Şimdi Ara

I Am Legend izleyen biri bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben filmi izliyordumda kendi salaklığım yüzünden filmi yanlışlıkla sildim Aceba filmin sonu nasıl bitiyor

• Will Smith ölüyor , el bombası patlatıyor ve bi grup zombiyi de kendisi ile birlikte imha ediyor. Anne ve kızı ise bi araç ile kaçıyorlar. Askeri bir üsse sığınarak kurtuluyorlar.
  • İnsanlık kurtuluyor kısacası.Bizim adam ölüyor ama formülü bulup kıza veriyor sonunda.

• Bizim bilimadamı panzehiri buluyor ama kendisi bu uğurda can veriyor, yanına sonradan katılan kadın ve çocukla beraber panzehiri kurtarma kamplarına yolluyor kısacası insanlık kurtuluyor.
  • Çok teşekkür ederim.Öğrenmesem gece uyuyamayacaktım.
  • çok abartıldı bu film bence.o kadar güzel degil ve içi boş gibi.bişey eksik filmde
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

çok abartıldı bu film bence.o kadar güzel degil ve içi boş gibi.bişey eksik filmde

+ Sonu pek iyi değildi.Hadi oldu,bitti kurtardık bak dünyayı! der gibiydi seyircilere.
  • alternatif sonu da vardı ama kimse yazmamış ben de unuttum gerçi ^^ ama will smith yaşıyordu bu dediğim alternatif sonda da ayrıntılarını unuttum..

şurdan izleyebilirsin:

http://www.radyohiras.com/Forumlar_5491_11_ben-efsaneyim-alternatif-son.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 21 Mayıs 2010; 22:33:58 >
  • Alternatif sonu yeni görüyorum. Sinemada izlediğimiz son yerinde bir seçim olmuş.

• Will Smith formulu kıza veriyor ve onların kaçmasını sağlıyor sonrada kendiyle beraber içerde olan yaratıkları havaya uçuruyor.
  • 2 sonu var filmin.Ben de filmin sinemadaki sonunu izledim.Sonra Digiturk'te yayınlandı.Sonunu izlediğimde şaşırdım.Nasıl hatırlamıyorum falan.İkinci finalmiş halbuki.

Will Smith'in öldüğü final kesinlikle daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

çok abartıldı bu film bence.o kadar güzel degil ve içi boş gibi.bişey eksik filmde

• Abartıldı. Çünkü Will Smith o zamanın en gözde oyuncusuydu. Çok popülerdi. Şu anda da Christian Bale filmlerinde böyle bir abartma var. Ama o adam hak ediyor
  • Film benim çok hoşuma gitti.Çünkü kendimi will smithin yerine koyup filmi öyle izledim..Yalnızlık hissini,koca şehirde tek başına olmak hissini çok iyi veriyordu..Size tavsiyem bu tür filmleri izlerken dışarda seyirci gibi değilde kendinizi ana karakterin yerine koyup öyle izleyin.Eminim daha çok hoşunuzua gidecektir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.