Binbaşı
11 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
447 üye
Görüntülenme
Toplam: 1287 (Bu ay: 13)
Gönderileri
Bu problemlemle karşılaşan varmı format attım yinede düzelmedi
merhaba arkadaşlar geçen sene evo dan n11 den satın aldığım redmi pro 5 cep telefonum aniden kapandı ve hiç bir şekilde açılmıyordu garantiye gönderdim 2 gün sonra bana telefonda ''siz bunu düşürmüşsünüz ve ücretli yada ücretsiz tamir edilemiyor'' diyerek cihazınızı geri göndereceğiz dediler bu nasıl iş böyle saçma bir durumla ilk kez karşılaşıyorum

Xiaomi globale mail attım bana bu durumu yetkililere bildireceğiz dediler

ne öneriyorsunuz

saygılar
Daha önce işini yaptırmış ve memnun kalmış olan tavsiyesi olan varmıdır? Teşekkürler
GİGABYTE 970A -DS3 ANAKARTIM VE 8120 İŞLEMCİM MEVCUT BU SİSTEME 2 ADET SAPPHİRE 7770 MEVCUT GÜZELCENE WİN 7 KURUYORUM SONRA DRİVERİ Kİ OTAMATİK BULDURUYORUM AMD YE YÜKLERKEN EKRAN GİDİYOR VE GELMİYOR SEBEP NE OLABİLİR ACABA?
SELAM FM2 ANAKARTTA 7000 SERİSİ VGA TAKINCA CF OLABİLİYORMU EVETSE EK OLARAK AYAR NEREDEN YAPMAMIZ GEREKİYOR TADA KABLO FİLANMI LAZIM?
SELAM ELİMDE GARANTİSİ BİTMİŞ 6850 SAPPHİRE VAR BU KARTI AYNI ÇİZGİ ELEKTRONİK STANDARTLARINDA GÖSTERİP YAPTIRABİLECEĞİMİZ SAPPHİRENİN ANLAŞMALI TEKNİK SERVİS YADA DİSBİRİTÖRÜ YOKMUDUR?
GARANTİSİ BİTİPTE BU DURUMA DÜŞEN İNSANLAR NE YAPSINLAR ÇÖPEMİ ATSINLAR BU PARÇALARI?
windows yükleyemiyorum normal olarak klavye mause ile biosa girip ayar yapabiliyorum ama windows kurulum ekranı gelince ne mause nede klavye çalışmıyor nerede hata yapıyorum acaba?
SON SÜRÜMÜ YÜKLEDİM VE DAHA SONRA MEVTA OLDU ANAKART AYNI SORUNU BAŞKALARIDA YAŞAMIŞ ÇİZGİYE GÖTÜRSEM ÜCRETSİZ HALLEDERLERMİ ACABA?
http://forum.cizgi.com.tr/viewtopic.php?f=86&t=32970
http://www.exa.com.tr/intel/islemciler/bx80616i3560slby2intelintel_core-340-14033.html
işlemcim bu

anakartım bu

http://tr.msi.com/product/mb/H61M-P21--B3-.html

sorunum bu işlemci bu anakarta takıyorum maalesef anakartta vga çıkışı olmasına rağmen görüntü vermiyor harici vga takınca görüntü geliyor
anlamadım gitti
biosu güncellememe rağmen hala biosa girişte şifre istiyor
Hakkında
İlgi Alanları: yeni teknolojiyi sürekli takip etmek
Forum İkinci El İmzası:
ALIMLARDA ÜYELİK TARİHİ NE KADAR ESKİDE OLSA REFERANSI YOKSA ÖNCE ÜRÜN SONRA PARA ÇALIŞIYORUM.
İLANLARIMDA FİYAT SONDUR DEDİĞİM HALDE SON NE OLUR DİYENLERİ İTİNA İLE BANLARIM.
AKSİNİ BELİRTMEDİ İSEM İLANLARIMDA TAKAS OPSİYONU BULUNMAMAKTADIR.
SANAL PAZAR VS İLE İLGİLENMİYORUM.REZERVE VS YAPMIYORUM.PTT KARGO İLE ÇALIŞMIYORUM.
450 REFERANS +19 YILLIK ÜYE+17.000 MESAJ GÜVEN İÇİN YETERLİ DEĞİLSE LÜTFEN İLANLARIMLA İLGİLENMEYİN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 32 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 20.713
İkinci El Bölümü Mesajları: 17.545
Konularının görüntülenme sayısı: 973.883 (Bu ay: 2.653)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.