Şimdi Ara

İlk tescil tarihi ile model yılı arasındaki fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba geçtiğimiz günlerde 1999 model bir megane aldım hem plaka hem şase no ile sorguladığımda 2015 yılındaki tutarsız bir hasar kaydı haricinde hasar kaydı gözükmüyor. Sahibi de zaten hiç hasar kaydı olmadığını söylemişti.

Fakat aldıktan sonra fark ettim ki ruhsatta ilk tescil tarihi 2008 gözükmekte. Bu fark neyden kaynaklanabilir?

İçime şüphe düştü acaba pert aracı kakaladı mı bana diye epey korkmaya başladım, ilk aracım ve pek bilgim de yok bu konularda güvenip aldım işte.

Sigortacı bir tanıdığıma danıştım akşam kontrol edip bana söyleyecek fakat size de danışayım dedim sizce pert midir bu nedir biraz içime su serpin ya...

• gümrükten alınmış olabilir

• pert olması ilk tescili değiştirmez gümrük çıkışlıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminim resmi araç çıkması olabilir polis araci,kaymakamlik araci vs gümrük çıkışlıda olabilir veya ticari taksi vb. Birşey olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trafikten çekme yapılmış olabilir, gümrük ihalesinden veya başka ihale yoluyla alınmış (egm-tsk vb) olabilir.

Pert olması ile alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok bilgim yok, kafa karıştırmak istemem ancak araç taksi çıkması olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese çok teşekkür ederim, pert aracı napıcam ben şimdi diye diye bi saçlarımı yolmadığım kalmıştı Makam aracı veya taksi aracı olabilecek bir araç değil çünkü cabrio, demek ki dediğiniz gibi gümrük çıkışlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.