Yüzbaşı
04 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 2)
Gönderileri

70.000 tl ye kadar Benzin Manuel ( sedan hatchback farketmez )bakımları yapıldıkça sorun çıkarmayan tavsiye edeceğiniz bir araç var mı?

45.000 nakitimiz var üstünü kredi çekeceğiz. 2. araç olarak bakıyoruz.

2015 ten beri Mitsubishi Colt 2006 Benzin Manuel. Araçtan memnunuz satıp tek araç olmaktansa ikinci araç ihtiyacı oluyor bazen.

70.000 tl ye kadar Benzin Manuel ( sedan hatchback farketmez )bakımları yapıldıkça sorun çıkarmayan tavsiye edeceğiniz bir araç var mı?

45.000 nakitimiz var üstünü kredi çekeceğiz. 2. araç olarak bakıyoruz.

2015 ten beri Mitsubishi Colt 2006 Benzin Manuel. Araçtan memnunuz satıp tek araç olmaktansa ikinci araç ihtiyacı oluyor bazen.

şu iki araçtan birini almayı düşünüyorum fakat hangisi bir türlü karar veremiyorum. aranızda kullanan varsa yorum yazarsanız sevinirim.

Kesinlikle Manuel ( Benzin Dizel farketmez ) 150bin tlye kadar olan modeller

Merhaba
Eşim ve ben çalışıyoruz. 3. Sınıfa giden bir kızımız var. Bırakacağımız kimse yok. Ev kredi borcumuz olduğundan işi bırakma lüksümüz de yok. Ne iş veren ücretsiz izin verir nede biz ücretsiz izine çıkabiliriz. Yazın yaz okuluna giderek çözüm buluyorduk. Çocuğu hergün işe götürüyorum. Hem perişan oluyor hem de çocuklara sokağa çıkma yasağı var. Yakalarlarsa bide cezada kilitlerler.
Ne yapacağımızı şaşırdık. Anne ve baba çalışanlar için bir ödenek varmı diye araştırdım bulamadım sanırım yok... Eeeeee şimdi ne yapacağız?

İşyerinde onca iş arasında çocuğun ödevleriyle ve EBA da neler yaptığını kontrolde etmem gerekiyor.
Yuh yaaa imei kayıt harcı 500 tl oldu telefon getirmekte hayal oldu artık

- 2018 yılında 170.70 lira,

- 2017 yılında 149.20 lira,

- 2016 yılında 138,80 lira,

Merhaba arkadaşlar
35bine kadar punto alacağız hangi model hangi donanımlı olanı önerirsiniz ( Manuel - Benzin yada dizel )

1.3 Multijet ( Dynamic/ Easy / Lounge / Pop )

Evo 1.3 Multijet ( Aktive / Dynamic )

Evo 1.4

Grande 1.3 Multijet ( Emotion / Dynamic )

Grande 1.4
Selam arkadaşlar

35 bin bütçeye kadar araç bakıyoruz.
Aklımızdaki araçlar bunlar Punto - 207 - i20
Yorumlarınız nedir yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba arkadaşlar

Artık kimse Aqua Dolphinden memnun değil.

İstanbul (Avrupa) Küçükçekmecede oturuyorum günü birlik olacağı için çok uzak olmayan bir yer arıyorum

Otel Havuzu Tavsiye edebilirseniz çok memnun olurum. Çocuk kaydırağı olursda çok daha iyi olur
Xiaomi mi 8 / Xiaomi mix 2 s

Bu ikisi arasında kararsızım
mix 2s in tasarımı bana göre daha hoş duruyor sizce hangisini alsam yorumlarınız nelerdir
Orjinal teyp AUX takıp kullanmaya çalıştım fakat ses kalitesi düşüktü tabi cd hazırlamaktanda bıktığımız için teyp takmaya karar verdik A101 de Piranha C Type denk geldim bian aldım gitti. Teyp i kendim takmadım yapamam diye 50 tl ye biryere taktırdım. Taktırdığım yerde çerçeve yoktu. Bir süre sonra Şiirinevler Karaoğlanoğlu caddesinde uygun fiyata çerçeve bulduk bu gün çerçeveyi kendimiz taktık fotolarıda ekliyorum güneşten biraz soluk çıktı bi ara yeni fotoda yüklerim. Teyp ten şau için memnunum ses olsun Bluetooth la telefon görüşmesi gayet iyi. Telefon ekranını teyp ekranına yansıtabiliyoruz ama kabloyla yansıtma mümkün

Hakkında
Meslek: Grafiker
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
Mitsubishi Colt
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 897
İkinci El Bölümü Mesajları: 167
Konularının görüntülenme sayısı: 803.778 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 282 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.