Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Bugun 1 km boyunca taşlı bir yoldan gittim.Aracım 2008 getz 6500 km de direksiyondan aşırı derecede takır takır sesler geliyordu.Direksiyonu değiştiripte ses sorununa çözüm bulan arkadaş varmı acaba.

araç b segmentinde d segmentinde değil talşı yollarda daha fazla hissedersiniz,

okadar da kalite farkı olsun passata binmiyozya
  • quote:

Orjinalden alıntı: endymion80

anladımda oto aksesuar sitelerinde güzel kolçaklar var bi kaç tane bakayımda linklerini yollıyım. bunun orjinalı yokmu peki.
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

arkadaşlar getzlere uygun kol dayama kolçağı tavsiyesi varmı acaba. varsa linkini verebilirmisiniz.

pek yok çünkü getzlerin iki koltuk arası normalden dar

en iyisi döşemeciye yaptırmak bence

orjinali yok

güzel ürünler varda getze geniş onlar

o yüzden alıp sığdıramayabilirsin

sonucu hüsran olur yani

ara ölçüsünü alıp ona göre sitelere sor ölçüsü nedir bunun diye

• quote:

Orjinalden alıntı: yuci

jackdaniels belki turanzaer300 de iyi bir tercih olabilir

60 lira fark vardı aralarında

nasıl almadım pişmanım

ne bileyim gy bu kadar kötü çıkacak
  • mesela bu adresteki kol dayam hoş görünüyor bu uyarmı acaba.
    http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=OtoAksesuar&productid=DK595010848(AutoXML)
    quote:

anladımda oto aksesuar sitelerinde güzel kolçaklar var bi kaç tane bakayımda linklerini yollıyım. bunun orjinalı yokmu peki.
    quote:

quote:

arkadaşlar getzlere uygun kol dayama kolçağı tavsiyesi varmı acaba. varsa linkini verebilirmisiniz.

• quote:

mesela bu adresteki kol dayam hoş görünüyor bu uyarmı acaba.
    http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=OtoAksesuar&productid=DK595010848(AutoXML)
    quote:

quote:

quote:

getz gibi bir aracı kolçak daha da daraltabilir,

• quote:

mesela bu adresteki kol dayam hoş görünüyor bu uyarmı acaba.
    quote:

quote:

quote:

dediğim gibi ölçüsünü sor

uymayabilir

• Jack D: Allah korumuş, zamanında farketmişsin. Daha önce iki kere yazdığım gibi; NOKIAN lastikleri şiddetle tavsiye ediyorum. En azından üzerinde arabayı sürdüğünüz lastiklere vereceğiniz paralara acımayın. Kazasız sürüşler.
  • Evet bu direksiyon tıkırtıları bu arabaların olmazsa olmazlarından. Bende aracımı aldıktan bir kaç ay sonra direksiyon kutusunda burç dediler galiba onu değiştirmiştim. Bütün hyundaileri bilmem ama getzlerin tümünde var. Benim aracımda yok diyenlerde kaymak gibi asfaltta kullananlardır. Parke yolda falan bir müddet araçlarını kullanırlarsa gerçek ortaya çıkar.

Bu michelin lastikle nokian lastik arasında ücret farkı varmıdır acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibel

Bu michelin lastikle nokian lastik arasında ücret farkı varmıdır acaba.

fiyat farkı olsun olmasın bence michelin.sesten önce güvenlik.bakarsanız michelin websitesine energy saver çıktı.bunun bazı modelleri daha iyi fren sağlıyor.
    dersiniz ki fiyat farkı iyi o zaman nokian olur.tabi karar sizin
  • bridgstone turanza er 300 şiddetle tavsiye ederim.Kışın michelin alpin şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Bugun 1 km boyunca taşlı bir yoldan gittim.Aracım 2008 getz 6500 km de direksiyondan aşırı derecede takır takır sesler geliyordu.Direksiyonu değiştiripte ses sorununa çözüm bulan arkadaş varmı acaba.

evet arkadaşım servise gidiyorsun garantiden üç kuruşluk direksiyon pulu ve contasını değiştiriyorsun sounun çözülüyor. Ben öyle yaptım.
    bu şikayet yüzünden hyundai'ın getzleri çağırması lazım fakat çağırmıyor..
  • Arkadaslar bugun cyclone marka oto alarm ve merkezi kilitimi taktırdım hyundai coşkunda 150YTL ye mal oldu aynı markayı kullanıp camlara kaldırma modülü taktıran varmı?
  • Arkadaslar merhaba 3 senenın sonunda nıhayet uye oldum 2005 model ay grı bı getz sahıbıyım
    adım.bartu
    yasım 21
    meslek elektronık

burada sızlerle olmaktan mutlu olucagıma emınım ,hem arabalarımızın artılarını eksılerını tartısırız
  • Sevgili bartu hayırlı olsun kardeşim
  • tesekkur ederım gercı 2005 te aldım ama yenı uye olabıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: diesel power

Jack D: Allah korumuş, zamanında farketmişsin. Daha önce iki kere yazdığım gibi; NOKIAN lastikleri şiddetle tavsiye ediyorum. En azından üzerinde arabayı sürdüğünüz lastiklere vereceğiniz paralara acımayın. Kazasız sürüşler.

bugün nokian bayisi ile konuştum

uyanık hem benim lastiklere yarı parasını önerdi(buna bişey diyemem) ama aynı ebada 130 lira istedi nıkianda

320 lira fark istedi

yani bi lastik parası daha

bende vazgeçtim açıkçası

100-150 olsa neysede 320 lira fark fazla abes geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

Arkadaslar bugun cyclone marka oto alarm ve merkezi kilitimi taktırdım hyundai coşkunda 150YTL ye mal oldu aynı markayı kullanıp camlara kaldırma modülü taktıran varmı?

valla ben orjinal alarma taktırdım cam modulü sanayide

60 liraya

çokta memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

tesekkur ederım gercı 2005 te aldım ama yenı uye olabıldım

hoşgeldin
  • Bugun farkettim sileceklerden ön cama su sıkınca direksiyon tarafındaki su arabanın arkasına kadar geliyor.Öndeki sıkıcıya baktım havaya fln da kalkmış gözüküyor sizdede bu durum böylemi acaba.
  • quote:

Bugun farkettim sileceklerden ön cama su sıkınca direksiyon tarafındaki su arabanın arkasına kadar geliyor.Öndeki sıkıcıya baktım havaya fln da kalkmış gözüküyor sizdede bu durum böylemi acaba.

içindeki kısım kalkmıştır
    bi tane toplu iğne al
    deliğin içine sokup
    aşağı doğru indir biraz
    içinde küçük iki delik vardır
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.