Şimdi Ara

Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
14
Favori
70.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Alesia

4-5 arası genellikle

Sanırım wifi felan sadece lazım olduğunda açıyosun? Ekran görüntüsünde kapalı görünüyo çünkü.
  • %2 oranında şarj yiyor wi-fi sadece bu arada sende neden bluetooth açık ?
  • Her şey iyi hiç çekincem yok ama şarj işi kötü duruyor.. Şu anki Xperia C4'de şarj konusunda pek memnun olmadığım halde buna geçersem intihar etmiş sayılırım heralde ...
  • quote:

%2 oranında şarj yiyor wi-fi sadece bu arada sende neden bluetooth açık ?

Bilgisayardan o ara bir dosya almistim. O yuzden acikti. Bugun tam bir hafta oldu cihazi alali. Sarjina da o kadar dikkat ettim, hala ayni hala ayni..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Her şey iyi hiç çekincem yok ama şarj işi kötü duruyor.. Şu anki Xperia C4'de şarj konusunda pek memnun olmadığım halde buna geçersem intihar etmiş sayılırım heralde ...

Hocam aman acele etme. Biraz daha arastir, bekle. Dedigin gibi bir intihar olmasin. Bundan onceki cihazim Lg Optimus G idi. Inan onu mumla aramaya basladim gibi.

• Arkadaslar cihazin ekranini smart tv'lere aktarabiliyo muyuz? Biraz once coklu ekran secenegi ile denedim ama olmadi. Baska bir sekilde mi yapiliyo yoksa ben mi beceremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

quote:

Her şey iyi hiç çekincem yok ama şarj işi kötü duruyor.. Şu anki Xperia C4'de şarj konusunda pek memnun olmadığım halde buna geçersem intihar etmiş sayılırım heralde ...

Hocam aman acele etme. Biraz daha arastir, bekle. Dedigin gibi bir intihar olmasin. Bundan onceki cihazim Lg Optimus G idi. Inan onu mumla aramaya basladim gibi.

Optimus gyi aratiyorsa eski bir g kullanıcısi olarak soyleyebilirimki uzak durmayin bu cihazdan kacinnn kacinnnnnnnnn :)

• quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

quote:

Optimus gyi aratiyorsa eski bir g kullanıcısi olarak soyleyebilirimki uzak durmayin bu cihazdan kacinnn kacinnnnnnnnn :)

Gun gectikce soguyorum zaten cihazdan. Huawei deneyelim dedik elimize yuzumuze bulastirdik. Neyse olan oldu. Onumuzdeki surece gore hareket edicez artik..

• Gece 1 de yattim sarj %46 idi sabah 11 de kalktim yine %46 ultra guc tasarruf modunda birakin geceleyin. Bana sarj rahat 1 gün yetiyor

• Selamlar. Öncelikle sn By_Alesia çok teşekkür ederim.Mobil ağı 2g ye aldıktan sonra şarj süper oldu.Şu an 1gün 16 saatlik kullanımım var ve şarj %19 da.Oyun, internet, instagram, bol bol whatsapp, araç içinde bluetooth ile tlf bağlantısı, 2 saatlik spotify kullanımı, wifi ve mobil ağ açık. Şu an çok memnunum.Mobil internet biraz yavaş ama çoğu zaman wifi kullandığım için sorun yok. Yabancı bir sitede 5.1.1 rom gördüm.Eğer bizim tlf uyumlu ise onu yükleyip incelemesini yazarım.Tekrar teşekkürler.
  • Bu 2g olayını en az 5-6 kişiye daha anlattım ve hepside memnun kaldı şarj sorununun düzeldiğini söyledi.
    Gel gelelim 3g niye bukadar şarj yiyor ve klavyenin bazen 2 harf basması sorunlarına bunları bilemeyeceğim ama bir güncelleme fena olmazdı :)
  • Huawei ye mail yoluyla sorunlarımı anlattım.Ayrıca alan herkesin aynı sıkıntıdan muzdarip olduğunu da belirttim.Bakalım nasıl geri dönecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

Huawei ye mail yoluyla sorunlarımı anlattım.Ayrıca alan herkesin aynı sıkıntıdan muzdarip olduğunu da belirttim.Bakalım nasıl geri dönecekler.

Arkadasim iletisime gectigin siteyi yada mail adresini paylasirsan eger bizleerde yazariz. Bicok kisii yazarssa belki daha da dikkate alirlar.

• huawei.com.tr
    huawei.com
    bu sitelerden destek kısmına yazabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuky1

huawei.com.tr
    huawei.com
    bu sitelerden destek kısmına yazabilirsiniz.

Arkadaşlar cihaz hakkındaki şikayetlerinizi ve karşılaştığınız sorunlarıhttp://consumer.huawei.com/tr/contact-us/index.htm?tag=email bu linkteki "Bize Yazın" kısmına yazmanızı rica ediyorum. Sonuçta kullanıcısı olduğumuz bu cihazın kusurlarını iletmezsek bu insanlarda pasif kalırlar. Ne kadar şikayet ve sorun bildirimi ulaşırsa o kadar iyi. Ha, dikkate alırlar almazlar onu bilemem ama yazmazsak da bunu hiç bilemeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamutow -- 4 Ocak 2016; 17:14:21 >

• Bahhsettiginiz adresdeki formu doldurup şarj ve 2 harf basma sorunlarini belirttim cevap bekliyorum.

• quote:

Bahhsettiginiz adresdeki formu doldurup şarj ve 2 harf basma sorunlarini belirttim cevap bekliyorum.

Umarim dikkate alirlar. Birde siz whatsapp kullaniyorsaniz eger arka planda calismasina izin veriyo musunuz? Bende ekran kapaninca arka planda calismaya devam ediyo. Kapatirsam anlik olarak iletileri alamam diye dusundugum icin oyle yaptim. Acaba dogru mu dusunuyorum?

• Ben veriyorum zaten çokta şarj yiyen bir uygulama değil diye biliyorum.

• quote:

Ben veriyorum zaten çokta şarj yiyen bir uygulama değil diye biliyorum.

Valla bende ondan supheleniyodum hani fazla batarya harciyomu diye. Bir de surekli bazi uygulamalar icin arkaplanda asiri guc harciyor diye uyari cikiyor. Whatsapp de bunlardan biri. Acikcasi daha cozemedim ben bu telefonun sistemini. Sanirim cok fazla ozellestirme imkani sunuyor..?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.