Şimdi Ara

Hurda araç yasası ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
12.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hani çıktı çıkacak denilen şu hurda araç yasası ne oldu? Biz kanun çıktı ama daha onaylanmadı diye duyduk bir ara. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Yada yeni gelişmeler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mundt -- 20 Ekim 2014; 6:55:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalan oldu
  • Seçim zamanı belki 1 ihtimal çıkabilir diye düşünüyorum ben.

Bir dahaki seçimlerde de olabilir. Çünkü bu seçimlerde hükümet zaten oyunu ağaç olayları yüzünden baya bir arttırdı
  • Hakikaten bi çıksada 1983 model arabamı 1990 lı modellere taşısam :)
  • yalan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanislav Petrov -- 22 Haziran 2013; 15:57:15 >
  • Hocam yalan oldu diyorsunuz da bu malumatı nereden aldınız? yada nereden duydunuz? Gerçekten bu yasanın çıkmayacağı yada sizin tabirinizle yalan olduğu kesinse biz de boşuna beklemeyelim en azından eski aracımızı çıkaralım elimizden bir an önce
  • aynen

ctankep .yoksa bi hareket elden çıkartıp somut birşey yapalım bekliyoruz kaç aydır
  • nyagiz N kullanıcısına yanıt
    Vallahi dostum benimde bir bilgim yok gerçekten, şimdilik böyle bir haber de yok, tamamen iptal edileceğini sanmıyorum ama bu kanun ne zaman çıkar artık bu hükümetin insafına kalmış. Bir ara araba galerilerinin piyasadan hurda araç toplatığını duymuştum, bir yerden bir duyum almış olmalılar ki yoksa neden toplasınlar bu hurdaları? Neyse şimdilik bekleyip göreceğiz ne olacağını..
  • bekleyiş devam
  • seçimlere doğru birrenklenme olabilir ama hükümet zor durumda bu ara fazla açılamaz maddi açıdan
  • çıkacakmı ?
  • bende de 86 model Renault 9 Broadway var ne kadar alırız acep :) bin beş yüz liradan fazla masraf yaptım, daha yapmam herhal, yani, galiba, inşallah :)
  • Bu konuda herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctankep

Bu konuda herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar?

Yok hocam saçma sapan hesapsız beklenti yaratıp kapatılar bezeriksiz herifler o iş yattı
  • Seçimlere kadar bekleriz en fazla, yine de bir gelişme olmazsa kendi imkanlarımızla elimizden çıkarırız aracımızı artık, yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hurda araç düzenlemesi 2014 yılında yürülüğe girmesi bekleniyor en düşük 3000 tl en yğksek bedel 6000 tl olarak planlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmurat60

hurda araç düzenlemesi 2014 yılında yürülüğe girmesi bekleniyor en düşük 3000 tl en yğksek bedel 6000 tl olarak planlanıyor

aynı şeyi 2013 içinde söylemişlerdi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

Orijinalden alıntı: akmurat60

hurda araç düzenlemesi 2014 yılında yürülüğe girmesi bekleniyor en düşük 3000 tl en yğksek bedel 6000 tl olarak planlanıyor

aynı şeyi 2013 içinde söylemişlerdi....

bugün haberlede söylediler
  • Ona da 2014 yılının aralık ayında derler iyice delirtirler adamı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.