Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tasarım konusunda gerçekten iyi. Özellikleri fena değil. İş görür. Gidip de 5000'ler, 6000'ler vermeye gerek yok :) Arayacağım. İnş bulurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 17 Ocak 2019; 9:37:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelecek mi arkadaslar oreo mudur nedir beklemekten unuttum adını

Cihazin garantisi bitecek yakinda ona gore root vs atayim diyorum gelmeyecekse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart tvmde miracast bir türlü bağlanmıyor sizde durum nedir
  • Arkadaslar huawei de samsung benzeri manuel rom atma olayi varmi acaba Odin benzeri programla ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

Arkadaslar huawei de samsung benzeri manuel rom atma olayi varmi acaba Odin benzeri programla ?
    İlk sayfada olan anlatimi gordum. Sorumu su sekilde degistireyim. Bu anlatim tum huawei modellerinde gecerlimidir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

smart tvmde miracast bir türlü bağlanmıyor sizde durum nedir
    Cihaziniz plus modelimi. Bende plus modeli var. Bi ara baglaniyodum sonradan baglaniyor ama ekranin yarisi gozukmuyor. Bir cozum bulamadim

• sezadem S kullanıcısına yanıt
    Düz p9 modeli

• Arkadaslar oreo guncellemesi geldimi bizim cihazlara ozellikle plus modeline ? Yukleyip kullanan varmi ?

• quote:

Arkadaslar oreo guncellemesi geldimi bizim cihazlara ozellikle plus modeline ? Yukleyip kullanan varmi ?
    Plus modeli kullanip 395 uzeri surum kullanan varmi arkadaslar? Benim surum suan 395 ff ilede en son bu gozukuyor. Forum bildigin olmus kimse yazmiyor hic

• arkadaşlar selam aleykum ben yeni aldım p9 şebeke 4g de kalmıyor 3g ye düşüyor bazen 2g oluyor format attım 4g de durdu biraz sonra tekrar 3g ye düştü sıkıntı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles1234

arkadaşlar selam aleykum ben yeni aldım p9 şebeke 4g de kalmıyor 3g ye düşüyor bazen 2g oluyor format attım 4g de durdu biraz sonra tekrar 3g ye düştü sıkıntı nedir
    Cihaz 3 antenli 4g sebekeyi yakalayamasi sacma bi servise gonderin derim anakart sıkıntısı vardır

• quote:

Plus modeli kullanip 395 uzeri surum kullanan varmi arkadaslar? Benim surum suan 395 ff ilede en son bu gozukuyor. Forum bildigin olmus kimse yazmiyor hic

Alıntıları Göster
    Guncelleme var ama huawei turkiye vermiyor guncelleme icin çin romuna geçip deneyebilirsiniz.

• annieste A kullanıcısına yanıt
    avea da çalışıyor vodafone de olmuyor ne kadar saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles1234

avea da çalışıyor vodafone de olmuyor ne kadar saçma
    Himm şimdi şoyke birsey var 4g yayin band tipleri telefonunkiyle uyusmayabilir. Bu yuzden vodefonen yayinladigi 4gbandini p9+ telefonunuz yakalayamayabilir. Buna yapilabilcek birsey yok telefon uretildiginde o bandlardan birkaçi secilerek uretiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: annieste

Himm şimdi şoyke birsey var 4g yayin band tipleri telefonunkiyle uyusmayabilir. Bu yuzden vodefonen yayinladigi 4gbandini p9+ telefonunuz yakalayamayabilir. Buna yapilabilcek birsey yok telefon uretildiginde o bandlardan birkaçi secilerek uretiliyor.

Alıntıları Göster
    hocam merhaba ben yaklasık 1 yıldır huawei p9 kullanıyorum benım sorunum kamerada akşamları karanlıkta hic iyi cekmıyor gündüzleride fena degil yani bilmiyorum tavsiye edebilecegınız camera programı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

hocam merhaba ben yaklasık 1 yıldır huawei p9 kullanıyorum benım sorunum kamerada akşamları karanlıkta hic iyi cekmıyor gündüzleride fena degil yani bilmiyorum tavsiye edebilecegınız camera programı varmı ?

Alıntıları Göster
    Ben tatmin edici sonuclar alabiliyorum cok karanlik ortam degilse. Unutmamk gerekir ki telefon camera diysframi f2.2 simdikiler gibi f1.6 filan degil yanilmamak lazim

• Merhaba arkadaşlar
    Huawei p9 telefonumun ekranını degistirdikten sonra dokunmatik hassasiyeti azaldı hızlıca kaydırma yapamıyorum sadece yavaşça yaptığım hareketleri algılıyor
    Geliştirici seçeneklerden dokunmalari gösteri açtım dokunmalari gösteriyor fakat işlem yapmıyor
    Mesela ana ekrandayim hızla sağa kaydırmak istediğimde dokunmayi gösteriyor fakat ekran kaymiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust.Me

Merhaba arkadaşlar
    Huawei p9 telefonumun ekranını degistirdikten sonra dokunmatik hassasiyeti azaldı hızlıca kaydırma yapamıyorum sadece yavaşça yaptığım hareketleri algılıyor
    Geliştirici seçeneklerden dokunmalari gösteri açtım dokunmalari gösteriyor fakat işlem yapmıyor
    Mesela ana ekrandayim hızla sağa kaydırmak istediğimde dokunmayi gösteriyor fakat ekran kaymiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    Nerede yaptırdın değişimi?
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Kendim taktım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust.Me

Merhaba arkadaşlar
    Ekrani aliexpress ten aldiysan normal. Yani birebir orjinal degilse. Bende plus kullaniyorum. Kendim aliexpressten aldim taktim Genelde takilmalar oluyor. Renk farkida var ayrica. Ama idare ediyor kullanima cok engeli yok.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.