Şimdi Ara

iki araba arasında kaldık yardım lütfn (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlara da bakayım hocam tşkler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu iki seçenekten bence de i10 satılmaz diye bir şey yok alırken de piyasasına göre alıyorsanız satarkende piyasasında gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azaz06 kullanıcısına yanıt
    Baktım da 200 bin km altı temizleri 500 civarı hocam oda olmuyor 🫤

• Kadın için sorunsuz araba lazım yani arıza vermeyecek sanayi ye yolu düşmeyecek o yüzden i10 dünyanın en sorunsuz aracı sayılabilir hem sorun çıkarmaz hem az yakıt tüketir hem altın gibi rahat elden çıkarırsınız.

• bu arabalarla kardeşiniz yaşayacağı sorunlardan dolayı sanayideki bir usta kadar motor bilgi ve deneyimine sahip olur kısa sürede.

• Kayseri oralımısınız bilmem de başka şehirden kalkıp gidip araç almak iyi cesaret derim her şeyden önce :)

Bu aralar çok görüyorum trafikte SMART larıda göz önünde bulundurun bence..

O fiestayı almak yerine eli yüzü düzgün bir A160 alırdım şahsen..

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Gözümü korkuttun abi ya napalım şimdi
    ~manuel i10 2012 34 bin km
    ~Manuel pejo 206+ 2012 (100 bin km de )
    ~Manuel yada otomatik Corsa 1.2
    ~Manuel jazz 2001-2004 arası alabilirsek tabi

Hangisine yönelelim kafam karıştı

• fbilker1907 kullanıcısına yanıt
    Evet Kayseri’de yaşıyorum ama kardeşim Ankara’da zaten alsamda Ankara’ya götüreceğim . Mercedes biraz masraflı olur sanırsam :)

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Manuel olduğu için satışı zor yazdılar yukarda kafam iyice karıştı 😀

• btlufk kullanıcısına yanıt

1 sene sonra kardeşiniz bu arabayı satar peşinat yapar , şaşmaz oto sanayide dükkanını açar. meslek sahibi olur.

bütçe buysa artmıyorsa fiorino tarzı hafif ticari bakın. aşağıdaki ilan ornektir

Sen hiç ford yedek parçacısına gitmemişsin anlaşılan :)

• fbilker1907 kullanıcısına yanıt
    Yok 😀

Bunu yazanları ciddiye alma hepsi boş yapıyor

• öncelikle araçlar vereceğiniz paraya göre çok yaşlı ve şu an zirve fiyatlardan araba alma arefesinde olduğunuzu bilin. kredi finansmanı yok. araç fiyatları "nasıl olsa yükselecek" tuzağından uzak durmanızı tavsiye ederim aynı hatayı insanlar ben dahil 2023 mayıs seçiminde yaşadık yaşıyoruz. 400-450 18 ve 13 yıllık araçlar için büyük rakam. bu gerçeği aldığınız araç her gün değer kaybederken döviz ve faizler yükselirken anlıyor olacaksınız.

ben ihtiyaçtan alıyorum döviz şu bu umrumda değil diyen de beklemeli daha iyisini aynı paraya almak varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebedidevlet -- 18 Mart 2024; 12:35:36 >
  • Kilometreye çok takılmamanızı öneririm. Benzinli motorlar neticede, bakımlı ise kolay kolay arıza vermezler. Kırmızı i10 yerine 450-500 bandına 15-16 model i10 çok daha iyi bir tercih.

Otomatik viteste ise Peugeot 107 veya C1 e bakabilirsiniz. Kadınlar tarafından sevilen modellerdir.

Model yılı eski de olsa Yaris ya da Jazz da iyi tercih.

• İ10 heran devrilecek gibi duruyor.bana dokunmayın arabası resmen

• crssover C kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/s/7rQveVIW

Buna bakacağım hocam akşam diğerleri biraz daha fiyatlı

kenar mahallede markete vs gidecekse micro elektriklilere bakın hocam litium pilli olanlar pahalı olur ama daha sonradan litium pil taktıranlarda oluyor

peugeot bu kasayı 1998 yılında piyasaya sürdü. bu da makyajlısı. aracın görseli 26 yıllık (yirmialtı) hararet ve arka torsiyon sorunu kroniktir.  

Hocam merhaba, benim önerim Yaris 1.0 , kendim de sizinle benzer durumda olduğum için biliyorum. Hem sorunsuz, hem de kullanımı kolay ve güvenilir bir araç. Bizde 2014 var, kasa değişimi olan yıl ve yeni kasa olandan. Fiyatlarını çok bilmiyorum ama yarislerin fiyatları da uygun. Bütçe olarak hangi model yılı uygunsa tercih edilebilir. Herşeyden önce sorunsuz olmasına önem verin bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.