Şimdi Ara

İlker Başbuğ'un İyi Parti'den adaylığına kesin gözüyle bakılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İP'in 21 Mayıs'ta YSK'ya teslim edeceği listede sürpriz isimlerin de yer alacağı, bunlardan birinin de Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ olabileceği öğrenildi.

İyi Parti’nin milletvekili listesinde Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ’un da olabileceği öğrenildi.

İP’e yakın Habererk’in haberine göre İP’in vitrininde yer alması beklenen isimler arasında dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in özel doktoru Aylin Cesur, Necip Hablemitoğlu’nun eşi Şengül Hablemitoğlu, eski büyükelçi Gündüz Aktan’ın oğlu, MHP’nin eski milletvekili Uygar Suphi Aktan, Alperen Ocakları eski genel başkanı Yavuz Ağıralioğlu, Lütfü Şahsuvaroğlu, Adnan İslamoğulları gibi isimler bulunuyor.

Seçimlere girecek adayların belirlenmesi için teşkilatlarda temayül yoklaması da yapıldı. İP’in, seçim bölgesinde en çok oyu alması ağırlık kazanan adaylarla seçime girileceği kaydedildi. İzmir'in tanınmış ülkücü sanayicilerinden Ali Çelik, milletvekilliği listelerinde yer alması muhtemel diğer isimlerinden olacak.

İP Genel Başkanı Meral Akşener'in çantasında 30 kişilik sürpriz bir liste olduğu da iddia edildi.

Genel başkan kontenjanından milletvekili yazılacak isimlerden birinin Genel Kurmay eski Başkanı İlker Başbuğ olduğu iddia edildi.

Akşener yakın çevresine sadece, "bekleyin" açıklaması yaptı. Buna rağmen, İlker Başbuğ ismine kesin gözüyle bakılıyor.
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/ilker-basbugun-iyi-partiden-adayligina-kesin-gozuyle-bakiliyor-468107.html
    https://odatv.com/basbug-iyi-partinin-adayi-olacak-mi-20051835.html

• Chp gibi değil koltuk savaşları yok en azından. Acaba kim aday olacak diye heyecanla bekliyorsun

Türkiye adına güzel bir gelişme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp işçi partisi değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

İp işçi partisi değil mi?
    sitede ne yazıyorsa kopyala yapıştır yaptım iki kaynak var yeni akit ve odatv ikisi yeterli yazıyı yeni akitden aldım yeni akit yediremiyor Meral başkan silip süpürecek sağ oyları .
  • Eskisi yenisi yok ak-it değişmez

• Tekrardan ulusalcı CHPli kesimin İnce'ye yönelen oylarını önlemek için güzel yöntem. İnşallah olur ama zannetmiyorum. Ergenekon ve Balyoz davalarından sonra bile TV programlarında Erdoğan'a karşı net bir tavır koymadı İlker Başbuğ.
  • Sanmıyorum.

• Ben olsam Cumhurbaşkanı adayı gösterirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Ben olsam Cumhurbaşkanı adayı gösterirdim.
    Sonrada oy falan alamazdın.
  • Şu ana kadar bu haber doğrulanmadı..Akit mi çok it mi bilemiycem sürekli algı yönetimi ile geri zekalı güruhu hipnoza çalışıyor. İYİ Parti iktidara yürüyor ve anketlerin çok üzerinde oy alacak.. Sadece o cenaha ait ajans ve sayfalarda var bu haber...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cematay -- 21 Mayıs 2018; 0:44:58 >
  • Merali de götürür ağlama duvarına

• Fetöden mağdur olmuş biri fetö projesi olan bir yapılanma da olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Fetöden mağdur olmuş biri fetö projesi olan bir yapılanma da olacağını sanmıyorum.
    Zaten Ali Türkşen de f*tö mağduruydu. Talihsiz konuşmuşsun.
  • Kimsede demiyorki fetö bunları yaparken izin veren kimdi. Millete trol diyorsunuz ama bir farkınız yok. Anca fetö fetö. Yarın yargılansalar çaldıkları için fetö yaptı diyecekler ve siz gene fetö suçluymuş diyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Zaten Ali Türkşen de f*tö mağduruydu. Talihsiz konuşmuşsun.

Alıntıları Göster
    yani bu siyasette bazen kimin eli kimin cebinde belli olmuyor.onun durumuda ilginç.sen 3,5 sene balyozdan fetö seni içeride tutsun ama şimdi fetöcülerin sığındığı limana en başta sen demir at.
  • quote:

yani bu siyasette bazen kimin eli kimin cebinde belli olmuyor.onun durumuda ilginç.sen 3,5 sene balyozdan fetö seni içeride tutsun ama şimdi fetöcülerin sığındığı limana en başta sen demir at.

Alıntıları Göster
    Yalnız AKP'den aday olmamış, daha dikkatli okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Yalnız AKP'den aday olmamış, daha dikkatli okuyun.

Alıntıları Göster
    Yalnız fetöcülerin inine girenden demedim,fetöye liman olandan dedim siz daha dikkatli okuyun.

Bknz yurtdışı fetöcülerin sosyal medya hesaplarına.

• quote:

Yalnız fetöcülerin inine girenden demedim,fetöye liman olandan dedim siz daha dikkatli okuyun.

Bknz yurtdışı fetöcülerin sosyal medya hesaplarına.

Alıntıları Göster
    Valla FETÖ'cülerin inine ne vakit girdiniz ben bilemem ama bir türlü çıkmak bilmiyorsunuz. Her yerinize bulaşmış Fethullahçılık virüsü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Valla FETÖ'cülerin inine ne vakit girdiniz ben bilemem ama bir türlü çıkmak bilmiyorsunuz. Her yerinize bulaşmış Fethullahçılık virüsü.

Alıntıları Göster
    İnlerine girdik mi girmedik mi sen onu kodeste bir ömür çürütecek,bir daha gün yüzüne göremeyecek olan yüzlerce fetöcüye sor bakalım ne diyecekler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.