Şimdi Ara

HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
50.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk'e abone olmak için başvurmuştum. Humax 9503 talep etmiştim. Bir ay oldu halen daha temin edemediler. Daha önce 9503 kullanıp da şimdi 9504 kullananlar bu cihazı tavsiye ederler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilic0

Humax gibi makinenin kanal geçişleri böyle olduğunu düşünemiyorum cidden kanal açılsın diye bekliyorum çok şaşırdım chipseti neydi hocam Ali mi yoksa

Kitapçıktan alıntı: "Humax lisansı ile Özak Elektronik tarafından üretilmiştir"

http://www.ozak.com.tr/
     HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ

• quote:

Orijinalden alıntı: hopdedikks

quote:

Orijinalden alıntı: kilic0

Humax gibi makinenin kanal geçişleri böyle olduğunu düşünemiyorum cidden kanal açılsın diye bekliyorum çok şaşırdım chipseti neydi hocam Ali mi yoksa

Kitapçıktan alıntı: "Humax lisansı ile Özak Elektronik tarafından üretilmiştir"

http://www.ozak.com.tr/
     HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ

Ben Türk malını çin malına tercih ediyorum. Sorun zaten üretim kalitesi ve nerede üretildiği değil, tasarımda kullanılan malzemeler. Onu da belirleyen Humax. Humax'ta Digiturk'un ödediği paraya göre bir ürün tasarlıyor doğal olarak. Ne kadar ekmek, o kadar köfte.

Son bir iki yılda Plus IQ'da dahil güncel 4-5 digiturk kutusu denedim. Bence an itibariyle en iyi Digiturk kutusu bu.

• Ben açıkçası 0503 ten oldukça memnunum. Yazılım güncellemeleri ile de iyi stabil hale getirdiler...
  • arkadaslar,
    daha once vestel hd kullandım philips tv ile format uyumu superdi ve goruntu kalıtesıde superdı.

fakat vestel bozuldu da humax ın goruntu kalıtesi vestele gore nasıldır? sımdılık pace9100 var berbat bısı 5 sn anca kanal degıstırıyor format sorunu var,tv normal kanallarda hep kucuk acılıyor sonra oto doldur falan oluyor benım vestel hd de bole sorunlarım yoktu fakat sımdı herkes humax ısteyın dıyordu bunun format ve goruntu kalıtesı ndır arkadaslar ? pisman olmayayım bide :D
  • Digitürke abone yapmak için yıllardır başımı ağırttılar, ben de humax 9503 / 9504 varsa olayım dedim, iki ay oldu halen daha cihaz yok. 9102 / 9103 verelim diyorlar.
    Var mı son zamanlarda 9503 veya 9504 alanlar?

• Takip
  • merhabalar 2 günce önce digitürk aboneliğini başlattım 9504hd i cihazı getirdiler. avcılarda oturuyorum

ek olarak 16gb usb ile kayıt yapmak istiyorum mümkün mü usb yi kayıt kısmında görmedi (müzik foto kısmında sorun yok )"hdd takın uyarısı veriyor" alt limit mi var yada formati ne olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teginkurt -- 14 Haziran 2013; 18:54:20 >
  • Ben ilk HD cihaz almıştım 9502 verdiler ama sonra plus'a geçince plus takıp onu götürdüler , zaten 9502-03 tasarım hariç yazılımına kadar aynı cihazlar . Plus'a geçmesem 9502'den çok memmundum vestel 9103 faciasından sonra uçak gibi gelmişti bana cihaz özellikle yazılım güncellemesinden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 17 Haziran 2013; 3:01:33 >
  • favori listesini oluşturduktan sonra kanal sıralamasını nasıl yapıyoruz ?
  • Cihazın güncel yazılım sürümü kaç arkadaşlar?

• Arkadaşlar humax 9504 görüntü kalitesi nasıldır kullanan arkadaşlar memnunmu ben daha önce 9503 kullanmıştım memnun kalmamistim yarın tekrar kuruluma gelecekler uzun bir aradan sonra fenerbahçe sevdası yüzünden digiturk ailesine katılıyorum insallah tekrar sorunlar yaşamam

• Bugün Digiturk kurulumu için geldiler HM-9054HD getirildi. Binanın merkezi sistemde girişler doluydu o yüzden yarına ya da pazartesiye erteledik kurulumu. Kurulumdan sonra gereken bir şey varsa bilgilendirmeye çalışırım. Tabi yine aynı cihaz gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkir1907

Arkadaşlar humax 9504 görüntü kalitesi nasıldır kullanan arkadaşlar memnunmu ben daha önce 9503 kullanmıştım memnun kalmamistim yarın tekrar kuruluma gelecekler uzun bir aradan sonra fenerbahçe sevdası yüzünden digiturk ailesine katılıyorum insallah tekrar sorunlar yaşamam

Dün geldiler kurdular Humax 9504 ü.Görüntü tek kelimeyle MÜKEMMEL
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtsız_bedevii

quote:

Orijinalden alıntı: balkir1907

Arkadaşlar humax 9504 görüntü kalitesi nasıldır kullanan arkadaşlar memnunmu ben daha önce 9503 kullanmıştım memnun kalmamistim yarın tekrar kuruluma gelecekler uzun bir aradan sonra fenerbahçe sevdası yüzünden digiturk ailesine katılıyorum insallah tekrar sorunlar yaşamam

Dün geldiler kurdular Humax 9504 ü.Görüntü tek kelimeyle MÜKEMMEL

Hocam benim 9504 pazartesi kuruldu fakat ben görüntü kalitesi beğenmedim bakalim sagemcom isteyecegim insallah verirler

• 9504 vardı ellerinde kuruluma geldiklerinde. ama ben 9503 istedim. 9504 sahaya yeni sürülmüş problem çıkar falan ugrasmayayım dedim sonucta 9503 test edilip sorunsuzlugu kanıtlanmıs. kalite super kanal gecis 10 numara. iq da hızlı bence. bakalım vakit geçsin 9504 sorunları varsa bi çözülsün degisiriz :)
  • bu video ne zaman çekildi acaba? iq menüsünde eksikler var.. facebook, karaoke ve hız testi uygulamaları yok..
  • Bende var o uygulamalar. Geçen hafta geldi cihaz. Bu arada 10 mbit baglantım digitürkün testinde 2.77 mbit olarak cıkıyor oda ayrı bir soru işareti.

Ayrıca belirtmeliyim ki digitürkün cihazlarının kanal geçişleri çok yavaş. 3 yıllık atlantadan sonra bu cihaz bana resmen işkence gibi geldi. Hem kanal geçişi yavaş hemde 2-3 sn sonra görüntü geliyor.
  • 1 haftadır bu cihazı kullanıyorum.Ahım şahim bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. Kanal geçişleri yavaş.. IQ portalı sevdim, karaoke vs güzel.
  • bana da bu cihazdan geldi.. Optik çıkıştan ses alınca uydu cihazından ses açıp kapama işe yaramıyor. kısıyorsun ses yine aynı kalıyor. sadece kullandığın ses sisteminden ses ayarı yapabiliyorsun.. bunu nasıl ayarlıyoruz arkadaşlar ayarlar kısmında ses ayarlarına baktım pek bir şey anlamadım açıkçası bazı ayarlar yaptım ama olmadı..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.