Şimdi Ara

Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.309
Cevap
14
Favori
70.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları

Boyut
    Yükseklik
    143.0mm
    Genişlik
    70.6mm
    Kalınlık
    7.7mm
    Ağırlık
    131 gr. (batarya dahil)

Renk
    Siyah/Beyaz/Altın
    Ekran
    1280 x 720 HD
    İşlemci
    Hisilicon Kirin 620 CPU 8 X 1.2GHz
    İşletim Sistemi
    Android 5.0 + HUAWEI EMUI 3.1
    Hafıza
    2GB RAM + 16GB ROM

FDD/TDD/WCDMA/TDS/UMTS/CDMA/GSM
    GPS
    GPS/AGPS/Glonass
    Bağlantı
    LTE Cat4/Wi-Fi 802.11 b/g/n /Bluetooth 4.0/NFC seçili versiyonlar için
    Sensörler
    Hız ölçer/ Yakınlık sensörü/ Işık sensörü/ Pusula
    Kamera
    13 MP BSI arka kamera+5 MP ön kamera
    Ses
    *****, *.mid, *.amr, *.3gp, *.mp4, *.m4a, *.aac, *.wav,*.ogg, *.flac, *.mkv
    Video
    *.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv
    Emotion UI arayüz
    HUAWEI EMUI 3.1
    Batarya
    2200mAh
    Kutu
    Şarj adaptörü/USB kablosu/3.5mm kulaklık/Hızlı başlatma kılavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodri_meydan -- 19 Nisan 2016; 0:12:41 >

• Batarya ömrü berbat...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone ile indirimli alındığında fiyat performans ürünüdür bence şimdiden iki adet komşulara aldırdım önemli olan bu telefondan max düzeyde faydalanmak p6-p7 konularındaki gibi bir kitle oluşursa şahane olur.
    beklemedeyiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

vodafone ile indirimli alındığında fiyat performans ürünüdür bence şimdiden iki adet komşulara aldırdım önemli olan bu telefondan max düzeyde faydalanmak p6-p7 konularındaki gibi bir kitle oluşursa şahane olur.
    beklemedeyiz bakalım.

hocam ne kadara geldi vodafone kampanyasıyla?

bugün gittim sordum, 25 lira ben normalde oduyorum, eski tuşlu telefon +44 lira fatura bedeline yansıyacak 24 ay ödeyeceksiniz dedi. e zaten 900 lira faturadan alıyorsunuz, verdiğim cep telefonunun etkisi yok mu? p8lite in piyasa değeri 900 lira zaten ne anlamı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun 900 tl peşin fiyatı var, sen 24 ay vadeyle 900 tl ye alıyorsun. bence süper bir fırsat.
  • benim tarifem devreden süperdi 46,50 ytl ödüyordum tarifemi duran mavi tarifesine geçtim 52 ytl oldu eski cihazım vardı nokia 1110 i onu 360 ytl saydılar aylık cihaz ödemem 26 ytl geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodri_meydan

benim tarifem devreden süperdi 46,50 ytl ödüyordum tarifemi duran mavi tarifesine geçtim 52 ytl oldu eski cihazım vardı nokia 1110 i onu 360 ytl saydılar aylık cihaz ödemem 26 ytl geldi

hocam 26 tl x 24 ay mı?
  • Radyo olayı nasıl çözülür? Romda gizlenmiş mi yoksa türkiye cihazlarında kaldırılmış mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    romda var ama yüklenemiyor. aşağıdaki apkyi yüklersen radyoyu kullanabilirsin. linkte üsttekine değil, alttaki dosyayı indire tıklayın. üstteki reklam bannerı.

http://dosya.co/3z6b8yah2dwy/HwFMRadio.apk.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u.r.k. -- 27 Aralık 2015; 5:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

romda var ama yüklenemiyor. aşağıdaki apkyi yüklersen radyoyu kullanabilirsin. linkte üsttekine değil, alttaki dosyayı indire tıklayın. üstteki reklam bannerı.

http://dosya.co/3z6b8yah2dwy/HwFMRadio.apk.html

Hay sen çok yaşa dostum. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar selamlar..

Şu an Sony Xperia C4 kullanıyorum telefon donanım olarak çok iyi olmasına rağmen yazılımsal olarak çok kötü..Bir dünya abuk-subuk yazılımsal sorunlar yaşıyorum ve artık telefonumdan soğudum... Maks. 1000 civarları bir cihaz bakıyorum şu an düğün hazırlıklarım var fazlasına bütçem uygun değil:( :(

Nette falan biraz baktım güzel gibi duruyordu P8 lite

Az önce vodafone bayisinde canlı olarak inceleme imkanı buldum... Tasarım malzeme ve elde duruş olarak beklediğimden çok çok daha iyi buldum cihazı.. Kamerası fena değildi 1-2 iç mekan çekiminde güzel fotoğraflar vardı çekilmiş ... Ön kamera çok önemli olmamakla beraber gayet iyiydi... Tabi bunlar sadece 1-2 dakikalık inceleme ile görebildiklerim..

Donanımsal özellikler olarakda cihaz güzel duruyor .. İzlediğim inceleme videolarında da hep olumlu yorumlar vardı... Ama tüm yorumcuların ortak noktası batarya idi . Bu kadar mı kötü ?? Oyun oynamıyorum telefonda .. Günde toplam 1 saati dahi bulmayacak kadar internet--instagram--face gibi sosyal uygulamalara bakıyorum ara ara .. Zaman zaman dolmuş otobüs yolculuklarında 1-2 saat müzik dinliyorum bu kadar ... Ortalama kullanımla 1 günü çıkarmaz mı cihaz :( :(

Yazılım olarak hangi android versiyonu var ?? Bi göz attım ama android 6.0 alacak cihazlar listesinde göremedim bu konuda kesin bir şey varmı ??

Cihazda samsung yada sonylerdeki gibi tasarruf modu ultra tasarruf modu gibi özellikler varmı ??

Birde kullananlar yorum alabilirmiyim ?? Sony'i verip takas yoluyla bu cihazı almayı düşünüyorum yakın zamanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Arkadaşlar selamlar..

Şu an Sony Xperia C4 kullanıyorum telefon donanım olarak çok iyi olmasına rağmen yazılımsal olarak çok kötü..Bir dünya abuk-subuk yazılımsal sorunlar yaşıyorum ve artık telefonumdan soğudum... Maks. 1000 civarları bir cihaz bakıyorum şu an düğün hazırlıklarım var fazlasına bütçem uygun değil:( :(

Nette falan biraz baktım güzel gibi duruyordu P8 lite

Az önce vodafone bayisinde canlı olarak inceleme imkanı buldum... Tasarım malzeme ve elde duruş olarak beklediğimden çok çok daha iyi buldum cihazı.. Kamerası fena değildi 1-2 iç mekan çekiminde güzel fotoğraflar vardı çekilmiş ... Ön kamera çok önemli olmamakla beraber gayet iyiydi... Tabi bunlar sadece 1-2 dakikalık inceleme ile görebildiklerim..

Donanımsal özellikler olarakda cihaz güzel duruyor .. İzlediğim inceleme videolarında da hep olumlu yorumlar vardı... Ama tüm yorumcuların ortak noktası batarya idi . Bu kadar mı kötü ?? Oyun oynamıyorum telefonda .. Günde toplam 1 saati dahi bulmayacak kadar internet--instagram--face gibi sosyal uygulamalara bakıyorum ara ara .. Zaman zaman dolmuş otobüs yolculuklarında 1-2 saat müzik dinliyorum bu kadar ... Ortalama kullanımla 1 günü çıkarmaz mı cihaz :( :(

Yazılım olarak hangi android versiyonu var ?? Bi göz attım ama android 6.0 alacak cihazlar listesinde göremedim bu konuda kesin bir şey varmı ??

Cihazda samsung yada sonylerdeki gibi tasarruf modu ultra tasarruf modu gibi özellikler varmı ??

Birde kullananlar yorum alabilirmiyim ?? Sony'i verip takas yoluyla bu cihazı almayı düşünüyorum yakın zamanlarda

Pili iyi değil gerçekten. Sabah 10'da fişten çektim, 20:17 itibariyle %30 şarjı kalmış. (Oyun yok, iki üç saatlik sosyal ağ vs.) Bir günü çıkarır gibi.

Yazılım olarak 5.0 1 ile geliyor.

Cihazda süper tasarruf modu var. (Sadece temel arama ve mesaj işlemleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron1 -- 27 Aralık 2015; 22:30:27 >

• çok kurcalamazsan 1 günü çıkartırsın şarj süresi 2,saat 30 dakika dır...
  • 2 bucuk saatte sarj olduguna eminmisiiniz ? 4/5 saati buluyor bende orj sarj cihaziyla

• 2,5 -3 saat doluyor benim bataryam .. ortalama
  • Orijinal şarj aletiyle 4-5 saati buluyor bende ve hemen bitiyor şarji

• Selamlar.. Batarya konusu biraz sıkıntılı. Daha önce note 4 kullanıyordum. lollipop 5.0.1 de batarya süresi sorunlu idi.5.1.1 gelince tlf un şarjı toparladı. Acaba bu telefon içinde aynısı olabilir mi diye düşünüyorum. Maaşallah özellik olarak çok iyi ancak pil de sıkıntı var. 5.1.1 yada 6.0 bence pil performansını daha stabil bir hale getirecektir.
  • Android 6 gelecekmi ??

Ayrıca şarjı çok mu kötü ... Almayı ciddi düşünüyorum bu günlerde ama
  • Guncellemee ile duzelecegini duydum

• %100 şarj ile gece bir kaç kez deneme yaptım.3 gün üst üste sabaha %63 şarj kaldığını gördüm.Arka planda çalışan hiçbir program yok.Ayrıca süper pil moduna alıp denedim.Onda da %73 şarj kaldı.Batarya gerçekten sorunlu.Ama arkadaş güncellemeyle düzelecek diyor.
    Yine deneme amaçlı oyun yükledim.Oyunlar tlf da adeta akıyor.Takılma yada başka sorun göremedim.Gerçekten iyi bir tlf. Ancak almadan önce batarya yı bir düşünün derim.Android 6 nın gelip gelmeyeceği kesin değil.Ancak gelir ise telefon bu sistemi rahatlıkla kaldırabilir bence.Tamamen şahsi fikrim bu yönde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.