Şimdi Ara

HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
50.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Konuyu hortlaticam. Bu 9504 cihazı wifi adaptör ile internete bağlanabilen oldumu. 3 cesit adaptor denedim olmadı. Yapabilen varsa tarif edebilirmi. Yada destekleyen adaptör listesini nereden bulabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende aynı araştırma içersindeyim.HumaxHM-9504
    uydu alıcısına uygun wi-fi usb adaptör bulan varmı.?varsa benimle paylaşmalarını rica ediyorum.

• Hocam aynı wi-fi adaptör banada lazım.yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suha1960

Hocam aynı wi-fi adaptör banada lazım.yardımcı olursanız sevinirim.
    150Mbps Wireless N Nano Router TL-WR702N

ben bunu kullanıyorum 2 yıldır
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Tşk hocam.nasıl memnun musun.?internette film vs izlerken donma,kesilme oluyormu.?

• quote:

Orijinalden alıntı: suha1960

Tşk hocam.nasıl memnun musun.?internette film vs izlerken donma,kesilme oluyormu.?
    3 yıl oldu nerdeyse ne takılma nede donma olmuyor tabii bunun yeni modelleri çıktı sen ondan al

tp link marka olarak güzel mh lerini ara digitürk te kullanacağım dersen yardımcı olurlar tplink mh leri
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkürler.digitürkü iptal ettim ve cihazı normal alıcı olarak kullanacağım.Bu şekilde internete bağlanmak için wi-fi usb adaptör kullanmak istiyorum.uyumlu flaş disk varmı.?biliyormusunuz ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eutelsat üyesi olarak 9504 uydu alıcı ile mod tuşu ile diğer türksatt horbit kanallarını nasıl ekleyebilirim kaç kere denedim olmuyor merkezi sistem kullanıyorum
  • Merhaba.. Konu biraz eski ama ben de şu an araştırıyorum wifii adaptör.. Siz bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.