Y

Çavuş
19 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, aşağıda göründüğü üzere hususi kayıtlı ve yıldızlı k2 işli transporter bir araç var. Ben yeni b ehliyeti aldım ve normal şartlarda bu aracı kullanabiliyorum. Ancak k belgesi olması src belgesi istenmesine yol açıyormuş. Herhangi bir çevirmede polis src ister mi? Kafama çok takıldı araç sonuçta ticari yazmıyor ancak k belgesi olması kafa karıştırıcı. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bu arada araç boş olacak yüklü olursa ceza yiyeceğimi biliyorum.

Merhaba bizde 5+1 transporter bulunmakta babamla amcam pazarcılık yaptığı için bu aracı sadece karşıdan yük taşımak için kullanıyoruz o da aşırı nadir bu araç ruhsatta kamyonet hususi geçiyor ama amcamın üzerine olduğu için yıldızlı k2 belgesi var yani araç boş dahi olsa ticari gözüktüğü için src belgesi isteniyor. Sorum ise 18 yaşındayım ve ehliyetim yeni normalde araç hususi olarak kayıtlı olsa sorun olmayacağını biliyorum ancak ticari olduğu için src isteniyor mu insiyatife mi kalmış polis plaka ve ehliyeti girdiği anda ceza yazmak zorunda mı kalıyor nasıl oluyor bu arada aracı tamamen boş halde kullanacağım ne gibi sıkıntı yaşarım

Merhaba arkadaslar,
Ben 5 ay once casper marka bir bilgisayar aldim (alacaksaniz vazgecin) arkadaslar sistem 2gb ekran karti 4gb ram 3.2 ghz vs. Gta 5 i kaldirabilecek bir sistem ancak gta 4 te en dusuk grafikte bile kasiyor.once garantiye verip gelen sonucla tuketici hakem heyetine vermeyi dusundum ancak kirilip geldigini beya para istediklerini soyluyorlar bende size sorayim dedim basindan boyle bir olay gecmis olanlar veya tecrubeli arkadaslar cevap verirlerse cok mutlu olurum sizce kullanmaya devam mi ediyim yoksa yasal yolda hakkim varmi eger parayi geei alabilme sansim varsa o daha iyi olur
Merhaba arkadaslar,
Ben 5 ay once casper marka bir bilgisayar aldim (alacaksaniz vazgecin) arkadaslar sistem 2gb ekran karti 4gb ram 3.2 ghz vs. Gta 5 i kaldirabilecek bir sistem ancak gta 4 te en dusuk grafikte bile kasiyor.once garantiye verip gelen sonucla tuketici hakem heyetine vermeyi dusundum ancak kirilip geldigini beya para istediklerini soyluyorlar bende size sorayim dedim basindan boyle bir olay gecmis olanlar veya tecrubeli arkadaslar cevap verirlerse cok mutlu olurum sizce kullanmaya devam mi ediyim yoksa yasal yolda hakkim varmi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 171 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.