Şimdi Ara

İddia: Nebati gidecek Mehmet Şimşek gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Habertürk tv de şuanda yayında olan Enine boyuna adlı programda Habertürk yazarı Nagehan Alçı bir kulis haberi duyduğunu açıkladı.
    İddiaya göre batıyla yakınlaşıp doğrudan yatırım çekebilmek için Bakan Nebati yerine Mehmet Şimşek in gelebileceğini çok sağlam haber kaynaklarından edinmiş. Kulislerde konuşulduğunu belirtti.

İddia: Nebati gidecek Mehmet Şimşek gelecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bence gelsin ama gelirse işine kimse karışmasın Mehmet Şimşek kraldır.

• Bu hak hukuk ve yönetim sistemi ile çok zor yatırım çekilmesi sadece şu savaş nedeni ile az bir şeyler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskilerde hayır olsa, bit pazarına nur yağardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 23 Mart 2022; 14:2:20 >
  • Isim degisikligi olur.Emri verecek kisi ayni nasil olsa birsey beklemek polyannaciliktir.

• ne oldu ya gözlerdeki ışık tutmadı mı

• isimgerekmez kullanıcısına yanıt
    arap koklerimize donmemiz lazim gibi demeci olan kisi mi kral neden ingilterede yasiyor peki neden arap ulkesine gitmemis

• Mehmet bey iyi yönetir ama sorun ekonominin kötü yönetimi değilki sadece. Sorun kötü de olsa ülkenin yönetilememesi.Şu an bu ülke yönetilmiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • en tepedeki değişmedikçe kimin geleceği farketmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    bence baktı araplardan hayır yok, ceplerine girene bakıyorlar. Sadece ucuz diye alışveriş yapıyorlar herhangi bir yatırım amaçları yok.
    Batının sevdiiği eski başarılı bir bakanı getirmek istemiş olabilir. Ama Mehmet Şimşeğin işine de karışırlarsa bir karış yol alamayız.

• Makam arabaları için Çerez parası diyen adam mı ?

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    yok o başka biriydi- en azından ben öyle biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimgerekmez -- 23 Mart 2022; 19:57:36 >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt

Ta kendisi.

Yok, istemiyoruz. Gelmesin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 23 Mart 2022; 20:12:13 >
  • Mehmet Şimşek neden gitti ?

Çünkü en basitinden herseyine karışıyorlardi

Adama belli kalemler fetocu bile ilan edecek raddeye gelmişti

Şimdi bu adam neden gelsin ?

Bu adamın tuzu kuru

Nebati de takılıyor kendisi

• isimgerekmez kullanıcısına yanıt

Sen yanlış biliyorsun. Daha dün gibi aklımda söylediği an.

• Mehmet Şimşek denen adam dört işlemi (toplama, çıkartma, çarpma, bölme) bilmiyor. Meraklısına kısaca anlatayım. Memurlar.net'te haber çıkıyor, "Küçülmesi Gereken Devlet Sürekli Büyüyor" diye. Mehmet Şimşek bu haber üzerine hemen atlıyor, "emekli olanların % 50'si kadar memur alınır" kanunu iptal ettiriyor. Yani kanun açık, 100 kişi emekli oluyorsa yerine 50 memur alınıyor. Bundan dolayı kamu büyür mü? KPSS ile niye az memur alınıyor, memur alımı niye düştü bu soruların cevabı memurlar.net ve Mehmet Şimşek.

Merak eden için yine devam edeyim, kamu küçüldü mü? Tabi ki hayır. Kamu işçi, memur alımı için değil özellikle zorunlu eğitim lise düzeyine çıkartıldığı ve her köşe başına üniversite açıldığı için eğitim başta olmak üzere, sağlık, güvenlik, AKP'nin torpillileri yüzünden büyüyor.

Mehmet Şimşek gelir mi gelmez mi bilmem, gelirse AKP'ye yakışır. Bu arada memurlar.net için yazdıklarım siteyi değil sadece beni bağlar. Yalansa mahkemeye versin adı geçen site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 27 Mart 2022; 4:24:50 >

• haber anlik olarak piyasaya nasil yansir faiz indirimleri cunku devam edecek Nebati Bey gorevi ustlendi verilen hicbir soz tutulmadi Damat bey ve Naci bey gelmedigi takdirde hicbir anlam ifade etmez degisiklik ki anlamadim neler donuyor Nebati iste abisi falan saygin bir is adami konumunda devam etsin

• horizont1905 H kullanıcısına yanıt

Şimşek reddetmiş kibarca.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.