Şimdi Ara

iki araba arasında kaldık yardım lütfn (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkisini de alma, parasının karşılığı değil.Bu tarz bir şey bakabilirsin hem daha yeni hem daha iyi.

https://www.sahibinden.com/s/CnM6s8LJ

https://www.sahibinden.com/s/ZqUzZVP5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • btlufk kullanıcısına yanıt

Her araç satılır.Her malın bir müşterisi vardır.2006 fiesta alacağıma 2011 i10 alırım

• otomatik olanı

• 3K1X kullanıcısına yanıt
    Ama manuel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iyi bir pazarlıkla temiz bir micra alın taş gibi araba çok da kolay satarsınız hem de çok keyifli sürer. ben 2016, 50 bindeki arabayı 550ye sattım kasım ayında siz çok daha uyguna bütçenize göre denk getirebilirsiniz.

• Uzun süre kullanılacak ve sorunsuz olması isteniyorsa Toyota Yaris'e de bakmanızı öneririm. Km leri ve yakıtı diğerlerine göre biraz daha yüksek olsa da daha kolay satılır ve epeyce alternatifi vardır.

• Km aşırı düşük diye kırmızı i10 a istenen para aşırı uçuk. Boyaya değişene kmye çok takılmayın. Ucuza alırsınız ucuza satarsınız.

Bakımlı ise japon ve kore arabalarında km hiç sorun değil. 450-500 bine manuel vites için 2015-2016 i10 alınıyor. A sınıfının en sevilen ve tutulan modeli.

Otomatik vites alınacaksa peugeot 107 ve ikizi c1 var. Onlar da olabilir.

İlle japon derseniz de Yaris ve Jazz var. Ama ben olsam 18-20 yaş civarı japon alacağıma giderim 8-9 yaşında i10 alırdım. Yeni yenidir.

• crssover C kullanıcısına yanıt
    Pek bulamadım o fiyatlara i10 o modellerde hocam .

• ebedidevlet kullanıcısına yanıt
    Bu araca niyetlenmiştim km filanda iyi model de 2012 kafam karıştı

https://www.sahibinden.com/s/7rQveVIW

profesörü dinle. finansman bulamayan alıcı araç alamayacak. satıcı da satamayacak. bugün aldım yarın fiyatı arttı dönemi bitti. bu araç 12 yaşında!

Prof. Veysel Ulusoy (@ekonomikanaliz) on Xtwitter
    Döviz alın.
    https://twitter.com/ekonomikanaliz/status/1770154241191022604?t=Gy06BElFWAzhePR_Yih4wA&s=19

Hocam Seçimin hemen ardından sıfır araçlara bir vergi kitlerlerse o zaman ne olacak ?

isterlerse %1000 yapsınlar. alıcının olmadığı yerde yazılan rakamlar anlamsızdır. bugün alayım yarın değerlensin mantığıyla araç alıyorsan cevap veriyorum: alacağın araç enflasyon ve döviz karşısında değer kaybedecek ve eskimeye devam edecek. otomobil yatırım aracı değildir. seçimden sonra ekonomik kısıtlamalar artarken nakit sıkıntısı daha da artacak ve mecburen paraya ihtiyacı olan araç satıcısı fiyatı düşürecek.

ben kardeşime binmesi için alıyorum.aracın yatırım aracı olmadığını biliyorum.ama ek vergi gelirse ve dolar roketlerse araç fiyatlarına direk yansır.

Avrupa’da her 1000 kişiye 570 araba Türkiye’de 1000 kişiye 106 araç düşüyor.evet parasal sıkılaşma alıcı sayısını düşürdü ama bir yere kadar çünkü Türkiye’de araba yok. ( şöförlerin hızına uygun şeritte gitmemesi, sol ve orta şerit aşkı yaşaması ve trafik sisteminin planın kötü olmasından dolayı çok araba var sanmasın bazı arkadaşlar:))

Kimseyi dinleme arabanı al geç. Pandemi başındada almayın düşecek diyolardı o diyenler yaya kaldı hep 

• o prof müsveddesini dinleyip döviz alan bi süre sonra ah vah eder. kağıt para alacağına git hisse al en az 6 ay sonra istediğin arabayı çekersin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.