Onbaşı
04 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri

BB 13e yeni geçmiş 12 max hesabım satılıktır hesapta isim değiştirme, bir sürü çekiç 1000 lig kupası ve 26000 elmas bulunmaktadır. yan köy de savaş makinası 30sw olup hesap 175lwldır.

Süpercell Id kayıtlı olmayıp devir işlemi güvenli ve kolay olacaktır.

Oyunu bıraktım mantıklı teklife satmayı düşünüyorum.

clash of clan bb 11 max hesabımı satıyorum.

herolar max 50 50 20

27k elmas mevcut

isim değiştirme mevcut

telefon id bağlı değil kolayca satışa ve devretmeye uygun.

Ciddi alıcılar mesaj atabilirler

Merhaba içınde 650 tl lik bıçak ve 50 tl ye yakın para edicek itemi bulunan cs go hesabımı steam ile satmayı düşünüyorum. Ayrıca eğer sadece steam parası isteyen hançer satıp istedği birşeyi ona alabilir itemi paraya çevrebılırım . Hesapta Dota ve Cs go bulunmakta ve Cs go en son Global Rütbesindeydi. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir

Elimde 2 Adet BB 11 köy bulunmakta bir tanesi süpercell ıd tanımlı iphone telefonumda diğeri ise süpercell ıd bağlı değil. Birinin heroları herşeyi max ilgilenen olursa 2 sini de elimden geldiğince uygun fiyata vermeyi düşünüyorum. Ciddi alıcılar mesaj atabilir yardımcı olurum

merhaba telefon tavsiyesi istiyorum max 9 k bütçem var ancak aldığım telefon 6-7 yıl idare etmeli beni
iphone 11 pro çok iyi ancak bütçem yetmiyor 11 için ise çok iyi yorumlar almadım
samsung ise Türkiyede exynos işletim sistemi ve 5G uyumsuz olması aklımı çeliyor.
telefonum note 3 8 yıldır kullanıyodum artık bitti tavsiyelere açığım
Arkadaşlar ilk çıktığında note 3 almıştım hala onu kullanıyorum telefon uzatmaları oynuyor(7.yıl) telefon bakmaya karar verdim.

f/p olarak 3000 tl ye kadar telefon varmı ben redmi 9s ile samsung m31 arasında kaldım sizce hangisi ve neden?

ayrıca imei atılmış telefon alınır mı (500tl oynuyor sıfırları arasında) yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba arkadaşlar çeşme ıldır tarafında kullanabileceğim 3 aylık internet istiyorum mümkünse kablo çekme vs derdi olmayan tavsiyeleriniz nedir. Normalde süperonline kullanıcısıyım. İnternette antwifii ve süperbox yorumları var ancak çok olumsuz geri bildirimler almış. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar 75 bin Tl ye kadar bütçem var.

2010-12 Polo yada 2005-2007 bmw 1.16 arasında gidip geliyorum.
Polo kullandım 1.16 kullanıcılarınan araba hakkında yorum bekliyorum.

Hangisini tavsiye edersiniz veya 75 bin Tl ye kadar diğer tavsiyelerinize açığım.
Merhaba 75 bine kadar 2ci el otomobil bakıyorum.

Önceliğim otomatik vites ancak 2ci eller sıfır otomobiller ile yarışıyor.

Saçma sapan arabalara 70 bin vermektense 2005-2008 arası jip mi alsam diyorum.Ama + ve - lerini bilmiyorum.

75 bine kadar bakımı kolay masraf çıakrtmıcak hatcback yada jip tarzı araç önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler.
(2005-2008 Land rover jeep bmw kullananların görüşlerini bekliyorum önceki arabam 2010 poloydu)
bb10 fule yakın içinde 22 000 elmas 800 klan lig madalyası mevcut +14 sw klan(15 sw olmak üzere) satılıktır.
isim değişme hakkı mevcuttur
süpercell id girişi yapılmamış olup öyle verilecektir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 79
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.