Şimdi Ara

Hurda araç yasası ne oldu? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
12.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağlam yerden istihabarat aldım,sanayi bakanlığı yasa taslağı üzerinde çalışmaya başlamış

Gerçi ÖTV çıkınca, firmalar zammı koyacakları için fazla bişey farketmiycek fiyatlarda... Ayrıca şu aralar zaten herkes gırtlağa kadar borçlu durumda, arabayı hurdaya ayırıp kredi çekip 0 alabileceğimizi hiç sanmıyorum
  • unutuldu gitti bu iş
  • BİMER üzerinden Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na sordum, çalışmanın olduğunu ama içeriği hakkında detaylı bilgi verilemeyeceğini anlatır bir e-mail yazmışlar.
  • yasa çıkarsa ekime,çıkmazsa da ikinci ele yönelirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olumlu düsünüyorum Devlet Büyükleri söz verdi iseler mutlaka Vatandasın faydasına Yasa çıkar,2003-2004 te bu yasa çıkmıstı, Türkiye su an o döneme göre çok çok daha iyi durumda, ancak burada otomobil firmalarıda fedakarlık yapmalı döviz su an yüzde 10 düstü ancak fiyatlara yansıtılmadı, firmalar aç gözlü olmamalı ÖTV düstü diye fiyatlara ZAM YAPMAMALI,,,!,,,,,,,
  • modifiye araçlarla ilgili düzenleme ile uğraşacağınıza çıkarsaniza şu hurda yasasını...bir taşla iki kuş

• ne oldu varmı bir gelişme?
  • 93 94 şahinin ederi zaten 5000 bini geçmez bence şahine doğana göre iyi fiyat veriyorlar alırlarsa ama bekletme olayı anlamsız o paraya zaten suan baskasına satabılır beklemek yerıne alacak kısı aynı parayıda ustune ekleyerek baska arac alır beklemektense para yoksa zaten alamaz
  • up

yasa ne oldu şimdi?

http://www.milliyet.com.tr/arac-sahiplerine-31-aralik-cagrisi/ekonomi/detay/1964220/default.htm

bu haberle ilgili nedir? Biri bana açıklayabilir mi acaba?
  • Güncel

• belki çıktı habermiz olmadı
  • Yerli arabadan önce yasa çıkarsa dış ticaret dengesi bozulur. Yedek parçada yerli sanayi olmasa bu kadar farketmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Yerli arabadan önce yasa çıkarsa dış ticaret dengesi bozulur. Yedek parçada yerli sanayi olmasa bu kadar farketmezdi.

Aynen

• Çok doğru söylüyorsun.
    Yerli araç üretimi başlamadan bu yasa çıkmayacak.
  • Yerli aracin tam ne zaman cikacagi bellimi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.