Şimdi Ara

Icewind Dale Enhanced Edition Türkçe dil desteği ile yayınlandı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
7
Favori
10.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler; en sevdiğim bir oyun daha Türkçe oldu sayenizde.
  • Obaa çok güzel bir haber hayırlı uğurlu olsun. Belhifet'e atar yapma zamanı.
  • Eline emeğine sağlık usta, daha nicelerine inşallah.Bunlar sevindirici haberler.
  • Elinize sağlık
  • Eline sağlık, karşılık beklemeden bu kadar emek vermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Türkçe oyun oynamak isteyenlerin sizin gibi insanlara duacı olması lazım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Eline sağlık, karşılık beklemeden bu kadar emek vermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Türkçe oyun oynamak isteyenlerin sizin gibi insanlara duacı olması lazım. Teşekkürler.

Sonuna kadar katılmakla birlikte Rpg türünde ilk orjinal aldığım oyunun Türkçe olması çok güzel.

İcewind Dale'in benim gözümde yeri çok ayrı.

Oyunu kurdum birazcık baktım; çeviriler harikulade olmuş; 1280*720 gayet ideal oluyor.
  • Üstad ellerine sağlık.
    Sadece tüketen yeni nesli gördükçe ne varsa bizim nesilde var diyorum.
    Allah üretene zeval vermesin.
  • teşekkürler tekrardan ve tekrardan.

İşte bu da arkadaşlarla oynanacak çok keyifli oyunlardan:)

Hamachi ile çok oynamıştım arkadaşımla. Enchantion Edition çıkarsa BG'deki gibi çok kral olur.

Ben de sana bunu tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

teşekkürler tekrardan ve tekrardan.

İşte bu da arkadaşlarla oynanacak çok keyifli oyunlardan:)

Hamachi ile çok oynamıştım arkadaşımla. Enchantion Edition çıkarsa BG'deki gibi çok kral olur.

Ben de sana bunu tavsiye ediyorum.

Biliyorum bu oyunu kafamda var zaten bir ara almak. BG ile cok benziyor bildigim kadariyla ama BG'ye daha iyi diyorlar. Ama EE cikarsa kacirmam cok iyi olur tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler.
  • Övgüleriniz için teşekkürler. Beğendiğinize sevindim. Şimdiye dek bu alanda edindiğim tüm tecrübeleri bu yerelleştirmeye aktardım.

Sıradaki hedefim gelmiş geçmiş en baba RYOlardan olan Planescape Torment. Şaka şaka :) Herhalde tek kişi 1,5 milyon kelimeyi 10 yılda ancak bitirirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Övgüleriniz için teşekkürler. Beğendiğinize sevindim. Şimdiye dek bu alanda edindiğim tüm tecrübeleri bu yerelleştirmeye aktardım.

Sıradaki hedefim gelmiş geçmiş en baba RYOlardan olan Planescape Torment. Şaka şaka :) Herhalde tek kişi 1,5 milyon kelimeyi 10 yılda ancak bitirirdim.

teşekkürler hocam. Belli mi olur size eşlik etmeyecek kişiler çıkabilir.

Türkçe çıkacak bir Rpg oyununa ön sipariş veresim var.
  • quote:

Övgüleriniz için teşekkürler. Beğendiğinize sevindim. Şimdiye dek bu alanda edindiğim tüm tecrübeleri bu yerelleştirmeye aktardım.

Bir an sevindim ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

quote:

Bir an sevindim ha

sevinmemek elde değil :)
  • Elinize sağlık.
  • Konuda pek hareket yok. Sanırım pek yükleyen çıkmadı yamayı. Oyunu oynayan ve varsa bitirenlerden yorumlarını dinlemek isterim. Özellikle oyunu ilk kez yama ile oynayanların. Oyunun hikayesini, mekanları, oynanışını beğendiniz mi?
  • İşten güçten fırsat bulamadık valla.
  • Edit:Sorunumu Shaddar isimli arkadaşımız sayesinde hallettim çok sağolsun..

Gokyabgu.. Gerçekten çok teşekkür ederim,ellerinize,emeklerinize sağlık !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 13 Mart 2014; 22:04:28 >
  • Arkadaşlar oyunun grafikleriyle ilgili sorun yaşıyorum,inanılmaz pixel pixel karakterler ve yazılar okunmuyor,ama venomtrk'ün paylaştığı resimde gerçekten muazzam duruyor herşey,oyun eski biliyorum fakat Venomtrk'ün paylaştığı resimdeki gibi bile değil şuan oyunun grafikleri.. Ekran kartım Ati Radeon HD 7850 Sapphire 2gb OC 256bit edition olmasına rağmen çok çok kötü,nasıl bir ayar yapmam lazım,yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.