Şimdi Ara

iki araba arasında kaldık yardım lütfn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar kız kardeşime ankarada kullanacağı bir araba alacağız.bütçemiz kısıtlı 400-450 arası .hyundai i10 2011 manuel (1.1 motor 34 bin kmde ) ve Ford Fiesta 2006 model otomatik (144 binde) . i10 için yakıtı fazla satması zor diyen var Fiesta için eski model diyen var kafamız karıştı hangisini tercih etmeliyiz. manuelde kullanabilir. iki aracı ekliyorum linke dostlar . bi akıl verirseniz sevinirim .

• up

• Bayan arabası bunlar, manuel olanı satmak zor olur. Otomatik olanı alın.
    Fiesta 2009 üzeri bir yeni kasa olsa çok iyi olurdu ama.
  • İ10 km doğru ve otomatikse tercih edilir.
  • Otomatikse i10
  • Hayır i10 manuel
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Manuel.otomatikler bu fiyatlara pek yok
  • İ10 nun otomatiğini bir süre kullandık tavsiye etmem. Uzun yolda yokuş yukarı dip gazda 50 yi geçemediği oluyordu.0-100 18sn gibi bişeydi zaten, güçsüz atmosferik motor 4 ileri tam otomatik şanzımanla birleşince tablo böyle oluyor doğal olarak. Ama sürüş konforu iyidir ve kolaydır
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Manuelide satılmaz diyorlar .2011 pejo 206+ var ona da yaklaşma dediler kaldık bakalım 😀
  • btlufk kullanıcısına yanıt

Fiesta otomatik görünüyor

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Pardon i10 için dedim hocam
  • Otomatik fiesta ların ancak 2006 model civarına var bu paraya oda soru işareti
  • Getz’lere baktınız mı?

• tLqA kullanıcısına yanıt
    Evet baktım ama bu paraya Manuel’i var .temiz otomatikler 500 -550 civarı
  • Otomatik araba hangisiyse o
  • ry4n kullanıcısına yanıt
    Fiesta ama modeli düşük biraz korkutuyor :)
  • O kasa fiesta bayan için uygun olmaz pek. Biraz serttir direksiyonu falan vede kaba bir arabadır. Bi üst kasası olsaydı iyi olurdu. Ankara trafiğinde bayanı yorar bu.

Tavsiyem nissan micra. Bayanlar çok tercih ediyo bunu

https://www.sahibinden.com/s/AZAeU69P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 18 Mart 2024; 8:49:7 >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Bütçemiz yetmiyor maalesef .ama çok kullanmayacak kenar mahallede zaten markete vs . Şu nasıl olur acaba manuel .fikrinizi alayım yada Corsa 1.2 otomatik 1.3 dizel otomatik ?

https://www.sahibinden.com/s/7rQveVIW
  • Bu paraya 1. Nesil Manuel jazz alın.
  • i10 manuel alınmaz. Bu tarz araçlar otomatik olmalı. Ama alırsanız satılmaz diye bir şey yok. Her araç ederine göre satılır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.