Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlarda direkt olarak tema seçeneği vardı gitmiş.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    evet bende de görünmüyor
  • 2016'dan beri kullanıyorum. telefonun akıcılığında, performansında herhangi bir sıkıntı yok. Geçen sene bataryası ölmüştü , serviste değişim yaptım. Yine de ilk günlerdeki gibi 5-5.5 saat ekran süresi göremiyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntısı yok taş gibi telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Gençler instgramda koyu tema özelliği gitmiş gece, Yine eskisi gibi beyaz olmuş güncelleme filanda yapmadım varmı aynı durumu yaşayan, Tema seçeneği kaldırılmış
    ben guncelleme yapmadan ınsta koyu tema olmustu maalesef kaldıramadım da, az once baktım ınsta hala sıyah, bir türlü eski haline cevıremedım.
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Tema seçeneği yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

ben guncelleme yapmadan ınsta koyu tema olmustu maalesef kaldıramadım da, az once baktım ınsta hala sıyah, bir türlü eski haline cevıremedım.

Alıntıları Göster
    Bana da aynısı olmuştu, dark mode yada night mode diye bı program vardı Google play de. Onu kurup day moda geçip tekrar kaldırabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son hangi tarihte sistem güncellemesi aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Bana da aynısı olmuştu, dark mode yada night mode diye bı program vardı Google play de. Onu kurup day moda geçip tekrar kaldırabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    acıkcası 3.parti bır program hocam kurmak istemedım ama cok ılgınc bır anda kendısı dark mode a gectı

Glorfindel1907
    benım telefonda yok.

Bu arada bırsey dıkkatınızı cektı mı acaba, bızım telefonun parmak ızı okuyucusu sanırım hala en hızlılarından, ınanılmaz hızlı okuyor.

Güven meselesi, Kurarsın bi uygulama bi bakarsın hesap yok olmuş sonra

Aynen parmak izi okuyucu hala çok çok iyi, Etrafımda yeni telefon alanlar oluyor hiçbiri bu kadar hızlı değil

Bu arada nick olarak nede JH seçtiniz
    evet gayet hızlı çalışıyor hala. performans olarak da iyi durumda telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0mega

2016'dan beri kullanıyorum. telefonun akıcılığında, performansında herhangi bir sıkıntı yok. Geçen sene bataryası ölmüştü , serviste değişim yaptım. Yine de ilk günlerdeki gibi 5-5.5 saat ekran süresi göremiyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntısı yok taş gibi telefon
    hocam garantisi bitmiştir yanlış tahmin etmiyorsam. kendi orijinal servisinde mi değişim yaptınız? eğer öyleyse ne kadara yaptılar? ben deji batarya aldım fakat takmadım hala. bataryası tamamen öldü 2 saatte mevta oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    ankara kızılayda kendi servisinde değişim yapmıştım.tam hatırlamıyorum ama 100-120 tl civarıydı işçilik+batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Güven meselesi, Kurarsın bi uygulama bi bakarsın hesap yok olmuş sonra

Aynen parmak izi okuyucu hala çok çok iyi, Etrafımda yeni telefon alanlar oluyor hiçbiri bu kadar hızlı değil

Bu arada nick olarak nede JH seçtiniz
    hocam cok eskıden berı kullandıgım bır nıck :) ozel bır sebebi yok

• Merhaba. P9 için 3 adet Temperli Cam var. Bana maliyeti 10 lira. Samsundayım elden vermek isterim. Özelden ulalırsanız sevinirim. İsteyene kargolarım.

• Babamın telefonu yıllarca sorunsuz kullandı geçtiğimiz günlerde anakartı öldü durduk yerde. Darbe vb. hiç bir şey olmadan. Önemli verileri vardı, bildiğiniz anakart problemli telefonlardan data kurtaran bir yer var mı?
  • Bir çok kişi bazı sorunlardan rahatsız ama anlamış değilim bendeki p9 3. yılında ve bir tane bile format atma gereği duymadım ne kastı ne pil sorunu yaşadım nede başka bir şey her şey çok iyi

• BilalN kullanıcısına yanıt
    Siz herhalde internete filan hiç giriş yapmıyorsunuz. Benimde 3. yılım bitti ve bataryanın değişim vakti geldi. Telefonu aldığımdan beri,gündüzleri sürekli olarak internetimi açık bırakmadım. İşim bittiğinde kapattım. Geceleri ise internetim zaten hep kapalıydı. Telefonumda çok nadiren oyun oynadım. Bugüne kadar sadece 2 defa formatladım.
  • neco1959 N kullanıcısına yanıt
    Aksine asphalt pubg bir sürü sosyal medya uygulamaları wifi zaten kapalı olduğu gün yok hafıza 64 sd cartla beraber azına kadar dolu kasma 0 batarya bir günümü halen çıkartıyor huaweiden şaşmam

• BilalN kullanıcısına yanıt
    Yazılım/donanım optimizasyonu iPhone ayarında cihazın. Benim telefonumun orijinal bataryası %70e geldiğinde kafasına göre kapanıyordu, açmaya çalışınca batarya boş uyarısı veriyordu. Gerçekten şanslısınız.

• 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.