Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyrun

Androidde dosyalarda, klasörlerde falan yetki var. Mesela burada HwCallRecorder klasörüne ve içindeki .apk uzantılı dosyaya gereken yetkiyi vermezsek işlem başarısız olacaktır. Root explorer üzerinden örnek vermek gerekirse HwCallRecorder'e basılı tutunca sağdaki seçenekler menüsünden permission'u seçip gerekli yetkiyi vermemiz lazım.

Mesela apk dosyası için olan rw-r--r-- yetkisini şu şekilde elde ediyoruz:

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• arkadaşlar merhaba , tekrar p9 lite 2017 alarak aranıza katıldım Huawei gerçekten ios ve Android karışımı gibi bir telefon, wi-fi ya bağlandığında aşağıdaki güncelleme geldi konu başlığında gibi değil ! güvenlik yaması güncellemesi ise 5 haziran 2017 gösteriyor ilerleyen günlerde gelirmi ? kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

arkadaşlar merhaba , tekrar p9 lite 2017 alarak aranıza katıldım Huawei gerçekten ios ve Android karışımı gibi bir telefon, wi-fi ya bağlandığında aşağıdaki güncelleme geldi konu başlığında gibi değil ! güvenlik yaması güncellemesi ise 5 haziran 2017 gösteriyor ilerleyen günlerde gelirmi ? kolay gelsin.

hocam siz en son sürüm güncelleme kullanıyorsunuz çünkü sizin modeliniz 2017.Boş yere kaygılanmayın
    Başlıkta belirtilen eski 2016 model telefonlar.

• Ya millet bu navigation/system bar yani gezinti tuşu örneğin açılan uygulama rengine donusmuyor bunun çözümü nedir ?

Örneğin ;

Üstü yeşil renge bürünüyor ama alt taraftaki gezinti tuşu siyah kalıyor bunun çözümü nedir bilen var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbyS -- 5 Ağustos 2017; 4:3:25 >

• Adeministrathor kullanıcısına yanıt
    Temanızı çok hoşmuş paylaşabilir misiniz acaba

• Merhaba arkadaslar, telefon bir annenin uzun vadeli kullanimina (sosyal medya, kamera, arayuz) uygun mu?

P9 Lite 2017'ye de akil gidiyor ama GG'deki YapiKredi kampanyasi ile 900TL'ye geliyor 2016 modeli ki cok uygun.

Tavsiyeler icin tesekkurler simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 5 Ağustos 2017; 16:6:28 >
  • Arkadaslar merhaba bizim cihaz android 8.0 oreo guncellemesini aliyor

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Evet dostum bir anneyi sonuna kadar goturur herhangi bir darbeye bagli olarak hasar olusmazsa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: baydemotr

Evet dostum bir anneyi sonuna kadar goturur herhangi bir darbeye bagli olarak hasar olusmazsa tabi

Tesekkurler hocam :)

• Arkadaşlar merhaba. Telefon alma arifesindeyim. P9 lite'ın 2017 ile çok bir farkı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: baydemotr

Arkadaslar merhaba bizim cihaz android 8.0 oreo guncellemesini aliyor

aman almasın hocam,nougatı ellerine yüzüne bulaştırdılar daha yeni yeni official geliyor
    Android O da heralde 2019 da gelir

• Adeministrathor kullanıcısına yanıt
    Yetkilendirmeyi nasıl yapacağız beceremedim bir türlü telin rootlu mu olması lazım yada program mi lazim

• @godmosphere, Bir önceki mesajımda bağlantıyı paylaşmıştım.

@metehan16, tabi rootlu olması gerekli. Root explorerde nasıl yapılacağını önceki sayfalarda belirttim.

• İyi akşamlar ; Biliyorum konu buranın konusu değil ama konu ile ilgili olan sayfalar çok sessiz geldi bana o yüzden sizlere sormak istiyorum. Twitter hesabım kilitlendi ve açılması için sesli kod istedim telefonla arıyorlar ama kod verilmiyor .Bu gibi bir durumla aranızda karşılaşan oldu mu? Bu durum karşısında ne yapmam gerekiyor?
  • NRD90M test-keys sürümünden normal sürüme nasıl geçebilirim yaklaşık 4 aydır bi çözüm üretemedim :D test sürümünü firmwire finder ile yanlışlıkla kurulumunu yaptım bu arada.
  • Mi5 de de öyle sıkıntı yok Android 7.0 genel sorunu

• P9 lite 2017 kılıf arayanlara SPIGEN p8 lite 2017 diye geçiyor ismi p8/p9 lite 2017 aynı cihaz tam uyumlu kullanıyorum tavsiye ederim 35 TL ye aldım şimdi bir miktar artmis fiyati

• quote:

Orijinalden alıntı: IIsongokuII

NRD90M test-keys sürümünden normal sürüme nasıl geçebilirim yaklaşık 4 aydır bi çözüm üretemedim :D test sürümünü firmwire finder ile yanlışlıkla kurulumunu yaptım bu arada.

https://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/how-to/solved-p9-lite-nrd90m-test-keys-to-mm-t3649046

burda bir çözüm paylaşılmış,kendi sorumluluğunuzda kurcalamak isterseniz burdan buyrun :D

garanti yanabilir

• spyae kullanıcısına yanıt
    Güzel ama ingilicce😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar,

Küçük bir sorum var, telefonun dahili hafızasındaki fotoğrafları hafıza kartına taşımayı planlıyorum ama tarih olarak karışık şekilde gider diye korkuyorum, yani en son çekilen en başta olacak şekildeki konumunu kaybedip birbirine karışır mı hepsi? Örneğin ağustosta çekilen foto ile ocak fotosu yanyana geliyor, baska bir cihazda yaşadım bunda da yaşama ihtimalim var mı bunu?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.