Şimdi Ara

IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (1.0-1.1-1.2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
25.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (ver-1.0-1.1-1.2)

Hadi yine iyisiniz...!!! En son olarak IGO-primo'nun 1.0-1.1-1.2 versiyonlarında da sorunsuz çalışan trafik ışıkları ve TR ikon seti ikisi bir arada. POI'leriniz orojinal logolarıyla görünecektir. XCalibur trafik ışıkları; 6413 noktada trafik ışıkları görünecektir.

Benzin istasyonlarından (shel-petrol ofisi-total-BP v.s.) , bankalara ( akbank,ingbank,denizbank,ziraat bankası,halkbank,adabank ve diğerleri) ATM lerden, alışveriş merkezlerine,

otomtiv dünyası; ford-renault-hyundai-citroen-man-mercedes-bmw-mitsubishi-toyota-kia-mazda-daewoo daha birçokları,

kipa,migros,carrafour,real,şok,bim,a-101, tezken,alfemo,bellona,praktica,evkur,bauhause, arçelik,vestel,sony,profilo,boshc, siemens,ve diğerleri, araç muayene istasyonları, umumi WC-tuvalet, taksi durağından, otogara, metrodan, tramwaya kadar;

fast food yiyecek içecek ; MC donald's- burger king- pizza pizza- pizza hut- domino v.s.

hepsinin orojinal logoları artık ekranları süsleyecek.

yapmanız gereken zipi açıp içindekileri gerekli yerlere sürüklemektir.

Favori kayıtlarınızın silinmemesi için, kendi user.upoi 'nizi yedekleyin, NotPed ile açın içindekileri kopyalayıp klasör içinden çıkan user.upoi'nin en altına yapıştırın ve numara sıralamasını yapıp, kaydedip Save içine atın, aksi takdirde Favori kayıtlarınız silinir.

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmından poilerle ilgili kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz..

Benden şimdilik bu kadar, hadi kolay gelsin.

BURADAN İNDİR (çözünürlülük : 480x272)

birden fazla poi olan yerlerde 3 mavi baloncuk çıkmasını istemiyorsanız aşağıdaki önergeyi sys dosyanıza ekleyiniz..

[poi]
    use_multi_poi_icon=0
    userpoi_has_mypoi=1

DİKKAT : harita ve poi güncellemesi yaptığınız zaman, her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. ikon sisteminin güncellenmesi gerekmemektedir. poi güncellenince değişiklikler otomatik olarak yapılmış olacaktır..

Bu dosyanın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

THANKS XCalibur
    THANKS RefleX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 19 Aralık 2012; 22:41:59 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 24 Ağustos 2011; 11:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

primo 1.2 de deneyen arkadaşların sistem çözünürlülüğü 480x272 olması gerekmektedir. deneyen arkadaşlardan yorum alabiliriz..

heee oldu Denedik çok güzel oldu diyene cihazın marka modelini soran çıkmazmı diyorsun

Elinize ve emeğinize sağlık Teşekküler Sn.cevizkabugu

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

primo 1.2 de deneyen arkadaşların sistem çözünürlülüğü 480x272 olması gerekmektedir. deneyen arkadaşlardan yorum alabiliriz..

heee oldu Denedik çok güzel oldu diyene cihazın marka modelini soran çıkmazmı diyorsun

Elinize ve emeğinize sağlık Teşekküler Sn.cevizkabugu

Alıntıları Göster
    yukarıda teşekkür ettiğimiz XCalibur tabiiki siz değilsiniz hemen havaya girmeyin öyle....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

................

yukarıda teşekkür ettiğimiz XCalibur tabiiki siz değilsiniz hemen havaya girmeyin öyle....

Yok yok havaya falan girmedim, benle alakalı değil zaten hadi bakalım yeni yeni şeyler çıkıyor cihazlarla yola çıkmaktan çok cihazlarla masa başı iş yapıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 22 Ağustos 2011; 9:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    burada paylaşılan ikon seti markaya özel bir ikon seti değildir. her marka cihazda kullanılır.

dikkat edilmesi gereken tek kural, kullanılan yazılımla ikon setindeki yazılımın aynı olmasıdır.

eğer primo 1.2 kullanıyorsanız ikon setinin de primo 1.2 için tasarlanmış olmasıdır.

@imkansız hocam,

dikkat ederseniz ben polemik yaratmıyorum, sadece GPS kullanan arkadaşlar yararlansınlar diye uğraştım. ancak gördüm ki bu kadarcık bir paylaşım bile birilerini rahatsız ediyor..

yapılan yorumlarda alaycı teşekkür mesajları yazılıyor.. ilginçtir..

• quote:

Yok yok havaya falan girmedim, benle alakalı değil zaten hadi bakalım yeni yeni şeyler çıkıyor cihazlarla yola çıkmaktan çok cihazlarla masa başı iş yapıyoruz :)

arkadaşım bu ikon seti primo 1.0 çıktığından beri vardı zaten. geçen sene primo 1.1 de kullanıyordum.

ikon setinin sahibi ya da hazırlayanı da değilim. sadece trafik ışıklarınla, ikon setini birleştirip primo 1.2 de çalışması için uyarlamayı yapan benim.

sizin için yeni olabilir, ama benim için vardı zaten..

• quote:

quote:

arkadaşım bu ikon seti primo 1.0 çıktığından beri vardı zaten. geçen sene primo 1.1 de kullanıyordum.

ikon setinin sahibi ya da hazırlayanı da değilim. sadece trafik ışıklarınla, ikon setini birleştirip primo 1.2 de çalışması için uyarlamayı yapan benim.

sizin için yeni olabilir, ama benim için vardı zaten..

Alıntıları Göster
    paylaşım için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

paylaşım için teşekkürler

Alıntıları Göster
    20 gün önce aldığım Telefunken 350'nin yazılımının 1.1 mi 1.2 mi olduğunu nereden bakıyoruz bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

20 gün önce aldığım Telefunken 350'nin yazılımının 1.1 mi 1.2 mi olduğunu nereden bakıyoruz bilen var mı acaba?

Primo 1.1 dir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Primo 1.1 dir.

Alıntıları Göster
    Link çalışıyor mu arkadaşlar ben açamıyorum linki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Link çalışıyor mu arkadaşlar ben açamıyorum linki.

Alıntıları Göster
    Şimdi denedim çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Şimdi denedim çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Primo 1.2 , 800x480 çözünürlük için olanı da paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Primo 1.2 , 800x480 çözünürlük için olanı da paylaşabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Linki açamıyorum iş yerinin firewall una takılıyor heralde. Açabilen birisi başka bi adresten de paylaşsa çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Linki açamıyorum iş yerinin firewall una takılıyor heralde. Açabilen birisi başka bi adresten de paylaşsa çok iyi olurdu.

Alıntıları Göster
    linkte sorun yok arkadaşım şimdi denedim. tıkır tıkır çalışıyor..
  • quote:

bu hangicihaz acaba?
    hangi cihaz bu
    sanırım fuga
    ama onda igo8 yuklu deilmiydi ben mi yanlışım!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazacak -- 31 Ağustos 2011; 10:00:32 >
  • quote:

IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (versiyon 1.0-1.1-1.2 tüm versiyonlarda kullanılabilir)

Hadi yine iyisiniz...!!! En son olarak IGO-primo'nun tüm versiyonlarında da sorunsuz çalışan trafik ışıkları ve TR ikon seti ikisi bir arada. POI'leriniz orojinal logolarıyla görünecektir. XCalibur trafik ışıkları; 6413 noktada trafik ışıkları görünecektir.

Benzin istasyonlarından (shel-petrol ofisi-total-BP v.s.) , bankalara ( akbank,ingbank,denizbank,ziraat bankası,halkbank,adabank ve diğerleri) ATM lerden, alışveriş merkezlerine,

otomtiv dünyası; ford-renault-hyundai-citroen-man-mercedes-bmw-mitsubishi-toyota-kia-mazda-daewoo daha birçokları,

kipa,migros,carrafour,real,şok,bim,a-101, tezken,alfemo,bellona,praktica,evkur,bauhause, arçelik,vestel,sony,profilo,boshc, siemens,ve diğerleri, araç muayene istasyonları, umumi WC-tuvalet, taksi durağından, otogara, metrodan, tramwaya kadar;

fast food yiyecek içecek ; MC donald's- burger king- pizza pizza- pizza hut- domino v.s.

Favori kayıtlarınızın silinmemesi için, kendi user.upoi 'nizi yedekleyin, NotPed ile açın içindekileri kopyalayıp klasör içinden çıkan user.upoi'nin en altına yapıştırın ve numara sıralamasını yapıp, kaydedip Save içine atın, aksi takdirde Favori kayıtlarınız silinir.

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmından poilerle ilgili kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz..

diğer çözünülürlükler için bekleyiniz..

THANKS XCalibur
    THANKS RefleX

teşekkürler sayın cevizkabuğu ve emeği geçen arkadaşlar

• quote:

hayır fuga değil, navking X5 hd..

şu mu o? bende alacagım da bu konuda üstat oldugunu duydum senin
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=102287&ad=NAVKiNG-MAXi-X5-HD-5--FM-TRANSMiTER+BLUETOOTH-Navigasyon-Sistemleri

• quote:

IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (versiyon 1.0-1.1-1.2 tüm versiyonlarda kullanılabilir)

Hadi yine iyisiniz...!!! En son olarak IGO-primo'nun tüm versiyonlarında da sorunsuz çalışan trafik ışıkları ve TR ikon seti ikisi bir arada. POI'leriniz orojinal logolarıyla görünecektir. XCalibur trafik ışıkları; 6413 noktada trafik ışıkları görünecektir.

THANKS XCalibur
    THANKS RefleX

SN CEVİZKABUĞU,

TELEFUNKEN TLF 350 5” GPS NAVİGASYON CİHAZI I-GO Primo Yazılımı (versiyon 1.1)

için yukarıdaki işlemi madde madde yaz, 1,1 için sorun çıkar mı

eski ikonlar siliniyor mu, yedek almalı mı, aynı addaki dosyalar ne olacak, yukarıda bahsettiğin numara sıralaması nedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: anreka

quote:

THANKS XCalibur
    THANKS RefleX

SN CEVİZKABUĞU,

TELEFUNKEN TLF 350 5” GPS NAVİGASYON CİHAZI I-GO Primo Yazılımı (versiyon 1.1)

için yukarıdaki işlemi madde madde yaz, 1,1 için sorun çıkar mı

eski ikonlar siliniyor mu, yedek almalı mı, aynı addaki dosyalar ne olacak, yukarıda bahsettiğin numara sıralaması nedir...
    yedekleme her ihtimale karşı mutlaka yapılmalı.

dosya primo yazılımın tüm versiyonlarında sorunsuz çalışır.

eski mavi baloncuk şeklindeki ikonlarınız otomatik olarak iptal olur.

geriye dönüş için; daha sonra sıkılırsanız ki zannetmem, yedekteki dosyalarınızla değiştirince eski halini alır..

kullanımı kolaydır.

zipli dosyayı açın içinden primo1.2 diye bir dosya çıkacak.

bunu cihazınızdaki yazılım dosyası olarak kabul ederseniz, bu dosya içinde content, save ve branding dosyaları vardır. content içinde hiç bir şey olmadığına göre bu dosyada hiç bir şey değişmeyecek. branding dosyası değişecek ve save içindeki ilgili dosyaları (2 adet) değiştirmeniz yeterlidir. tabii ki bunların yedekleri alınacak..

kısaca değişen sadece branding ve save içindeki 2 dosya olacak.. kendi favori kayıtlarınızın silinmemesi için yukarıda belirttiğim düzenlemeyi yapın..

örnek: branding dosyasını cihazınızın branding dosyasının olduğu yere sürükleyip bırakın, size bir uyarı gelecek. burada böyle bir dosya var şukadar mb, değiştirmek istediğiniz dosya bu kadar mb diye. değiştirmek istiyormusunuz..?? EVET tıkladığınızda eski dosya otomatik silinip yeni dosya yerini alacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 31 Ağustos 2011; 21:49:41 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.