecegimi sasirdim. Yazik. Kafasi calisan guzrl insanlar gidince geriye bunlar kaliyor

• quote:

dikkat edin sanki hepsi aynı anda harekete geçiyor.

fark ettiniz mi?
    Ülkeye Ortadoğulu transfer ediyorsun, kendi vatandaşını dışarı gönderiyorsun. Yalan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

İnkar evresinden çıkamadık demek.

Alıntıları Göster
    çoktan çıktım, chp kafasını inkar edeli birkaç sene oldu çok şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-833FC2573

Ülkeye Ortadoğulu transfer ediyorsun, kendi vatandaşını dışarı gönderiyorsun. Yalan mı?

Alıntıları Göster
    yalan
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • quote:

yalan

Alıntıları Göster
    Yalan öyle mi? Türkün devleti elinden sizin gibi adamciklar yüzünden gitti hep. Yine o yokuşta aşağı inmeye başladık. Milattan öncesine kadar uzanan köklü Türk devlet teşkilatını acınacak hale getirdiniz. Memleketin değerlerini istismar ederek siz körelttiniz. Bir kültürü karlar altında bıraktınız. Mesele akp chp değil. Sen chpnin yaptığı yanlışları görüyorsun. Ama akpnin yaptığı yanlışlara neden körsün? Ülkeyi sizin parti ayağına yapmacık kavganız, kaçak dövüşünüz mahvetti. Yandaşsınız, meseleniz memleket değil. Yerin dibine batsın partileriniz. Bilgisayarların bile çift çekirdeklileri çöp oldu artık da bazıları yarım çekirdekle hayatını devam ettirmeye çalışıyor.

CHP'li oldugumu nerden çıkardın ki? Kafasini calistirmiyorsun diye seslendim kendini AKP'li beni CHP'li yaptin. Bu kadarmi kodladin kafana:) başörtü yasagi dini bir yasak olsaydi evet Rabb'im bunu sorgulardi. Idari yonetimde alinan karara uymak zorundasin. Suan alinan karar neyse ona uyacaksin. Biz sizler gibi devletimize bas kaldirmayiz sıkma canini. Benim gecmisimden utanacağım hicbir seyim yok:) ben CHP degilim. Demokrat, milliyetci, Atatürkcuyum. Partili olan sizlersiniz. Partili olmak parti Allah yok dese bile uymaktir. Biz partili degil vatan sevdalisiyiz. Bana bunlari diyen adamin Senelerce devletin terör orgutuyle yonetilmesini desteklemeside ironi herhal

3-4 sene önce Rusya portakal mı limon mu neyse iade edince 1.5 ay boyunca haberlerde meyvanın faydalarından bahsedildi. O günden beridir haberlere aldırış ermiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-833FC2573

Yalan öyle mi? Türkün devleti elinden sizin gibi adamciklar yüzünden gitti hep. Yine o yokuşta aşağı inmeye başladık. Milattan öncesine kadar uzanan köklü Türk devlet teşkilatını acınacak hale getirdiniz. Memleketin değerlerini istismar ederek siz körelttiniz. Bir kültürü karlar altında bıraktınız. Mesele akp chp değil. Sen chpnin yaptığı yanlışları görüyorsun. Ama akpnin yaptığı yanlışlara neden körsün? Ülkeyi sizin parti ayağına yapmacık kavganız, kaçak dövüşünüz mahvetti. Yandaşsınız, meseleniz memleket değil. Yerin dibine batsın partileriniz. Bilgisayarların bile çift çekirdeklileri çöp oldu artık da bazıları yarım çekirdekle hayatını devam ettirmeye çalışıyor.

Alıntıları Göster
    yaw he he..

İnsanlarımız Ülkeden Kaçıyor!
  • Malta vergi cenneti bir ülke.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Olum inandıkları dine göre hem başörtüsü takıp hem o dediklerini yapmaları zaten haram. Ya harama bulaşıp inandıkları dini inkar ederek çalışacaklar (ki kitabı inkar edince türban takmanın da bir gereği kalmıyor), ya da türban takıp dinlerinin emrettiği gibi evlerinde oturacaklar.
  • ne ağladınız be
    Zorla başörtünü mü açtılar anlamadım ki.Hala ortadoğu kafası.Bana insan hakları,özgürlük,ekonomi ve eğitimden haber versene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.