Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Problem çıkacağını sanmıyorum ama farklı aylarda olan fotoğraflardan 3-5 tane seçip , SD karta aktarın eğer doğru gösteriyorsa Galeride hepsini SD karta aktarın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, dediğim gibi oluyor. Yani tarih sırasına göre atmıyor hepsi birbirine karışıyor

• Merhabalar ekrana tam uyumlu kırılmaz cam taktıran oldu mu?Genelde yanlarda boşluk kalıyor denmiş.Nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battu26 -- 12 Ağustos 2017; 12:46:9 >
  • Arkadaşlar selfi kamerasından memnunmusunuz? kızıma almayı düşünüyorum...2016 mı 2017 mi selfide daha iyi? izlediğim videolarda 2016nın daha gerçekçi görüntüler verdiğini 2017 de biraz daha resimlerle programsal oynama yapıldığı hissi uyandırdı bende...bu konuda fikirlerinizi ve yorumlarınızı alabilirmiyim?
  • Cihazı 7 aydır felan kullanıyorum hiç selfie çekmedim desem

• arkadaşlar android 7 sürümünde radyo yu nasıl aktif ediyoruz. sayfadaki anlatım işe yaramadı. galiba android 6 sürümü için daha önceki anlatım.
  • mdemirbozan57 kullanıcısına yanıt
    1- Rootlu telefon

2- Anasayfada ki linkte olan cust/channel yani genel sürüm yazan yerdeki adımları aynen uygulamak + product kısmınıda siliyorum ben.

3- Telefonu yeniden başlatıp anasayfada yeni bir sayfa açıyor uygulamayı oraya atıyor

4- Android 7 de çalışıyor

5- Ekran görüntüsü

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

6- Yapılışı ;

i-cust/channel/tr/prop yolunu izleyip local.prop u açıp ro.config.fm.disable false olmalı

ii- cust/channel/tr/xml unstall_apk.xml ekran görüntüsündeki gibi olmalı gerekli yerler silinmeli

iii- Telefonu yeniden başlatın , anasayfada en sondaki sayfada olacaktır.

• Navigation barın siyah goruntsunu hiç sevmiyordum , kullanışlı bir uygulama ile çözdüm Tiles / İmmersive Mode -Hide navigation bar . Not root gerektirir.

• dediklerinizin hepsinin harfiyen yapmıştım fakat radyo bi geliyor bi gidiyor. yani bi açıp kapatıyorum var bi açıp kapatıyorum yok. neden böyle yapıyor anlamış değilim.
  • Arkadaşlar babamın telefonu cebindeyken habersiz bir şekilde flaşı açıyor,ayarları açıyor falan değişik şeyler yapıyor.Parmak izi varken de yapıyordu,şifre varken de çözemedim olayı.

Cepteyken dokunma devre dışı bırakıyorum ayarlardan ama bir şey değimiyor ne yapabilirim?
  • mdemirbozan57 kullanıcısına yanıt
    Hmm o zaman bilmiyorum ://

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    3. Parti bildirim / ekran kilidi özelliği olan bir uygulama yapıyor olabilir ,eğer yoksa ayarlar-gelismis ayarlar - yedekleme ve sifirlamadan hesaplar kisiler vb. gerekli yedeklemeyi yapıp fabrika verilerine dahili depolamayi sil isaretinde tık olmadan sifirlamak çözüm olabilir .

• Duzelmiyor hic bir sekilde.

• ayayar78 A kullanıcısına yanıt
    valla cektigim selfie leri 49 inc tv var orada acip bakinca beni tatmin ediyor..ama sonucta telefonun fiyat kategorisi belli inanilmaz seyler de beklenmemeli..bence ortalamanin ustunde

yazdıklarım 2016 icin

• battu26 B kullanıcısına yanıt
    bende 2 3 farkli yerde taktırdım yanlarda hic sikinti yok ama altta huawei yazan yerde hepsinde hava kaliyor ve kabarma yapiyor cok çirkin duruyor

nano film onerdi telefoncular onu da bulamadim 1 2 yere sordum fazlada arastirmadim

• Cevap için teşekkür ederim...az önce siparişini verdik bakalım...kızım heyecanla bekliyor...sar değeri dışında her şeyi güzel...çok fazla telefonla konuşmayacağı için o da önemli değil...zaten yasal sınırlar içersinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayayar78

Cevap için teşekkür ederim...az önce siparişini verdik bakalım...kızım heyecanla bekliyor...sar değeri dışında her şeyi güzel...çok fazla telefonla konuşmayacağı için o da önemli değil...zaten yasal sınırlar içersinde...

Bu cihazda çift anten teknolojisi olduğu için ve testlerde de 2 anten birden devrede ike sonuç alındığı için sar yüksek çıkıyormuş gibi görülüyor. Ama gerçekte dağlık arazi,bozkır,yayla vs gibi bir yerde, yani şebeke gücünün aşırı düştüğü durumlarda, ikinci anten devreye gireceğinden, merkezi yerlerde tek anten ile cihaz çalışacağından, sar değeri bahsedilen kadar yüksek olmaycaktır.
  • Bende aliexpress ten aldım taktım.önce hava vardı belli bir süre sonra huawei yanındaki hava kayboldu

• Cihazı 9 aydır kullanıyorum, kutudan çıkan jelatin dışında hiç bir ekran koruma kullanmadım. Cihazı pek düşürmedim ve şu an herhangi bir çizik kırık vs yok. Eğer telefonu dikkatli kullanan ve taşıyan biriyseniz, extra koruma jelatinine ihtiyaç yok diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snnrvp -- 16 Ağustos 2017; 18:2:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Arkadaşlar babamın telefonu cebindeyken habersiz bir şekilde flaşı açıyor,ayarları açıyor falan değişik şeyler yapıyor.Parmak izi varken de yapıyordu,şifre varken de çözemedim olayı.

Cepteyken dokunma devre dışı bırakıyorum ayarlardan ama bir şey değimiyor ne yapabilirim?

up up
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.