Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Bugun farkettim sileceklerden ön cama su sıkınca direksiyon tarafındaki su arabanın arkasına kadar geliyor.Öndeki sıkıcıya baktım havaya fln da kalkmış gözüküyor sizdede bu durum böylemi acaba.

içindeki kısım kalkmıştır
    bi tane toplu iğne al
    deliğin içine sokup
    aşağı doğru indir biraz
    içinde küçük iki delik vardır

Teşekkür ederim bugun ayarladım biraz, aşağıdkai çizdiğim yerlere suyu atıyor.Bu şekil normalmidir?

Resim benim aracıma ait değil googleden buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creative52 -- 18 Mayıs 2008; 13:56:11 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Bugun farkettim sileceklerden ön cama su sıkınca direksiyon tarafındaki su arabanın arkasına kadar geliyor.Öndeki sıkıcıya baktım havaya fln da kalkmış gözüküyor sizdede bu durum böylemi acaba.

içindeki kısım kalkmıştır
    bi tane toplu iğne al
    deliğin içine sokup
    aşağı doğru indir biraz
    içinde küçük iki delik vardır

Teşekkür ederim bugun ayarladım biraz, aşağıdkai çizdiğim yerlere suyu atıyor.Bu şekil normalmidir?

Resim benim aracıma ait değil googleden buldum.

kardeşim biraz daha yukarıya ayarlamalısın.suyun geldiği yer orta veya ortanın biraz üstü olmalı.en azından ben öyle yapıyorum.

• evet aşağı olmuş biraz

çok dikkatli ayarla çok hassas namussuzlar

en ufak bişeyde arabanın çatısına gidiyor su

ben 3-4 defa uğraşıyorum tam olsun diye
  • valla benim de aynı şekilde işaretli kısımlara fışkırtıyor.hatta diğerinin sadece ikisi cama geliyor diğeri direk arkaya :D
  • 10 DAK FLN UĞRAŞTIM SONUNDA DÜZELLTİM ESKİSİNDEN DAHA İYİ ARTIK.
  • arkadaslar 40.000 bakımı ne kadar bılen varmı ,bıde bsy duydum emın degılım sıze sorayım dedım bakım 40 bındemı 45 bındemı _?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

arkadaslar 40.000 bakımı ne kadar bılen varmı ,bıde bsy duydum emın degılım sıze sorayım dedım bakım 40 bındemı 45 bındemı _?

aracın makyajlı kasa değilse her 10000 de bi bakıma gidersin.makyajlı kasaysa 15000 de bi bakıma gidersin
  • herkese selam
    bende hyundai getz 1.4 doch 97 hp almayı düşünüyorum ancak bi kaç sorum var benim alacağım start modeli arkadaki spoyler yok abs yok arka taraf kampana

hiç yapan oldumu bilmiyorum ama olsa olmasa ne fark eder o tartışılır tabikide
    spoyler(bagaj üstü , abs taktırmak , kampanayı disk yapmak sizce bunları yaptırmaya kalksak ne kadar mal olur bize tabi oluyorsa?

şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba
    2005 1,3 getz aracım var ogs her camda okumuyormuş! ogs kullanan arkadaşlar getzde problem yaşadılarmı? ogs yi camın neresine yapıştırmak lzm?

teşekkürler & saygılar
  • bence mantıksız bı işlem olur kendı dusuncem hazır abs lı varken almamak cok sacma olur + disk frenajda cok buyuk etklısı var spoyler cok sart degıl belkı ama goruntude fark edıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacks

quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

arkadaslar 40.000 bakımı ne kadar bılen varmı ,bıde bsy duydum emın degılım sıze sorayım dedım bakım 40 bındemı 45 bındemı _?

aracın makyajlı kasa değilse her 10000 de bi bakıma gidersin.makyajlı kasaysa 15000 de bi bakıma gidersin

jacks cavusum tesekkur ederım bılgılendırmen ıcın
  • dün biraz yagmur yagdı. camları acamadım. rahatsız oldum valla. hemen bir rüzgarlık siparis verdim. hepsi burda dan
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan12532

herkese selam
    bende hyundai getz 1.4 doch 97 hp almayı düşünüyorum ancak bi kaç sorum var benim alacağım start modeli arkadaki spoyler yok abs yok arka taraf kampana

hiç yapan oldumu bilmiyorum ama olsa olmasa ne fark eder o tartışılır tabikide
    spoyler(bagaj üstü , abs taktırmak , kampanayı disk yapmak sizce bunları yaptırmaya kalksak ne kadar mal olur bize tabi oluyorsa?

şimdiden teşekkürler

spoyler taktırılır.abs normalde standart olanından daha pahalıya mal olur ve çok zahmetli bi iştir.start modeline bulaşma.illa alacam diyorsam startın bi üst modelini al.
    isteyene ben dizel eski kasa abs'li aracamı satayım

• Getz'le, bir depo eurodizel ile 1000 km yaptım en sonunda

45 litre ile tam 1002 km
    Bunun 500 km'si İstanbul'da, 500 km'si şehir dışında (çanakkale-assos).
    Ortalama sürat 100-110 km.
    2 yetişkin, 1 çocuk ve bavullar.

45 litre (140 YTL)

14 kuruş/km
    veya

4,5 lit/100 km
  • Hafta sonu 3 günlük tatilde ben de çogunlukla şehirdışı 1 depoyla 850 km yapabildim.Bu benim icin bir ilk oldu.Tam ihg70'e yaklaşıyoruz yetişecez derken o da daaha ileri gidince yine farklar aynen devam etmiş oldu.Fakat olsun ben cok memnun kaldım sarfiyattan.Keşke bu şekilde devam edebilsek.Fakat şehiricinde mümkün degil tabi ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opxito -- 20 Mayıs 2008; 9:18:19 >
  • Benzincideki otomatik yıkamada arabanın anteni kırıldı.Yıkamaya girmeden önce cubugu sökmek istedim fakat sanki kaynaşmış gibi sökemedim.Tam dibten plastikle beraber olan kısmından kırıldı.Japon yapıştırıcı denedim amma tutmadı.Fakat radyo antensiz de gayet güzel cekiyor.Onunyerine daha kısa bir cubuk taktırmayı düşünüyorum.
  • geçmiş olsun
  • en son getz alanlar ne kadara bırakıyorlar acaba(fiyat olarak) birde hediye olarak hyundai bayileri ne veriyor?
  • bir zamanlar ben de iyi km yapıyordum ama artık bozuldu bu durum. son depo felaket 700-750 arası bişey gidebildim karışık. yakıt ve hava filtrelerine baktırmamın faydası olur mu acaba. bir de bu işi serviste yapmasam ne değişir.

quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

Getz'le, bir depo eurodizel ile 1000 km yaptım en sonunda

45 litre ile tam 1002 km
    Bunun 500 km'si İstanbul'da, 500 km'si şehir dışında (çanakkale-assos).
    Ortalama sürat 100-110 km.
    2 yetişkin, 1 çocuk ve bavullar.

45 litre (140 YTL)

14 kuruş/km
    veya

4,5 lit/100 km
  • bende en son 850 yaptım. ihg70 in nasıl araba kullandığını merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.