Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
36
Favori
689.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk kez imza hazırlıyorum aşağıdaki imzada herhangi bir kural dışı durum var mı?

[center][link=https://www.youtube.com/watch?v=qghQ5eKGcyE][b][color=#009900]7[/color][color=#00CC99]/[/color][color=#00CCFF]2[/color][color=#00FFFF]4[/color] [color=#9900CC]L[/color][color=#9966FF]i[/color][color=#9933FF]v[/color][color=#CC66FF]e[/color] [color=#33FF00]T[/color][color=#99FF00]r[/color][color=#FFCC99]a[/color][color=#FF9900]i[/color][color=#FF6600]n[/color][/b][/link]
    [link=https://www.youtube.com/watch?v=qghQ5eKGcyE][image]https://store.donanimhaber.com/9b/5b/04/9b5b0436e83dcf920e99207b844c675e.png[/image]
    [b][color=#FF6600]7[/color][color=#FF9900]/[/color][color=#FFCC99]2[/color][color=#99FF00]4[/color] [color=#33FF00]L[/color][color=#CC66FF]i[/color][color=#9933FF]v[/color][color=#9966FF]e[/color] [color=#9900CC]T[/color][color=#00FFFF]r[/color][color=#00CCFF]a[/color][color=#00CC99]i[/color][color=#009900]n[/color][/b][/center][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaxKitten -- 23 Haziran 2018; 2:18:10 >
  • bu imza kuralları ne zaman güncellenecek alışveriş yaptığım insanların kullanıcı adı nasıl kural dışı olabiliyor kafayı yemek üzereyim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

bu imza kuralları ne zaman güncellenecek alışveriş yaptığım insanların kullanıcı adı nasıl kural dışı olabiliyor kafayı yemek üzereyim !
    satır sayılarına dikkat lütfen
  • bu imza da mı kural dışı bence bu imzayı intelciler şikayet ediyor dev gibi imzalar silinmiyor çünkü

Cooler Master Case PRO5/AMD Ryzen7 1800X 3.6 GHZ(NOCTUA NHU12SEASUS ROG CROSSHAIR VI HERO/Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 16GB (2x8GB)/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80+Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Eylül 2018; 5:14:50 >
  • imza kısmı kapalı diyen arkadaşlar - ad-block u kapatın - imza kısmı açılıyor
  • szgnsr kullanıcısına yanıt
    açılsa ne olacak imza girilmiyor ki
  • sayın imza yetkileri acaba bana ömür boyu mu ceza verdiniz 3 aydır imza ekleyemiyorum idam cezası mı verildi ??
  • Bir aydan fazla oldu sanırım imza sorunum. Hala kullanıma kapalı neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagriErcan

Bir aydan fazla oldu sanırım imza sorunum. Hala kullanıma kapalı neden acaba?
    benim 4 ay oldu dostum senin 1 ay ne ki sanki adam öldürdük idam cezası verdiler sadece sistem imzası birde küçük bjk resmi vardı şaka gibi satır şartı sıra şartı nazi kampı sanki imzayla uğraşılacağına forum da server hatalarını bed sayfa hatalarını giriş yapılamama sorunlarını ve forumdan durduk yere çıkış yapma hatalarını düzelseler daha mantıklı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Kasım 2018; 9:10:10 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    4 ay uzun bir süre hocam. O kadar sorun var iken şu forumda, imza gibi saçma sapan şeyler ile uğraşılması da baya enteresan. Bazen özel mesaja girmek işkence, 502 bad gateway hatası, bazen siteye girememe hatası vs vs vs. Yazmaya kalksak sayfa dolar. Ama ne hikmet ise bir imza konusuna takılmış gidiliyor.
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    valla bende çözemedim ne siteler var dev gibi imzalara izin veriyor ama çatır çatırda hatasız açılıyor bunlar sanırım imzayı kaldırınca yada küçük yapınca site hafifleyip süper hızlı açılacağını sanıyor imza dert değilde birine yardımcı oluyoruz bazen donanım bilgisi lazım oluyor imzadaki sisteme bak diyoruz ama bunu engelliyorlar madem bu kadar takıntılılar dolu dev gibi imzalar duruyor yıllardır silinmeyen silin hepsini yada komple yasaklayın imzayı kimse kullanmasın neyse gülüyorum artık
  • Adam üşenmemiş yazmış bee
  • Sayın admin bey aylar oldu hala imza bölümüm aktif değil. Ne yapmamız lazım ki imza bölümünü kullanabilelim. Yada kimle iletişime geçelim imza bölümü için!!!!
  • alt resimdeki mesaj geleli 6 ay oldu ceza 1 ay yazmışsınız ama hala imzam açılmadı bu durumda sizde kurallara uymuyorsunuz

[sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 31 Mart 2019; 1:41:58 >
  • Allah için yetkili bir arkadaş cevap versin. Neredeyse 1 sene olacak bu yanlış imzadan dolayı imzam silindi. Sorun yok fakat niye ben halen imzanız kural dışıdır yazısını kaldıramıyorum? Niye istediğimi yazamıyorum
  • Forum Desteğe yazın hocam. Sağ üstte, Çıkış'ın altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Allah için yetkili bir arkadaş cevap versin. Neredeyse 1 sene olacak bu yanlış imzadan dolayı imzam silindi. Sorun yok fakat niye ben halen imzanız kural dışıdır yazısını kaldıramıyorum? Niye istediğimi yazamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Alıntıları Göster
    wisdom kardes imza icin hangi siteye upload yapmamiz gerekiyo on tane siteye yukledim uzak sunucuda bulunamadi hatasi veriyor her seferinde bu dh adam olmaz 2011 den beri ayni
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Alıntıları Göster
    Merhaba, aylardır imza kurallarına uygun imza kullanmama rağmen 1-2 gün önce kural dışı uyarısı geldi.

Kurallara baktım ama herhangi bir aykırılık görmedim.Hangi gerekçeyle (maddeye uymama sonucu) silindi acaba?
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 4 Ocak 2020; 15:29:4 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.