Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P9 plus cihazimin ekrani kirildi. Telefon hafizasindaki verileri nasil alabilirim. Bilgisayara bagladigimda direk sarj oluyor telefon icerigini MTP yi secerek goruyordum ama ekran gittigi icin bunu yapamiyorum. Varmidir bir cozumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P9 eva l09 modelinde otg desteği var mı? Bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: jackalxi

P9 eva l09 modelinde otg desteği var mı? Bilen var mı acaba?
    Evet var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, o ekranlar kaliteli/ kırılmaya dayanıklı gorilla glass vb malzemeleden üretilmediği için hemen kırılması da normal. Zaten ekran kalitesi malumdu. Ben halen bekliyorum, arkadaşın iş yoğunluğu azalsın da bayiye gidip alsın da bana göndersin diye :)))
  • jackalxi J kullanıcısına yanıt
    amiral gemisi telefonda OTG desteği olmaz olur mu? hangi devirde yaşıyoruz :)
  • kcellat kullanıcısına yanıt
    Ois ve eis desteği yok ama :) Neyse soruma cevap için teşekkür ederim. Huawei Türkiye Facebook sayfası yok diye cevaplamıştı lakin bugün otg kablosu taktığımda desteklediğini teyit etmiş oldum

• jackalxi J kullanıcısına yanıt
    OIS yok evet ama EIS var. Video modundayken ayarlara girerseniz stabilizer'ı aktive edebilirsiniz. OIS'i satış stratejisi olarak daha sonraki modellere sakladı Huwaei.
  • Arkadaslar p9 orijinal batarya nerden satın alabilirim huaweinin teknik servisine gittiğimde bana bataryası ekranla birlikte değiştirebiliyor dendi evde kendim degistirim bataryasını en azından

• Merhabalar . Son zamanlar p9 cihazımda şarj erken tükenmekte. Mobil şebeke tüketimi çok fazla tüketiyor. Konu hk yardımcı olursanız çok sevinirim.

• sanırım bu telefonda güncellemesi bitmeyecek tek şey leica dergilikten gelen kilit ekranı açma fotoğrafları olucak. amatör fotoğrafçı biri olarak beni mutlu ediyor.
  • annieste A kullanıcısına yanıt
    Ben de çok seviyorum bu özelliği. Ama p9 eşim kullanıyor.ben samsung s8 kullanıyorum. Keske samsung da olsa aynı özellik

• Arkadaslar bu telefona google camera yuklenmiyormu ?
  • BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Saf Android kullanan telefonlara yükleniyor diye biliyorum, yani Android One programındakilere. Huawei kendi Android yazılımını kullanıyor

• Google asistan Türkçe bu sabah geldi. arkadaşlarımın hiçbirinde yok samsung s9 plus olanda bile yapamadık

• bahadirgurcan B kullanıcısına yanıt
    Test için bazi kişilere gönderilmişti..acaba öyle bir durum olabilir mi? Nereden nasıl kontrol ediliyor ?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Sabah oynarken elim ana ekran düğmesinde basılı kaldı bi baktım açıldı. Dün gece format attım telefona ama sanırım onunla ilgisi yok önce o yüzden sandım

• Arkadaşlar cihazımı satıyorum. Sırf sıkıldığım ve değişiklik istediğim için satıyorum. 1 yıla yakındır bende cihaz. Buyrun.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-p9-sifir-ayarinda-32-3gb-gold-delta-garantili--136191495#136191495
  • telefonun 3.5mm kulaklık jackı düzgün calismiyor 20 30. denememde kulaklkgi algiliyor garanti kapsamina girer mi? hazir garantiye vermisken bataryayida degistirmeyi dusunuyorum batarya da garanti kapsamina giriyor mu?

• Telefonun pili iyiden iyiye bitti günde 3-4 kez şarj ediyorum huawei servisine götürdüm ancak tek pil değişimi artık yok ekranla birlikte 750 tl ye değiştiririz dedi :(( telefon ithalatçı garantili orjinal batarya takmazlar diye delta servise falanda güvenmiyorum 2 senesini dolduran her telefon gibi miyadi doluyor galiba :(

• telefonun konum servisi duzgun calismiyor 300metre kaya kaya bir turlu konumumu bulamiyor ne yapabilirim.

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.