Şimdi Ara

İKİNCİ EL KONSOL SATANLARDA HİÇ VİCDAN YOK !!! ✔

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır yada temiz xbox one almayı düşünüyorum ikinci ellerde yaşadığım satılan fazla fiyatlar gerçekten çok acayipppppp...

Vatan pc de One 500Gb Oyun hediyeli 899Tl stoklarda var Sıfır..

Sahibinden yada gittigidiyor da adam garantisi bitmiş yada çok az kalmış one 500gb konsolu 650,750 fiyat aralığında satışa çıkarmışlar..

Şimdi sıfırı 899 varken 2 senelik perti çıkmış konsolu 750 nasıl alır insan ikinci eli...

Ha ikinci el olur yemiz ve 1 sene hade 8 ayı var daha diyelim tamam 700 ok...

Millet çok uyanık garantisi biten yada bitmeye yakın hemen kınsollarını ellerinden çıkarma peşindeler..

Bide sıfır olan konsala yakın fiyat aralığında satıyorlar,hiçmi sattığı konsolun sıfırının fiyatını bakıp ona göre fiyat veren olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Te Amo Querido -- 15 Haziran 2017; 15:14:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 600 tl ye ps3 satanlar var,ps4e 1200 isteyenler var.bim 999a sattı el insaf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 700 den guzel bir ilan koydum, bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Ben 700 den guzel bir ilan koydum, bakabilirsiniz.

Hocam üstüne 199tl ekler sıfırını alırım eyer 500 e düşünürsen değerlendiririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• temiz garantili cihaza 700 tl deseler tamam diyosun adamin cihazi tam istedigin gibi 500 olur mu diyosun.

• ne yapsin millet xbox one u sen kopya oynayasin diye ps3 ten ucuzami satsin.El insafta burda ararim ben

• 600-750 arası zaten iyi bi fiyat ayrıca bu konsolun adam üstüne oturmuyor nereye parti çıkacak koyuyor masanın üzerine oynuyor.Taş gibi alet zaten ilk kasa one lar al 600 e keyfine bak.

• Bence sen ölücüsün.Tamam fazla fiyata satan var fakat sen de tam ölü fiyata almak istiyorsun yukarıda adam 700 dedi 199 daha koyar 0 alırım diyorsun.Ee git al o zaman kardeşim.Bir konsol 5 sene geçse de perti çıkmaz.Ayrıca 700 den teklif eden adam gayet kibarlık ile söylüyor 500 e verirsen alırım diyorsun.700 e satılan bir ürüne 500 teklif edersen şayet bana edersen engeller geçerim.500 e sadece konsol ve gamepad veren 555 tane one 500 gb ilanı var.Al onlardan birini geç.Fakat adam oyunlarıyla beraber satıyorsa değil 700, 1700 istemekte bile haklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

quote:

Kardeş beleş mezar var pm at.
  • Bence.Oyunsuz düz xbox one tek kol ile olmasi gereken fiyat 600 tl.oyun aksesuar üstüne eklenir.

One s de 800 den baslar.aksesuar ve ouyna gore degisir.

Kusura bakmada xbox one taş gibi konsoldur kolay kolay perti cikmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada herkez yorum yapmışda 500gb lik bir 2 senelik konsoldan bahsediyoruz....üstüne one s çıkmış bi üstüne kasımda one x satışa çıkacak 2 nesil eski konsol hatta 3 de diyebiliriz ilk seri one parlak kasa yeni seriler mad çizilmeyen kasalar..

Hani special edition versiyon kasa olsa ok 700 verilir garantisi bitmiş bile olsa ama söz konusu düz one en fazla 500 eder..

Ölücülük yapmıyorum doğruları sölüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

Bence.Oyunsuz düz xbox one tek kol ile olmasi gereken fiyat 600 tl.oyun aksesuar üstüne eklenir.

One s de 800 den baslar.aksesuar ve ouyna gore degisir.

Kusura bakmada xbox one taş gibi konsoldur kolay kolay perti cikmaz.

Şimdi hocam allah aşkına 2 el one tek kol oyunsuz nasıl 600 eder yapmayın...

Sıfırı 898,99 MICROSOFT XBOX ONE 500GB KONSOL Fifa 16 Hediyeli Vatan Pc

NOT:Stoklarda mevcut !!! Ve Outlet yada Raf ürünü değil kutusu açılmamış 0000000000000000

İKİNCİ EL KONSOL SATANLARDA HİÇ VİCDAN YOK !!! ✔
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one--fifa-16-kod-oyun-konsolu.html

600 VEREN 298 DAHA VERİP 000 GICIR GICIR KULLANILMAMIŞ 2 SENE GARANTİYLE ALIR..

Ki arkadaş ikinci ele 700 diyor 198tl verip sıfır almak mantıklı olmazmı.................

Eğer ikinci el alıcaksan aldığına değecek uygun fiyata alırsan max 500 dür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Te Amo Querido -- 15 Haziran 2017; 13:34:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

quote:

Kardeş beleş mezar var pm at.

Dükkanımda sattığım xbox ve playstation konsollarımın istediğim fiyatlara bakabilirsin hepsi garantili ve en fazla 3,5 aylık sıfırdan farksız değerinin çok altında satmışım ilanı koyar koymaz 1,2 günde satışlarımı gerçekleştirdim.. neden gerçekten ikinci el fiyatını baz alarak fiyat istediğim için..

Beleşçi olsam kendi malımı uygun fiyata vermem...

Ben bir ürün satmadan sattığım ürünün sıfırının fiyatına bakarım ona görede hakkı adaletli şekilde ikinci el ürünüme fiyat biçerim ve her sattığım forumda olsun başka siteler hep satmışımdır alan insanlarda memnun kalmıştır fiyattan satış sonrası adam içinden en azındn uygun fiyata aldım diyebilmesi çok önemlidir..

• ben de ters açıdan yaklaşiym... yeni jenerasyon sıfır gamepad ve taşıma çantası ile xbox one 500gb satmak istedim, 450-500tl teklif edenler oldu forumdan... sıfır gamepad 320tl, çanta 50tl, yani konsolun kasası onların gözünde 80-130TL... ama dönüp de insanda biraz terbiye, haysiyet olur diye mesajlar açmadım buraya...

sıfırı 1000tl olan ps4ü yine sıfır gamepad ile yanında hediyelerle(çanta, oyun vs) 800den sattım... aynı şekilde xboxı da sattım ve bence gayet ucuza gitti yanındakilerle... one x çıkınca da muhtemelen one s'i satmayı deneyeceğim ve aynı terbiyesizlikler olacak...

sonuçta alan memnun satan memnun oldukça kim kaçtan satmış bunlara takılmayın bence... insanlar bir fiyat istiyorsa sebepleri vardır, siz de beğenmiyorsanız bir sebebiniz vardır ama burada söylenmek bir şeyi değiştirmez...

edit ile ekleme:
    bu arada "üzerine 200TL, 300TL verip sıfır almak mantıklı olmaz mı?" sorusuna "o zaman ver, al" demek de son derece mantıklıdır satıcı tarafından... ama "9.700TL veren 10.000'i de verir" cümlesindeki 300TL ile "600'ü veren 900'ü verir" cümlesindeki 300TL'nin aynı değerde olmadığını çok basit bir düşünce bile çözebilir sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 15 Haziran 2017; 14:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

ben de ters açıdan yaklaşiym... yeni jenerasyon sıfır gamepad ve taşıma çantası ile xbox one 500gb satmak istedim, 450-500tl teklif edenler oldu forumdan... sıfır gamepad 320tl, çanta 50tl, yani konsolun kasası onların gözünde 80-130TL... ama dönüp de insanda biraz terbiye, haysiyet olur diye mesajlar açmadım buraya...

sıfırı 1000tl olan ps4ü yine sıfır gamepad ile yanında hediyelerle(çanta, oyun vs) 800den sattım... aynı şekilde xboxı da sattım ve bence gayet ucuza gitti yanındakilerle... one x çıkınca da muhtemelen one s'i satmayı deneyeceğim ve aynı terbiyesizlikler olacak...

sonuçta alan memnun satan memnun oldukça kim kaçtan satmış bunlara takılmayın bence... insanlar bir fiyat istiyorsa sebepleri vardır, siz de beğenmiyorsanız bir sebebiniz vardır ama burada söylenmek bir şeyi değiştirmez...

edit ile ekleme:
    bu arada "üzerine 200TL, 300TL verip sıfır almak mantıklı olmaz mı?" sorusuna "o zaman ver, al" demek de son derece mantıklıdır satıcı tarafından... ama "9.700TL veren 10.000'i de verir" cümlesindeki 300TL ile "600'ü veren 900'ü verir" cümlesindeki 300TL'nin aynı değerde olmadığını çok basit bir düşünce bile çözebilir sanırım :)

Şimdi ikinci el one ve sıfır gamepad ve çanta hediyeli diyorsunya, insanlar sıfır gamepad'i 320tl olarak görmüyor neden? Çünkü mecburen konsolun yanında kntroller vericeksin ama sıfır,ama ikinci el doğrumu..Sattığın ikinci el one değeri 500 max insanlar ikinci el diye ilana bakarken sen sıfır gamepad yanında veriyorum dediğinde bi değeri olmaz..Adam zaten ikinci el uygun fiyata almak için ilana bakıyor gamepad bozulduysa yada kırılıp döküldüyse ve sende satmak için sıfır aldıysan bu sattığın ikinci el one nin fiyatını etkilemez çünkü konsol tek başına değil kol ile satılır kolu sıfır aldıysan o seni bağlar alıcıya değil..

Şimdi kendin diyorsun sıfırı 1000tl ps4 sen 800tl istiyorsun her nekadar sıfır gamepad yada oyun,çanta bilmem ney senin tabirince hediye ediyorum desende bi düşün ikinci el ilana bakan adam senin bu hediye diyip 800e satmaya çalıştığın konsolu nekadar almaya ikna olur...adamın 800 nakiti olsa zaten gider 200 ekler sıfır konsol sıfır gamepad alır...

Sen ve siz gibiler 500 lük ederi olan konsolunu yanında mecburi oyun,çanta,sıfır gamepad ve diğer hediyeler adı altında ürün satıyorsunuz..Bu çok yanlış..

Sat konsolun ederi fiyatına 500 e zaten sıfırı 1000 belki garantisi bitmiş 2 sene olmuş yarı fiyatı kullanım bedeli olsun doğru olan budur...konsolun yanındakileri ozaman hediye edersin 500 e verdiğinde 800 sattığında hediye olmuyor malesef..

• Hocam yarı fiyatına konsol istiyorsun. Bu kadar ölücü olma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam niye bu kadar kasıyorsun anlamadım bende senelerdir bir şeyler satıp alırım , çeşit çeşit fiyatta ürünler var aklına yatan x fiyatlı ürüne gönlündeki x fiyatı teklif edersin olur ise olur olmazsa başka ürüne bakarsın , eğer satıcının fiyatı uygunsa o ürün zaten satılır, değil ise satılmaz, para var ise kimseyle muhattap olmadan gider sıfır alırsın bu kadar basit. Bir de uyarı yapayım vatandan ürün alır iken dikkatli olun kullanılıp iade edilmiş cihazları satıyorlar,

Xone dan önce fiyatına takılacak ps3 ve x360 var kaç senelik cihazlara ne para istiyorlar satılan illaki vardır ama geneli satılmıyor , suç satan da değil alanlarda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

ben de ters açıdan yaklaşiym... yeni jenerasyon sıfır gamepad ve taşıma çantası ile xbox one 500gb satmak istedim, 450-500tl teklif edenler oldu forumdan... sıfır gamepad 320tl, çanta 50tl, yani konsolun kasası onların gözünde 80-130TL... ama dönüp de insanda biraz terbiye, haysiyet olur diye mesajlar açmadım buraya...

edit ile ekleme:

Şimdi ikinci el one ve sıfır gamepad ve çanta hediyeli diyorsunya, insanlar sıfır gamepad'i 320tl olarak görmüyor neden? Çünkü mecburen konsolun yanında kntroller vericeksin ama sıfır,ama ikinci el doğrumu..Sattığın ikinci el one değeri 500 max insanlar ikinci el diye ilana bakarken sen sıfır gamepad yanında veriyorum dediğinde bi değeri olmaz..Adam zaten ikinci el uygun fiyata almak için ilana bakıyor gamepad bozulduysa yada kırılıp döküldüyse ve sende satmak için sıfır aldıysan bu sattığın ikinci el one nin fiyatını etkilemez çünkü konsol tek başına değil kol ile satılır kolu sıfır aldıysan o seni bağlar alıcıya değil..

Şimdi kendin diyorsun sıfırı 1000tl ps4 sen 800tl istiyorsun her nekadar sıfır gamepad yada oyun,çanta bilmem ney senin tabirince hediye ediyorum desende bi düşün ikinci el ilana bakan adam senin bu hediye diyip 800e satmaya çalıştığın konsolu nekadar almaya ikna olur...adamın 800 nakiti olsa zaten gider 200 ekler sıfır konsol sıfır gamepad alır...

Sen ve siz gibiler 500 lük ederi olan konsolunu yanında mecburi oyun,çanta,sıfır gamepad ve diğer hediyeler adı altında ürün satıyorsunuz..Bu çok yanlış..

Sat konsolun ederi fiyatına 500 e zaten sıfırı 1000 belki garantisi bitmiş 2 sene olmuş yarı fiyatı kullanım bedeli olsun doğru olan budur...konsolun yanındakileri ozaman hediye edersin 500 e verdiğinde 800 sattığında hediye olmuyor malesef..

açıkçası soyulmuş dökülmüş xb1 gamepadi görmedim hiç ama mesele insanlara kalite sunmak :) yoksa bazıları çok açık sordu, 2.el pad ile kaça olur yada 2 pad ile kaça olur diye... en sonunda ben sıfırıyla sattım çünkü zaten 6 tane pad vardı evde :)

bu arada ben istedim değil, sattım o fiyata :) alan için uygunmuş demek ki... ve dediğin gibi o zaman eski püskü, soyulmuş, çürümüş, pis kaka xbox one'a 500 vereceğine bence sıfır, gıcır garantiliye 900 ver :) mesele sıfat dizmekse durum böyle... ama şunu unutma, amerikada ölücülüğüyle meşhur Gamestop xbox one'a 125$ veriyordu(hatta kampanyada 175$ vermişliği vardı ben OneS alırken)

bir de ben dükkan değilim, hediye dediğim hediye, hediye demediklerim ise sattığım şey... yani ben sıfır gamepad hediye demiyorum... ps4ü sattığım kişi ise çantayı istemedi ama ben satışa yanımda götürünce beğendi, verdim... o şekilde düşün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 15 Haziran 2017; 15:31:33 >

• 2006 yılından bu yana elimden sayısız xbox360, xbox one ve playstation geçti, hali hazırda xbox one s kullanıcısıyım.

Sıfırı 900 TL olan xbox one 500gb konsolun, 2.el fiyatı 500 TL. değildir. Garantisi olsun veya olmasın, temiz kullanılmış hırpalanmamış, oyunsuz 500gb her xbox one'ın 2.el fiyatı, en az 600-700 TL arasıdır. Aradaki 200 TL farkı azımsamayın!

Yan sanayi elektrik süpürgesi gibi çalışan adaptöre sahip, sağı solu hasar görmüş xbox one'ları 500 TL'sına satanlar var.

Konu sahibi arkadaşımız alınmasın ancak, bu forumda bir çok insanın en iyi yaptığı şey, 2.el piyasasını yerin dibine sokup, ucuza ürün almaya çalışmaktır. 2.el ilanları biraz dolaşın, bunu zaten görürsünüz.

Neyse, ben kendi fikrimi söyledim. 200 TL daha veririm sıfır alırım diye düşünen varsa, hiç boşuna burada zaman kaybetmesin, gidip satın alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 15 Haziran 2017; 15:36:10 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.