Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamera vb iyi midir? İPhone 5s kullandım uzun süre memnun eder mi?

Hafıza kartı takılıyor galiba uygulamalar hafıza kartoma takılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Telefon hafızam dolduğu için sd bir kart taktım. Ve dosya yöneticisinden fotoğrafları sd kart taşıdım daha sonra baktığımda ise fotolar açılmıyordu sd kart bozuk anlayacağınız sonra fotoların hepsi silinmiş farklı programları denememe rağmen kurtaramadım bunları kurtarmanın yolu yok mu lütfen bilgi verin 300 e yakın foto silindi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün aldım cihazı. inşallah üzmez. klavyeye ısınamadım şuanlık
  • Legolasx kullanıcısına yanıt
    Diskdigger adlı uygulamayı Play Store'dan indirin belki is gorur, sonrasında Android/SD karttan fotoğraf kurtarma programları var googleda aratabilirsiniz. Kolay gelsin ...

• Kamerasında QR barkod okuma yapamiyor. G7 de bu özellik varken bu modelde olmaması hayal kirikligi

• metehan16 M kullanıcısına yanıt
    Var ama farklı bir yerde ;

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı)

• metehan16 M kullanıcısına yanıt
    Kamera yı barkoda tut otomatik olarak ayrıntıları göster çıkıyor zaten

• Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu kızıma bu telefonu almaya karar verdim ve şu an telefon elimizde fakat selfi kamerası gerçekten de büyük hayal kırıklığına uğrattı bizi...o kadar kötü ki anlatamam...yüzdeki noktacıkları çok ortaya çıkartıyor...gerçek teninizle alakası olmayan bi foto ortaya çıkıyor...güzelleştirme modunu açsanız o bile çok garip fotolar oluşturuyor...sanırım yazılımsal bir hata var...yoksa donanımsal olarak bu kadar kötü çekmesi mümkün değil...3-4 sene önceki telefonların bile ön kameraları bundan daha iyi...sizlerin yorumlarını alabilir miyim? siz de benzer şeyler yaşıyor musunuz? yoksa sadece benim telefondamı böyle bir sorun var?
  • Teşekkür ederim şimdi gördüm.

• Bunu denedim ama ayrıntıyı göster çıkmiyor.

• ayayar78 A kullanıcısına yanıt
    Benim kameradan pek beklentim yok ama selfie kamerasindan memnunum açıkçası. Gece çekerken kötü ama gündüz son derece iyi, arka kamera daha kötü. Selfie kamerasini hangi telefonla kiyasladiginiza bağlı, ben memnunum. Yazılımsaldir belki bilmiyorum.

• ayayar78 A kullanıcısına yanıt
    On kamera sahane diger telefonlarla kiyas yapilamaz acik havada gerçekten cok başarılı, ornek bikac foto atabilir misiniz bakalim

• Arkadaşlar kusura bakmayın ama 2017 modeli ile birebir test etmeden, kullanmadan yorum yapıp yanlış bilgiler veriyor, alacak olanları yanlış yönlendiriyorsunuz. İkisini yan yana getirerek test ettiniz mi ? Almadan önce iki mağazada da kameralarını test ettim. Açık ara öndeki kamera 2017 de daha iyidi. Dışarıda diğerini test etmedim, fikrim yok. Video incelemelerinde çok fark olmadığı görülsede birebir incelemede farkı göreceksiniz.

• Arkadaşlar, telefonumun varsayılan belleği sd kart fakat şöyle bir sıkıntı var, sd kart şifrelenmiyor. bütün fotoğraflarım ve önemli dosyalarım sd kartta. sd kartı bilgisayara taktığım zaman şifrelenmediği için bütün dosyalara çok rahat bir şekilde ulaşılabiliyor. sd kartı şifreleyip bunu engellemenin bir yolu var mıdır?
  • P9 lite 2016 Android oreo güncellemesi alacak mı bilgisi olan var mı?

• Daha önceki yazıları okudum ama tam anlayamadım.

SD kart tam olarak ne işe yarıyor ? Mesela spotifydeki indirilen müzikleri sd karta atabilecekmiyiz. Ya da instagram ve facebook çerezleri çok yer kaplıyor sd karta bu uygulamalarda faydalı olur mu. Yoksa sadece çektiğimiz fotoğraf ve videolar için mi kullanabileceğiz? Uygulamalar sd karta atılmadığı için Sandisk Ultra micro sd yeterli olur sanırım boşuna extreme modelini almaya gerek yok ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Narrator kullanıcısına yanıt
    Sadece Resimleri Videoları ve Sportif verilerini ki onunda önce Spotify ayarlarında belirtmeniz lazım

Ama Lineage Os 14.1 e geçerseniz P9 Lite 2016 için var sadece Unofficial orada SD kartı dahili olarak kullanırsın

• Kimseden ses çıkmıyor arkadaşlar memnunmuyuz cihazlardan bi anlatın bakalım forum sessiz...

• battu26 B kullanıcısına yanıt
    Her ihtiyacımı sıkıntısız bir şekilde karşılıyor, performans ve bataryadan özellikle gayet memnunum. Zaten çoğu kişi de memnun olduğu için, forumda pek şikayet ve dolayısıyla ses seda çıkmıyor hocam 😊

• Ürünü almayı düşünüyorum genel bi sorunu var mı kullananlar bilgi verebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.