Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: annieste

Telefonla ankarada navigasyon kullanmaya calistim acip kapatmama hersrye ragmen navigasyon konum bulamadi ve bunu 3 4 kez tekrar etti bilmedigim bir şehirde yol gidemedim. Bu navigasyonda konum bulamama sorunu çeken var mı google mapsde?
    Bende de yapmaya başladı bu ara. Arabada iken önceden hiç sıkıntı olmaz heryerde çekerdi. Şimdi camın önüne tutuyorum iyice bazen onda bile çekmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • android 8 yüklemek istiyorum bunun için çin romunu kurmam lazım sanırım nasıl yapabilirim adım adım anlatan bir yer var mı ilk kez rom kuracağım. cihaz p9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Huawei P9 telefonum bugün kapandıktan sonra sarj almamaya başladı (ilk kez yaşanmıyor temmuz ayında başladı bu kronik sorun) şarj almamayla beraber soket girişi (type-c girişi) aşırı ısınıyor 2-3 snde el değmeyecek hale geliyor sorunu önceden batarya soketini çıkartıp takmayla çözüyordum ama bağışıklık kazanmış gibi çünkü olmuyor bundan bir önceki oluşunda da laptopa bağlamıştım telefonu yine normale dönmüştü şimdi ise laptopa takınca mouseyi hareket ettiremiyorum (touchpadden oluyor) sanırım telefonum bir usbkillera dönüştü yardımcı olabilir misiniz sizce sorun nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dino Dino Dino

Arkadaşlar merhaba
    Huawei P9 telefonum bugün kapandıktan sonra sarj almamaya başladı (ilk kez yaşanmıyor temmuz ayında başladı bu kronik sorun) şarj almamayla beraber soket girişi (type-c girişi) aşırı ısınıyor 2-3 snde el değmeyecek hale geliyor sorunu önceden batarya soketini çıkartıp takmayla çözüyordum ama bağışıklık kazanmış gibi çünkü olmuyor bundan bir önceki oluşunda da laptopa bağlamıştım telefonu yine normale dönmüştü şimdi ise laptopa takınca mouseyi hareket ettiremiyorum (touchpadden oluyor) sanırım telefonum bir usbkillera dönüştü yardımcı olabilir misiniz sizce sorun nerde
    Sanırım power pcbsinde bir short circuit durumu var. Altın renkli flex devre yolunda olsun giris kisminda olsun herhangi bir yanıklık kararma var mı? 100 liraya bir kart degisimi ile hallolabilir sanırım.
    Eğer bir yanık yoksabaska type c kablo ile denediniz mi ve type c giris bolumunde bir yanıklık var mı? O derece yüksek bir ısı başka bir sebepten olamaz zannetmiyorum.

• Dino Dino Dino D kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bu giris soketini ciplak elle dokunmayın bi eldiven filan giyin bedeninizdeki 800 1000voltlara varan statik elektrik devre uzerindeki entegreler capacitorlere diyotlara filan zarar verebilir.

• Geçen hafta N11 den aldığım Deji bataryayi taktım telefona. Şarj surem ilk günkü gibi oldu. Tavsiye ederim.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Deji batarya çakmalarda 1 numara zaten😅 varsa simex de iyidir.

• annieste A kullanıcısına yanıt
    Telefonu yaşadığım şehrin en bilindik telefoncusuna götürdüm 2 gün orada kaldı ama onlar da bir şey yapamadı en iyisi yeni telefon almak daha da çekemeyeceğim bunun kahrını cevap verdiğin için teşekkür ederim bir yanıklık siyahlık bir şey görünmüyor
  • gunumuz orta segment telefonlarından bıle hala kalıtelı fotograf cekıyorum, kullanılan sensor Sony IMX 286 olmasına ragmen monochrome uzerıne eklenınce super otesı kareler ortaya cıkıyor

bu arada guncelleme gelmemesı de gayet guzel telefon yağ gibi maşallah 1 kez oldun takılmadı hala akıcı, tek sıkıntım 2 sım kullandıgımdan 32gb yetmıyor, piyasadakı ozellıkle xiaomi telefonlara baktım 64mp vs hala bu telefonun cektıgı fotograf kalıtesınden bence cok uzak, sizlerin uzun sure kullanım tecrubelerınız nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 22 Kasım 2019; 18:7:3 >
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Genel kullanım sorunsuz yazdığın gibi yağ gibi akıyor, Kamera konusunda'da gayet tatminkar bozulana kadar devam
    Pil (2) by TayfnC, on Flickr
    A6000 by TayfnC, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Genel kullanım sorunsuz yazdığın gibi yağ gibi akıyor, Kamera konusunda'da gayet tatminkar bozulana kadar devam
    Pil (2) by TayfnC, on Flickr
    A6000 by TayfnC, on Flickr
    hocam gunaydın p9 kullanıyorum bende iyi fotoğraf ceken kamera programı varmı

• BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ben kendi kamera uygulaması ile birlikte open camera uygulamasını kullanıyorum ama çok nadiren kullanırım onuda, Open camera garip bir şekilde daha parlak, aydınlık fotoğraf çekiyor yalnız nedenini bilmiyorum, Manuel olarak çekersen iyi sonuçlar verir kendi uygulaması.
  • Arkadaşlar Instagram' ı güncelledi bir hafta önce, programı açtığımda "Türkçe ayarlanırken lütfen bekle..." diyor öyle kalıyor. Akşam denediğimde İngilizce devam et seçeneği çıktı tıklayınca devam et dedim girdi, kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda aynı hatayı veriyor. Çözümü nedir?
  • Bende de Instagram da konum eklemeye çalışınca yüklü medya var önce onu silin gibi saçma bı hata vermeye başladı .

• Sun and Shadow by TayfnC, on Flickr

• İnstagram sorununu ben de yasiyorum, hikayede konum paylasamiyorum,deezer paylasimi hikayede yapamiyorum gelmiyor. Bu aralar arayuz çok sismeye basladi ustelik sadece arkaplanda 4 5 uygulama calisiyor otekiler ekran kitlenince kapat modunda hani. 3gb ram yetmemeye basladi sanki, sizlerde durum nedir.

• Benim batarya iyice ölmeye başladı. Nereden almamı önerirsiniz?(P9)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 18 Aralık 2019; 8:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Benim batarya iyice ölmeye başladı. Nereden almamı önerirsiniz?(P9)
    Deji batarya öneririm.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, lakin n11 yorumlarında memnun olmayan da var. Kafamı karıştırdı bu durum. Bir de orjinal diye satılan ürünler var. Bunlar da sahtedir değil mi?

• valla ben iki defa değiştirdim birinci 6 ay gitti şişme yaptı şu anda ikincisi 1 sene oldu şarj azalınca foto falan çekince aniden donma yapıp kapanıyor bu da öldü heralde telefoncuda takıldığı için hangi marka olduğunu da tam bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waitu -- 19 Aralık 2019; 14:7:18 >
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.