Şimdi Ara

teknotiq.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankarada Teknotiq diye bi firma var. Google da arama yaptırdığımda hakkında ne olumlu ne olumsuz hiç bir yorum yok. Şikayette yok yorum da yok.

Aşağıda ki taşınabilir monitörü almak istiyorum ama hem şirketi tanımadığımdan hemde onlar da ürünü Çinden getirttikleri için güvenemedim. Şimdi bunu kendim sipariş vermeye kalksam da bi dünya gümrük vs çıkacak. Kaba taslak hesap yapınca kendim sipariş verince gelen paraya denk geliyor.
    https://teknotiq.com/magaza/tum-urunler/zeuslap-15-6-inc-dokunmatik/?attribute_pa_092ae51de74421d5ef596d=gray-touch&gclid=CjwKCAiAgqDxBRBTEiwA59eEN5coxMaYcmbeHK79q8ZP4PwMuNVf-ED51o9AD156b1vEeW22sl-QhBoCAMEQAvD_BwE

Kararsız kaldım. Burdan alışveriş yapan eden vs varmıdır?

• Güvenilir değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Güvenilir değil
    Neden?
  • Chechen04 C kullanıcısına yanıt
    Firma değil çünkü ESNAF

bilindik bir yer hiç değil.
  • İlk defa duyuyorum böyle yerlerden ürün almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar. Ürünü sipariş vermedim riske girmedim.
  • mesaj sayınız benimki gibi az tamam foruma yazı yazmıyorsunuz diye düşünelim ama daha bugün kayıt olmuş, firmayı savunuyorsunuz.
  • İlk defa duyuyorum bu firmayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üsttekli yorumlara inanmayın basbaya fake profil oldukları belli.Güvenilir olduklarını kanıtlamaya meraklılarsa şu monitörden bir tane yollasınlar bana
  • Fake hesapların yorumlarına güvenme
    Ayrıca monitör eski usul alınır. Mağazaya gidersin ürünü bulursun ölü piksel testi istiyorum dersin ...test yapmazsa almadan çıkarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.