Şimdi Ara

iHerb.com Siparişleri Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
6
Favori
10.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, iHerb.com Türkiye'ye gönderim yapmaya başlamış. Eskiden gelen ürünler gümrükte kalıyormuş bunula ilgili dün müşteri hizmetleriyle konuştuğumda o sorunun çözüldüğünü, endişe etmememi söyledi. Son zamanlarda alışveriş yapan oldu mu? Sizce gümrükte kalır mı? Kediotu ve passiflora sipariş etmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En son siparişimde takip numarası verdikleri Fedex taşıma şirketi ile Türkiyeye kadar takip yapabildim ama Türkiyeye girişten sonra takibi yapılamadı. Ayrıca şimdiye kadar aldığım tüm ürünler ( solgar ürünleri) gümrükte takıldı ve reçeteyle ancak alabildim. Gümrük işini halletmiş olmalarına imkan veremiyorum. Çünkü gümrüktekiler ilaç görünümlü tüm ürünler için reçete istiyor.
  • Goday kullanıcısına yanıt
    Bende reçetesi var zaten onu gösterince alabilirsem yine sorun yok :) Arada 4 kat fiyat farkı var burasıyla ve bi şekilde getirtmek istiyorum. Ankara'dan alabilir miyim yoksa İstanbul'da mı reçete isterler?
  • Arkadaşlar Türkiyede bulunmayan bir ürünü burdan almam gerekiyor hastalığım nedeniyle.Reçete olayı nasıl oluyor basit bir doktor reçetesi yeterli olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaftPunky

Arkadaşlar Türkiyede bulunmayan bir ürünü burdan almam gerekiyor hastalığım nedeniyle.Reçete olayı nasıl oluyor basit bir doktor reçetesi yeterli olur mu ?

+1 aynı sorun bende de var
  • DaftPunky kullanıcısına yanıt
    +
  • aphele kullanıcısına yanıt
    Ben aile hekimine el yazisiyla adlarini ve kac tablet olduklarini yazdirdim protokol no yazip kase vurdu gonderdim herhangi bir sikinti cikmiyor.

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    ne diyoruz aile hekimine kabul etmeme durumu var mı ?
  • Aile hekiminin tutumuna bağlı ben biraz samimiyim git/gel tanisiyoruz yazdi. Yurtdisindan urun aldim gumrukten recete istiyorlar diyeceksiniz.

d vitamini,probiyotik,creatine falan almayı düşünüyorum aile hekimine gitmeden mi alayım yoksa konuştuktan sonra mı ?
  • Siparis vereceginiz urunleri belirleyin hocam aile hekimine yazdirin oyle siparis verin belki yazmaz falan aile hekimi bellk olmaz.

• arkadaşlar güvenilir bir site midir? Kargo/gümrük açısından değil de satılan ürünlerin orjinalliği açısından merak ediyorum.
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Gumruk mevzusundan dolayi turkiyede pek bilinmesede global anlamda baya bilindik bir site ben surekli alisveris yapiyorum herhangi bir sikinti yasamadim musteri hizmetleri de cok iyi.

ASC7218 + WELCOME5 kodunu girersenizde %5+5$ indirim yapiyor.

eyvallah hocam sattigi urunler orjinalse sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diş macunu veya şampuan icin gümrük sorunu olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: root 1987

diş macunu veya şampuan icin gümrük sorunu olur mu ?
    Olur geçmez.
  • Ürün hangisi hocam?
  • Arkadaşlar sorularınıza cevap bu sitede makale şeklinde yazılmış..

https://www.solargezi.com/iherb-com-suplement-urun-getirme/
  • Recetesiz alamazsınız recete ile alan arkadas örnek recete atabilir mi?
  • An itibariyle 55 gündür siparişimin gelmesini beklediğim bir site kargonuzu Türkiyeye girince takip edemiyorsunuz ne zaman gelir gelirmi bilmem dedirten site paramı geri istemeye de korkuyorum 60 gün içinde para iadesi diyor bu böyle devam eder sonsuz döngüye düştüm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.