Şimdi Ara

Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
15.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
244 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tuhaf teklif eden var işe yaramaz ürünlere ama bu ekonomik şartlarda bile çok ölücülük yapmaya çalışanlarda var o biraz zor artık. zamanında kullanmadığım çalışan 8400 gs ekran kartını 25 tlye mi ne satmıştım ama o zamanlarda 0 bir giriş seviye kart 150 falandı. ekonomi şimdi çok berbat adam beleşe vermek istemiyor elindekini çünkü alacağı sıfır ürün bir ton para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 24 Ağustos 2020; 5:53:41 >
  • bu forumda bile konu anlasilamamis ya da isinize gelmemis. sifiri 1000tl hepsiburada da garantili kargo dahil iade taahhutlu 9 ay taksit. adam 900e 2 yil garantisi bitmis akibeti belirsiz urun satiyor. anlatilmak istenen o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir haftadır bluetooth kulaklık arıyorum, dediğiniz gibi sıfırı ile aynı fiyata satıyorlar. Mesaj atıyorum bu ikinci el en azından %60 daha ucuz olması lazım diyorum. Deneme amaçlı açıldı bir kez kullanıldı diyor. Bir insan kullanmak için aldığı ürünü deneme amaçlı neden açıp bir kez kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Çocuk sıfırından fazla ücret istiyor. Gerekçesi “aldığı zaman pahalı olmasıymış”. Güler misin ağlar mısın? :)

soğru söylüyor o yıllarda 250$ civarıydı. iyi paraydı 250$ çünkü tl değerliydi.

• Note 10 fiyatı 6300 sahibindende 7 bine kadar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen letgoda ugreen bluetooth dongle adaptör baktım (sıfırı 70 tl gg'de) adam bana son 70 olur diyor diyorum sıfırı o fiyata bir kere açtım diyor
    Bir ay önce baktığım başka bir ilan (81tl) hala satamamış o fiyattan nah satar

• İkinci elci uyanıklara para kazandırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

Hocam yanlis konuya atmissin mesaji  

Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!! Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!! Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!! Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!! 

• sissil S kullanıcısına yanıt

Aynısı araba satarken başıma geldi, diyor ki şu fiyata ver de bize de bir şeyler kalsın, ekmek yiyelim. Affedersin de b*k ye.

• İşin kötü tarafı bikaç yavşonun yazdığı fiyatı gerçek sanıp diğerleri ona göre fiyat ayarlıyorlar. 500 lira ucuz diye 1 yıldan fazla kullanılmış telefon almam mesela üst seviye telefonlarda, 1 hafta bile kullanılsa alınmaz, çek karttan adına faturalı olsun aç paketi kullan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işi çok ufak araştırırsanız nedenlerinin kötü ülke yönetimiyle alakalı olduğunu hemen anlarsınız.. Kötü ülke yönetimi, Kötü ekonomi yönetimi, Diploma ??Sahi, Where is the DIPLOMA :)))

Bak bak ordaki TROLL hemen anladı şuan disslike butonu arıyo ahahhahahaah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık ve net ikinci eli şişiren ve aynı zamanda öldüren al-sat işi yapanlar. Özellikle vergi vermeden yapanlar.Üzgünüm ama bir tarafta vergisini veren, kanuna uymaya çalışanlar varken, vergisiz al-sat yaparak vergi kaçakçılığı yapanları hoş görmek mümkün değildir.

• RX5700 al

• Adam 10 küsür senelik ekran karına 500₺ istiyor bedava verse yer kaplar diye çöpe bile atmazsın

• Serbest piyasa. Biz aynı fiyatları istesek altın mı satıyorsun derler. Olaya gel.

• Öğrenci indirimiyle 9k’ya alabileceğim macbook’a kadın 11300 istiyor. Cihaz 9 aylık bir de :D

• Ikinci el ürünlerdeki fahiş ve saçma fiyatlar !!!
  • ekran kartı bölümüne gir bak bugün daha biri konu açmış

kart bozukmuş msi gtx 1060 6gb istediği fiyat 1000 tl diyor

normalde 1300 e satıyorlarmış adam bozuk karta 1000 tl istiyor daha bugün açmış konuyu.

• Bir zamanlar 6-7 bin etmeyen tofaş araçlara 40-50 bin para istenir olmuş.

Kelimelerin kıyafetsiz kaldığı noktadayız artık.

Kifayetsiz kaldığı noktayı zaten geçmiştik..

• Bi de vatan bilgisayarın stokta olmayan ürünlere koyduğu alakasız fiyatların görünütüsünü koyup sıfırı şu kadara diye satanlar yok mu, eksta gıcık oluyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.