Şimdi Ara

Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.309
Cevap
14
Favori
70.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha hocam benim şarj en kötü 1 gün gidiyor normal bir kullanımda ki çokta birşeyi kapatmadım arkaplanda çalışan. Ama oyun felan oynamayı abartırsam cidden hızlı gidiyor şarj :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Alesia

Vallaha hocam benim şarj en kötü 1 gün gidiyor normal bir kullanımda ki çokta birşeyi kapatmadım arkaplanda çalışan. Ama oyun felan oynamayı abartırsam cidden hızlı gidiyor şarj :D

Yok ya bende nerde 1 gun yarim gun ancak. O da sadece whatsapp kullaniyorum. Ne facebook var ne de baska bi sosyal ag. Cogu zaman zaten surekli wifi ile bagli internete de. Ekran isigi otomatikte. Biraz once sarjdan cikardim ve hic kullanmadim. Elime aldim cihazi resimlere ekledigim degerleer mevcuttu. Nedir bu hucre yayini? Telefon beklemesi somurmus bataryayi. Bu durum normal mi?
     Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bariz şebekeyle allakali birşey 3g yi dedigim gibi kapattiginiza eminmisiniz ? Cunku bende en cok pili ekran yiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Alesia -- 5 Ocak 2016; 1:23:09 >
  • quote:

Bu bariz şebekeyle allakali birşey 3g yi dedigim gibi kapattiginiza eminmisiniz ? Cunku bende en cok pili ekran yiyor

3g acik evet. Ama telefonun mobil veri baglantisi acik degil ki. Wifi ile internete bagli. Hani disarda olsam ve mobil veriyi acsam haklisiniz. Surekli 3 g ile internete bagli derim ve cok sarj yer derim. Yaniliyo muyum?

• Maalesef yaniliyosunuz :D benim bahsettigim sey mobil veri değil 3g sebekesini kapatmadizdi cunku sarji mobil veri degil sebeke yiyor

• quote:

Maalesef yaniliyosunuz :D benim bahsettigim sey mobil veri değil 3g sebekesini kapatmadizdi cunku sarji mobil veri degil sebeke yiyor

Anliyorum. Onu nasil yapicam peki? Ekran goruntusundeki secenekler dogru mu?
     Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları

• Doğru. Şimdi düzelmesi lazim

• quote:

Doğru. Şimdi düzelmesi lazim

Tesekkur ederim, bir de boyle deneyeyim. Ben bunu sadece mobil verinin hizi ile alakali saniyordum. Sebekeyle ilgisi olacagini dusunmemistim. Deneyip sonuclari yazarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamutow

quote:

Doğru. Şimdi düzelmesi lazim

Tesekkur ederim, bir de boyle deneyeyim. Ben bunu sadece mobil verinin hizi ile alakali saniyordum. Sebekeyle ilgisi olacagini dusunmemistim. Deneyip sonuclari yazarim.

An itibari ile degerler bu sekilde. Kisa kisa 2 3 telefon gorusmesi, 5-10 dk perfect kick oyun, ve devamli whatsapp kullanimi. Ayrica arabada bluetooth ile baglanti.
     Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları

• Benim Xperia C4 ü satılık olarak koymuştum altına da P8 lite ile takas yazmıştım..

Az önce birisi aradı hemde 2 mahalle ötemden elinde hiç açılmamış kutulu P8 lite olduğunu söyledi takas için

Çok kararsız kaldım cihaz çok iyi benim kullanımıma göre ama şarj işi korkutuyor bir türlü emin olamıyorum :(

Arkadaşda haber bekliyor benden :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Benim Xperia C4 ü satılık olarak koymuştum altına da P8 lite ile takas yazmıştım..

Az önce birisi aradı hemde 2 mahalle ötemden elinde hiç açılmamış kutulu P8 lite olduğunu söyledi takas için

Çok kararsız kaldım cihaz çok iyi benim kullanımıma göre ama şarj işi korkutuyor bir türlü emin olamıyorum :(

Arkadaşda haber bekliyor benden :(

Arkadasim kesinlikle dusunme bile. Hem sen neden ozellikle p8 lite ile takas dedin? Biraz once senin cihazini inceledim ve her bakimdan ayni bu cihaz ile. Ustelik batarya kapasitesi daha yuksek. Sakin dusunnme. Tavsiye..

• mamutow kullanıcısına yanıt
    Hocam C4'lerde maalesef yazılımsal sıkıntılar var.. Çok büyük şeyler değil ama can sıkıyor biraz onlar soğuttu aslında evet şu an elimdeki cihaz P8'den çok daha iyi ama bilmiyorum C4 için güncelleme bekleme daha mantıklı sanki..

Bilmiyorum belkide macera aramaya gerek yoktur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Hocam C4'lerde maalesef yazılımsal sıkıntılar var.. Çok büyük şeyler değil ama can sıkıyor biraz onlar soğuttu aslında evet şu an elimdeki cihaz P8'den çok daha iyi ama bilmiyorum C4 için güncelleme bekleme daha mantıklı sanki..

Bilmiyorum belkide macera aramaya gerek yoktur :)

Kesinlikle macera aramaya gerek yok. Hem bu cihazda da yazılımsal hatalar mevcut. Örneğin bu klavyede bazen harflerin çift basması gibi. Sanırım bu da bir yazılımsal sorun. Ve inan bu adamın asabını öyle bi bozuyo ki sinir oluyorum yahu. Sektör bu kadar ilerlemiş durumdayken böyle hatalar nasıl olabilir. Ve her klavyede yapıyo bunu. Hiç maceraya girme, o komşuna da vazgeçtiğini söyle, ve inan yarın birgün iyiki mamutow'u dinlemişim dersin. Tabiki yine de son karar senin, sen bilirsin arkadaşım..

• Bu arada arabada bluetooth bağlanti demissiinizde bt de gayet şarji somurur bu her teleefonda boyle ayrica resimlerdeki değerler gaayet uygun bence.

• quote:

Bu arada arabada bluetooth bağlanti demissiinizde bt de gayet şarji somurur bu her teleefonda boyle ayrica resimlerdeki değerler gaayet uygun bence.

Anliyorum. Aracta surekli bluetooth kullandigim icin kapatmiyodum, diger telefonumdan kalma aliskanlik. Zaten arabaya oturur oturmaz eski cihazimi cakmaklik sarjina baglaardim. Bunu hic baglamadim bataryasina zarari olur diye. Onceleri %67-70lerde uyaniyodum ama bu ssabah dediginiz gibi yaptim ve wifi bluetooth gps senkronizasyon acik olmasina ragmen uyandigimda batarya 97 idi. 2gnin bu kadar fark edecegini hic dusunmezdim. Tesekkur ederim tekrar.

• bende huawei g610 var ve oldukca memnunum pil olsun performans olsun sıfır sıkıntılı bir cihaz tek huaweinin sorunu telefonlarına güncellemeyi vermemesi verdikleride hep diger markaların gerisinde kaldırması millet marsmollow vermeye başladı huawei elit diye gösteridiği telefonlarına kitkat vermeye daha yeni başladı diyelim test sürümü filan yayınlıyor :).onun için güncelleme fazla beklemeyin bu telefonda pil performansı kötü ise benim 610 da kullandıgım huaweinin arka planda çalışan uygulamaların çogunu kapatan tasarruf sağlayan uygulaması var buraya yükledim,sizin telefonlara uyacakmı uyarsa bayağı bir faydasını görürsünüz..http://www.dosya.tc/server6/i1r463/HwPowerManager.apk.html
  • hala sarj sorunu varsa yazık gercekten alınmaz
  • Teşefonu bugün aldım 10 günlük 650 tl ye şarj sorununu bile bile çünkü tasarımı çok hoşuma gitti bakalım ne olacak.
  • Hocam eğer dediklerimi yaparsaniz duzelecegini goreceksiniz.

• quote:

Hocam eğer dediklerimi yaparsaniz duzelecegini goreceksiniz.

Bana mı dediniz? Bu şarj olayı için değil mi eğer öyleyse 2g yaptım fakat internete çok yavaş giriyor bu defa da bende 3g/2g yaptım bakalım olmazsa mecbur 2g yapacağız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.